Gaucho
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
29 obserwujących
18 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Aragorn33 oni mają wszystkich głęboko w d...bo to oni rządzą, może nie światem, ale wyłączając wschód to już nikt im nie podskoczy.
0
Anglicy kase mają, trzeba wyciągnąć ile się da. A może kogoś na wymiane mają?
1
@ZwyklyKibicBarcy04 wszyscy niby uważają ich za biednych i wiecznie pokrzywdzonych, a tak naprawdę się ich boją więc nikt i nic nie zrobi. Na szczęście zawodnicy pokazali jaja i grali do końca, eliminując ich klub z rozgrywek. Jestem mega dumny z zawodników Rakowa!
4
Maccabi czerwona kartka! :)
0
@mientusek1407 kto nigdy nie był w całym swoim życiu "obrzydliwy", niech pierwszy rzuci wymiocinami.
0
@Criss18Barca jakaś taka, nierówno opalona...
0
@Vurt no w poprzednim sezonie to raczej większość chciała oglądać Barcelone, a nie Real :)
3
Eric wejdzie z buta w ten nowy sezon? :)
5
No to kolejne przychody :)
0
@nabial mam nadzieję, że Isak po transferze do nas odpali z jakimiś 40+ bramkami w sezonie, dokładając 20+ asyst.
0
@sergio5 gdyby rodzina miała problemy finansowe to oczywiście szacunek i piękna sprawa. A w tej sytuacji, lekka głupota i przedstawianie w czasach współczesnych pozycji pieniądza niestety...
0
@heniusss proszę Cię, wszystko rzucane na tapetę jak w polityce dla pospolitego Kowalskiego, a za kuluarami robią swoje.
0
Robert, kontuzja mięśniowe na sam, bardzo ważny koniec poprzedniego sezonu i zaraz na początku obecnego.
Niepokojące lekko...
0
@kuz a i tak wszyscy jadą po Laporcie, zapominając nawet jaki bałagan musi sprzątać po Bartomeu chociażby. Nie wspominając o schodach i kłodach pod nogami od Tebasa. Laporta gdyby nie zarządzał przez ten okres w ryzykownym stylu z lekką nutką hazardzisty, moglibyśmy pomarzyć o wynikach jakie osiągnęliśmy i zawodnikach, których sprowadzaliśmy, nawet na okres przejściowy, a którzy podtrzymali przy życiu tą drużynę.
0
@Kgorecki2500 jak miałbym już możliwość wyboru to wolałbym jednak zobaczyć walkę Jarek vs Donald.
0
@karolszymek to i tak dwa razy więcej niż wczoraj;)
0
@tomek8756 sernik z rodzynkami jest najlepszy na świecie. Nie wiem w ogóle skąd się wzięło negowanie tak wspaniałego ciasta.
Krytyka coś w stylu jak na poszczególnych zawodników z automatu, czego by nie zrobili to niedobrze... :)
0
To jedziemy na koniec okienka transferowego po Isaka i Konate? ;)
Ale pięknie by było gdybyśmy tak mieli możliwości finansowe:)
2
@rumek11 ostatnio to już nawet bardziej z automatu walą w Laporte niż tego...Tebasa całego.
5
@Hasszz gdyby nie ryzykował i nie ściągał to teraz byś tych zawodników nie miał. A tak masz i będą zarejestrowani.
3
@Encore tu i tu miał potężne składy, nie to co nasz Szef Hansi ;)
0
@Nazio_87 za czasów Bartomeu oferowaliśmy za niego ciężkie miliony. Na szczęście Everton był wtedy nieugięty :)
2
Te P$G to drugie zaraz po prześcieradłach takie...
0
@Piotr,1985 jeśli o Doue pytasz to może zszedł się w wywiadzie pomądrzyć;)
6
Tik Tok, Tik Tok...wracają do gry ;)
0
https://x.com/Wachafcb/status/1955723337172160529
Fajny ten nowy bramkarz PSG, taki nie za dobry ;)
0
Boje się, żeby jakiegoś wynalazku tu Deco nie wymyślił.
0
@tbas nie mieli przecież nic do gadania, taki był zapis czy tam umowa dżentelmeńska i sam chciał odejść.
0
Zarządzenie gwarancji osobistej zatwierdzone.
Przejdzie to i będzie można w końcu rejestrować zawodników?
0
@4Fabregas4 idealnie pasujący pewniak?
Martinez gra najlepiej jak ma przy sobie silną 9.