Gaucho
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
29 obserwujących
18 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Którędy podążysz świecie...
4
Boże...
1
Magiczny Nico póki co przed sezonem ;)
5
No i pięknie :)
0
@mordini123 mogliby z Isakiem pomylić się samolotami ;)
0
@Azi jednak wszyscy z nich wiedzieli jak brać i podpisywać niebotyczne pieniądze za Bartomeu, a jak przyszedł czas pomocy klubowi ich życia to ani Alba, Busquets czy nawet Pique nie zrzekli się nawet euro ponoć. Ponoć, bo był taki artykuł, ale czy prawdziwy to też kto wie...
Z drugiej jednak strony, taki Alba czy Busi zwyczajnie już nie domagali, de Jong ma jakiś szalony kontrakt, nieodpowiedni nawet wtedy gdyby był w najwyższej formie, a zarejestrowanie Leo z takim kontraktem było po prostu niemożliwe do zrealizowania po wygaśnięciu umowy.
0
@misterio ofert miał sporo, mógł równie dobrze odejść i pogodzić się z tym, że do swojej pełni formy już nie wróci. Przynajmniej nie w Barcelonie.
10
To jakieś prima aprilis w Katalonii czy o co chodzi?
1
@LambiPL będzie, ale sam chłop uważa, że nie dłużej niż trzy miesiące i to wystarczy;)
1
O rany...
Spoczywaj w pokoju [*]
Byłeś filarem defensywy tej drużyny, która rozkochała w sobie świat piłkarski w sezonie zdobycia Pucharu LM.
2
Tyle lat go broniłem, ale teraz co mnie wpienia...
0
@lithotripter widzę barwy zobowiązują.
2
@Jakchcesz wszędzie tylko same manipulacje i kłamstwa dla dobra własnych interesów i swoich czterech liter.
1
@Faro szczelna, nie do przejścia.
1
@tbas tak, to wiem i trochę tu popłynąłem. Chodzi mi bardziej o odzyskanie formy i tego czegoś co miał, czegoś co pozwoliło na tuszowanie wszelkich innych niedociągnięć. Nie chce oglądać Raphinhi jako kolejnej "gwiazdeczki", nie chce żeby się zmieniał pod tym kątem, chce Raphinhi przede wszystkim zapierdzielającego i skromnego jak nas do tego przyzwyczaił. Wtedy jestem pewien, że reszta w końcu przyjdzie.
6
Zastanawia mnie czy Raphinha jest w stanie kiedykolwiek powtórzyć, a może poprawić osiągnięcia z poprzedniego sezonu. Odkąd zaczęły się spekulacje o złotej piłce i umieszczaniu wśród faworytów brazylijczyka, tak zaczęła się w większości przypadków boiskowych, równia pochyła niestety z domieszką niepotrzebnych odpałów jak w meczu i całej otoczce pojedynku z Argentyną. Teraz to tylko presezon, ale póki co błysku dalej nie ma. No może poza zmianą image, którą kieruje jak się zdaje w stronę Ronaldinho. Co może też w jakiś sposób dodatkowo chłopa dociążać...
Jednak to co najbardziej bym teraz chciał, sobie i wam życzył, to eksplozja formy Raphinhi i pobicie statystyk z poprzedniego sezonu, wraz ze szczyptą magii w grze, którą nam będzie dane daj Boże oglądać już od pierwszej kolejki La Liga i LM :)
2
@Kapitan hawk a dlaczego ma być?
0
Jest nam bardzo potrzebny w najlepszej wersji!
1
Z Cubarsim wszystko w porządku:)
0
@Szymemdymek na 10 oczywiście:)
2
Ładnie tak, według hierarchii wchodzą:)
1
Oj mogłaby Trincao Arabia skusić.
50% z transferu by wpadło :)
0
Na YouTube będzie?
0
@krol211 to fakt, ale wiesz...jak polityka wchodzi to mocnych nie ma.
1
Flick chyba tym ruchem z Martinem na środku obrony, próbuje dać do zrozumienia Christensenowi, że powinien się pakować...
Mogę się mylić oczywiście :)
1
@tbas ja też tak.
2
Wymienilibyście Fermina i Lewandowskiego na Isaka? ;)
0
@Kapitan9 najważniejsze jak Hansi to widzi :)
1
Chyba poraz pierwszy od dołączania do Barcelony, Marcus nie jest uśmiechnięty na zdjęciu ;)
1
@Eto'o9 R10 totalną głupotą byłoby pozbywanie się Casado. Prędzej już jesteśmy w stanie zastąpić Fermina. Chyba, że klub ma jakiegoś asa w rękawie w razie odejścia Marca.