Gaucho
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
29 obserwujących
18 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Rifek 30% na konto Girony, a nie 50.
Poza tym, wynegocjowane nadal 12.
5
@Roobo najlepsze materace i prześcieradła w Madrycie.
2
@cules100pro coś koło północy czasu polskiego.
0
Trudno się nie zgodzić.
1
@macio_944 napewno prócz Lewego :D
Ania by mu tam dała %! Już to widzę jak z alkomatem na powrocie czekała :D
9
To jest swój chłop! :D
2
Świetna informacja.
3
@Comentateiro a koniec końców, Barca zgarnia na koniec sezonów największą liczbę pucharów ;)
0
Bardzo ładnie. Zawsze to jeden czy dwa treningi dla Rashforda więcej. Wyspać się dobrze i jutro lecimy :)
0
@bart_azz i zaczynać presezon bez odpoczynku czy wchodzić od razu w lige bez treningu? ;)
1
Rashford nadąża? ;)
3
@pioz123 bo my jesteśmy akurat w takiej sytuacji finansowej, żeby siedzieć sobie spokojnie i trenować na własnym podwórku...
8
Romeu to mogą dostać co najwyżej.
5
Czy to ten czas? Oby :)
2
Wow! Ale zaskoczenie, większość mediów podawała 19.
0
@Crashynski tylko Isak.
0
@Mokaczino o nim jednak pisano zanim zaczął trenować z pierwszą drużyną.
3
Całkiem niezła kasa. Ciekawe jak to się skończy.
0
@Mokaczino Virgil?
3
Cieszy niezmiernie zadowolenie Flicka z chłopaka :)
2
Ruszcie już z tymi sprzedażami, bo słabo to wygląda póki co.
5
@Mixtape sami składaliśmy wniosek o te wyjazdy.
6
Nie mogę się doczekać :)
9
Szaleje już ;)
5
Plan na jutrzejsze zaprezentowanie Rashforda.
2
@Kaktusek taki walczak do nas to by było coś :)
2
@DTMisTheBest nie dałbym rady donieść, wypiłbym większość.
0
Tylko co to dało? Dalej już akcji nie pokazali? ;)
0
Oby ta saga znalazła w końcu swój finał.
11
Życzę Marcusowi jak najlepiej!