0



Na YouTube będzie?

0

@krol211 to fakt, ale wiesz...jak polityka wchodzi to mocnych nie ma.

1

Flick chyba tym ruchem z Martinem na środku obrony, próbuje dać do zrozumienia Christensenowi, że powinien się pakować...
Mogę się mylić oczywiście :)

1

@tbas ja też tak.

2

Wymienilibyście Fermina i Lewandowskiego na Isaka? ;)

0

@Kapitan9 najważniejsze jak Hansi to widzi :)

1



Chyba poraz pierwszy od dołączania do Barcelony, Marcus nie jest uśmiechnięty na zdjęciu ;)

1

@Eto'o9 R10 totalną głupotą byłoby pozbywanie się Casado. Prędzej już jesteśmy w stanie zastąpić Fermina. Chyba, że klub ma jakiegoś asa w rękawie w razie odejścia Marca.

4



A dzień dobry, dzień dobry :)

8



Tak z innej beczki :)

0

@BorzyKrzys inwazja tych brzydali jest bardzo trudna do wytępienia. Tymczasem, uwielbiają je kaczki biegusy. Jedna kaczka potrafi zjeść w ciągu dnia nawet 60 sztuk tych szkodników.

1





Ja to tylko tu zostawie :)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

9



Powracając do wczorajszego tematu Powstania Warszawskiego czy było warto czy nie...

0

Mamy jakieś szanse dziś z Brazylią w siatkę?
Jak wygląda obecna forma dwóch reprezentacji?

0

Robimy jakąś flaszke? ;)

0

@Encore to mnie akurat nie interesuje. Od tego są ludzie w klubie ;)
Ja mówię kogo chciałbym widzieć na naszej 9 w przyszłym sezonie.

0



Oby. Niech zostanie na sezon i za rok do nas :)

4

@Kgorecki2500 Cześć i chwała walecznym powstańcom, bohaterom!
Pamiętajmy o poległych, pomordowanych w swoich modlitwach!

1

@barteq warto czy nie. Tu chodzi o coś innego. Powstańcom było już wszystko jedno. Mieli po prostu dość okupacji, mordowania, obozów, wywożenia dzieci, zniemczenia, niewoli, rozstrzelań, torturowania, itd.

9

81 rocznica Powstania Warszawskiego. Pamiętamy!
Cześć i chwała walecznym powstańcom, bohaterom!
Pamiętajmy o poległych, pomordowanych w naszych modlitwach.

4



To jest nasz kapitan!

15



Bestia środka bloku defensywnego.

6



Lingardinho załatwia sobie transfer.

7



Nic tylko się uśmiechnąć :)

1

@Eto'o9 R10 Podoba się czy nie, Araujo jest szykowany w nowym sezonie na ŚO pierwszego wyboru :)

3



Leo bardziej się grzeje w tej MLS niż w profesjonalnej piłce...

2



Ten jak załaduje to już brzydko nie jest ;)

0

Ale tłuczemy Japończyków w trzecim secie :)

1



Wchodzi! :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?