Gaucho
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
29 obserwujących
18 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Na YouTube będzie?
0
@krol211 to fakt, ale wiesz...jak polityka wchodzi to mocnych nie ma.
1
Flick chyba tym ruchem z Martinem na środku obrony, próbuje dać do zrozumienia Christensenowi, że powinien się pakować...
Mogę się mylić oczywiście :)
1
@tbas ja też tak.
2
Wymienilibyście Fermina i Lewandowskiego na Isaka? ;)
0
@Kapitan9 najważniejsze jak Hansi to widzi :)
1
Chyba poraz pierwszy od dołączania do Barcelony, Marcus nie jest uśmiechnięty na zdjęciu ;)
1
@Eto'o9 R10 totalną głupotą byłoby pozbywanie się Casado. Prędzej już jesteśmy w stanie zastąpić Fermina. Chyba, że klub ma jakiegoś asa w rękawie w razie odejścia Marca.
4
A dzień dobry, dzień dobry :)
8
Tak z innej beczki :)
0
@BorzyKrzys inwazja tych brzydali jest bardzo trudna do wytępienia. Tymczasem, uwielbiają je kaczki biegusy. Jedna kaczka potrafi zjeść w ciągu dnia nawet 60 sztuk tych szkodników.
1
Ja to tylko tu zostawie :)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
9
Powracając do wczorajszego tematu Powstania Warszawskiego czy było warto czy nie...
0
Mamy jakieś szanse dziś z Brazylią w siatkę?
Jak wygląda obecna forma dwóch reprezentacji?
0
Robimy jakąś flaszke? ;)
0
@Encore to mnie akurat nie interesuje. Od tego są ludzie w klubie ;)
Ja mówię kogo chciałbym widzieć na naszej 9 w przyszłym sezonie.
0
Oby. Niech zostanie na sezon i za rok do nas :)
4
@Kgorecki2500 Cześć i chwała walecznym powstańcom, bohaterom!
Pamiętajmy o poległych, pomordowanych w swoich modlitwach!
1
@barteq warto czy nie. Tu chodzi o coś innego. Powstańcom było już wszystko jedno. Mieli po prostu dość okupacji, mordowania, obozów, wywożenia dzieci, zniemczenia, niewoli, rozstrzelań, torturowania, itd.
9
81 rocznica Powstania Warszawskiego. Pamiętamy!
Cześć i chwała walecznym powstańcom, bohaterom!
Pamiętajmy o poległych, pomordowanych w naszych modlitwach.
4
To jest nasz kapitan!
15
Bestia środka bloku defensywnego.
6
Lingardinho załatwia sobie transfer.
7
Nic tylko się uśmiechnąć :)
1
@Eto'o9 R10 Podoba się czy nie, Araujo jest szykowany w nowym sezonie na ŚO pierwszego wyboru :)
3
Leo bardziej się grzeje w tej MLS niż w profesjonalnej piłce...
2
Ten jak załaduje to już brzydko nie jest ;)
0
Ale tłuczemy Japończyków w trzecim secie :)
1
Wchodzi! :)