15

Wielki piłkarz, ale trener...
Nawet po wielkich blamażach zaświadczał, że wszystko jest wzorowo.

0

Teraz taki Theo Hernandez to by było to :)

0



Marcus!

0

@VeB 1899 Ferran już chyba dzisiaj miał wrócić na wieczorny trening z drużyną.

3



Trenujemy i żadne przeciwności nie mogą zakłócić dobrego, profesjonalnego przygotowania i wejścia w sezon! :)

2

https://x.com/BarcaUniversal/status/1953828504333668582

A Pan Marciniak jaką karę dostał?

2



No i kto jeszcze znowu odejdzie? ;)

0



Prezentacja drużyny przed meczem o Puchar Gampera od godziny 20:05 :)

2

@HypeR z automatu płacz, że już przegramy wszystko i lepiej na boisko nie wychodzić...

2

@MesQueUnClub_87 Ferran przeciążony.

0

@Goralkov pisząc "worek pieniędzy" to mam na myśli tyle, ile wystarczyłoby na Isaka :D
To prawda, oddać Arabom kogoś za darmo to nieśmieszny żart. Joao Felix poszedł za ponad 30 milionów, Darwin Nunez za grubo ponad 50 ;)

1

@Karol145 śmieszne to jest, naprawdę. Ale tamci wcale też nie są bez winy :D
Chłopie! A co mnie to obchodzi?
Wrzucam to co aktualnie się dzieje, a Ty mnie tu zaraz do jakiegoś koryta chcesz przypisać. Opanuj się.

0

@Goralkov szczerze to bym sprzedał jakby znalazł się jakiś arab z workiem pieniędzy.

1

@DonCarletto chyba, że podda się "operacji" ;)

0



Te skróty zawsze mają w sobie jakiś głębszy przekaz.

2

Komentarz usunięty

3

Za chwilę Roberta kontuzjują na pół roku, żeby wszystkich zarejestrować :D

5

Ale Robert to by zwolnił milionów w FFP...

3



U Roberta dwugłowy uda wyklucza z występu w Pucharze Gampera.

0

@Hshdhrhdh Oriola nie chcą?

0

@elrubio małą pensją?

0



Kto bronił? ;)

0

Nic tylko w przyszłym okienku zwinąć sprzed nosa prześcieradłom Konate, któremu został rok kontraktu.

2

@Ziemny straszne...

0

Pamiętajcie! Najważniejsze to strzelić jedną bramkę więcej od przeciwnika :)
Johan mawiał, że woli wygrać 5-4 niż 1-0 :)

2

W sumie to szkoda, że nie wcześniej. Może poszlibyśmy po tego Dumfriesa...

0

@Stinger_ może wtedy Inigo już się skończył ;)

1

@mateusz33 dokładnie, masakra. Ryk jak baby :)

0

@directedbyfcb właśnie o tym mówię, że jest taka osoba czy osoby. A jak już to wykonują to druga sprawa.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?