Gaucho
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
29 obserwujących
18 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
15
Wielki piłkarz, ale trener...
Nawet po wielkich blamażach zaświadczał, że wszystko jest wzorowo.
0
Teraz taki Theo Hernandez to by było to :)
0
Marcus!
0
@VeB 1899 Ferran już chyba dzisiaj miał wrócić na wieczorny trening z drużyną.
3
Trenujemy i żadne przeciwności nie mogą zakłócić dobrego, profesjonalnego przygotowania i wejścia w sezon! :)
2
https://x.com/BarcaUniversal/status/1953828504333668582
A Pan Marciniak jaką karę dostał?
2
No i kto jeszcze znowu odejdzie? ;)
0
Prezentacja drużyny przed meczem o Puchar Gampera od godziny 20:05 :)
2
@HypeR z automatu płacz, że już przegramy wszystko i lepiej na boisko nie wychodzić...
2
@MesQueUnClub_87 Ferran przeciążony.
0
@Goralkov pisząc "worek pieniędzy" to mam na myśli tyle, ile wystarczyłoby na Isaka :D
To prawda, oddać Arabom kogoś za darmo to nieśmieszny żart. Joao Felix poszedł za ponad 30 milionów, Darwin Nunez za grubo ponad 50 ;)
1
@Karol145 śmieszne to jest, naprawdę. Ale tamci wcale też nie są bez winy :D
Chłopie! A co mnie to obchodzi?
Wrzucam to co aktualnie się dzieje, a Ty mnie tu zaraz do jakiegoś koryta chcesz przypisać. Opanuj się.
0
@Goralkov szczerze to bym sprzedał jakby znalazł się jakiś arab z workiem pieniędzy.
1
@DonCarletto chyba, że podda się "operacji" ;)
0
Te skróty zawsze mają w sobie jakiś głębszy przekaz.
2
Komentarz usunięty
3
Za chwilę Roberta kontuzjują na pół roku, żeby wszystkich zarejestrować :D
5
Ale Robert to by zwolnił milionów w FFP...
3
U Roberta dwugłowy uda wyklucza z występu w Pucharze Gampera.
0
@Hshdhrhdh Oriola nie chcą?
0
@elrubio małą pensją?
0
Kto bronił? ;)
0
Nic tylko w przyszłym okienku zwinąć sprzed nosa prześcieradłom Konate, któremu został rok kontraktu.
2
@Ziemny straszne...
0
https://www.facebook.com/story.php?story_fbid=pfbid0yCsoK44JBVrFSAhk3idCRzUwCkLvGvgJWMUTMR1uuMPbsFL2Lfr5feLK9ZHgT72Jl&id=100066953393417&post_id=100066953393417_pfbid0yCsoK44JBVrFSAhk3idCRzUwCkLvGvgJWMUTMR1uuMPbsFL2Lfr5feLK9ZHgT72Jl
Iker Casillas? :)
0
Pamiętajcie! Najważniejsze to strzelić jedną bramkę więcej od przeciwnika :)
Johan mawiał, że woli wygrać 5-4 niż 1-0 :)
2
W sumie to szkoda, że nie wcześniej. Może poszlibyśmy po tego Dumfriesa...
0
@Stinger_ może wtedy Inigo już się skończył ;)
1
@mateusz33 dokładnie, masakra. Ryk jak baby :)
0
@directedbyfcb właśnie o tym mówię, że jest taka osoba czy osoby. A jak już to wykonują to druga sprawa.