Gaucho
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
29 obserwujących
18 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Faro trzyma się taktyki po prostu.
1
@norbi77 czarny czy nie, oni i tak zawsze wszyscy nieskazitelnie wybieleni.
0
@bodzio10 w dodatku jeszcze lewonożny. Świetny wybór.
8
@Kitek1640 trenuje wyjście po odbiór ZP.
0
Gdybyśmy mieli nieograniczony budżet teraz na środkowego obrońce, to którego ŚO byście sprowadzili do naszego klubu?
3
A to Rudiger nie jest zdyskwalifikowany na cały sezon przypadkiem? A nie czekaj...chłop z prześcieradeł przecież jest.
1
@Encore no właśnie...koniec sezonu kontuzja mięśniowa, nowy sezon się nawet nie zaczął i ponownie kontuzja mięśniowa. Czego nie rozumiesz?
6
@norbi77 do pierwszego składu chyba w Arabii albo innym MLS. To jest dramat jaką pensją chłop będzie nas obciążał w tym sezonie.
17
To są te detale ;)
2
@Pomimo27 może zrobić z Casado jakieś 40 baniek? ;)
0
@SelloutCrowd Tebas nie może być jedynym najgorszym więc wie co robi ;)
0
@norbi77 Real czy Atletico też się bardziej otworzą. A nasza pierwsza bramka stracona była po bezsensownej stracie Yamala. Tego musimy się również wystrzegać.
19
Przekręt za przekrętem niestety...
Ale trzeba walczyć, a mistrzostwo tym bardziej smakuje lepiej!
13
Nawet Lahoz...
6
Nie lubie z reguły rozmawiać o sędziach, ale...wszystko ma swoje granice.
1
@thcmenel420 a jeśli o tym mowa to pełna zgoda.
0
Swoją drogą, GAvi to mocno puka do pierwszej jedenastki z takim presezonem i początkiem ligi. Chociaż z taką obsadą środka pola to chyba tylko Pedri może być pewny gry :)
5
@damiano16398 on ogląda mecz z perspektywy kibica prześcieradeł po prostu.
0
@davidek1997 oczywiście. Nie wspomnę o nieuznanej bramce Suareza, która przekroczyła linie bramkową i była konsekwencją przegrania ligi.
1
Raphinha absolutny dramat dzisiaj niestety. Czas się obudzić. Niezrozumiałe jest też branie rzutów wolnych przez niego. Yamal mimo wszystko również, słabiutki mecz.
0
@FIJI no grali, grali właśnie.
0
Podsumowanie Yamala dziś ;)
3
W tamtym sezonie nasza obrona też zostawiała wiele do życzenia. Już nie róbcie z tego Inigo takiego boga ;)
0
Chciałbym zobaczyć Rashforda od pierwszej minuty z taką pomocą jak się należy. Jestem bardzo pozytywnie nastawiony co do Marcusa.
0
@partymaker Raphinha robi już zdecydowanie mniej pozytywnego od meczu z Argentyną i rozpoczęciu gadki o ZP.
0
Może jednak zarobić te 120 baniek na Ferminie i Casado i ściągnąć ŚO klasy światowej? ;)
11
Wszystko fajnie, ale co Rashforda mi szkoda. Niesprawiedliwie zdjęty, Raphinha zdecydowanie bardziej zasługiwał.
0
Rany, tyle cierpienia w pierwszej połowie z tym biadoleniem polskiego komentarza! A tu trzeba było tylko na angielską transmisje przełączyć i wszystko się układa :)
0
Przełączyłem na angielski język i od razu gol! Nie dziękujcie ;)
0
@barteq zgodzę się z komentatorem.