0

@Faro trzyma się taktyki po prostu.

1

@norbi77 czarny czy nie, oni i tak zawsze wszyscy nieskazitelnie wybieleni.

0

@bodzio10 w dodatku jeszcze lewonożny. Świetny wybór.

8

@Kitek1640 trenuje wyjście po odbiór ZP.

0

Gdybyśmy mieli nieograniczony budżet teraz na środkowego obrońce, to którego ŚO byście sprowadzili do naszego klubu?

3

A to Rudiger nie jest zdyskwalifikowany na cały sezon przypadkiem? A nie czekaj...chłop z prześcieradeł przecież jest.

1

@Encore no właśnie...koniec sezonu kontuzja mięśniowa, nowy sezon się nawet nie zaczął i ponownie kontuzja mięśniowa. Czego nie rozumiesz?

6

@norbi77 do pierwszego składu chyba w Arabii albo innym MLS. To jest dramat jaką pensją chłop będzie nas obciążał w tym sezonie.

17



To są te detale ;)

2

@Pomimo27 może zrobić z Casado jakieś 40 baniek? ;)

0

@SelloutCrowd Tebas nie może być jedynym najgorszym więc wie co robi ;)

0

@norbi77 Real czy Atletico też się bardziej otworzą. A nasza pierwsza bramka stracona była po bezsensownej stracie Yamala. Tego musimy się również wystrzegać.

19



Przekręt za przekrętem niestety...
Ale trzeba walczyć, a mistrzostwo tym bardziej smakuje lepiej!

13



Nawet Lahoz...

6



Nie lubie z reguły rozmawiać o sędziach, ale...wszystko ma swoje granice.

1

@thcmenel420 a jeśli o tym mowa to pełna zgoda.

0

Swoją drogą, GAvi to mocno puka do pierwszej jedenastki z takim presezonem i początkiem ligi. Chociaż z taką obsadą środka pola to chyba tylko Pedri może być pewny gry :)

5

@damiano16398 on ogląda mecz z perspektywy kibica prześcieradeł po prostu.

0

@davidek1997 oczywiście. Nie wspomnę o nieuznanej bramce Suareza, która przekroczyła linie bramkową i była konsekwencją przegrania ligi.

1

Raphinha absolutny dramat dzisiaj niestety. Czas się obudzić. Niezrozumiałe jest też branie rzutów wolnych przez niego. Yamal mimo wszystko również, słabiutki mecz.

0

@FIJI no grali, grali właśnie.

0

Podsumowanie Yamala dziś ;)

3

W tamtym sezonie nasza obrona też zostawiała wiele do życzenia. Już nie róbcie z tego Inigo takiego boga ;)

0

Chciałbym zobaczyć Rashforda od pierwszej minuty z taką pomocą jak się należy. Jestem bardzo pozytywnie nastawiony co do Marcusa.

0

@partymaker Raphinha robi już zdecydowanie mniej pozytywnego od meczu z Argentyną i rozpoczęciu gadki o ZP.

0

Może jednak zarobić te 120 baniek na Ferminie i Casado i ściągnąć ŚO klasy światowej? ;)

11

Wszystko fajnie, ale co Rashforda mi szkoda. Niesprawiedliwie zdjęty, Raphinha zdecydowanie bardziej zasługiwał.

0

Rany, tyle cierpienia w pierwszej połowie z tym biadoleniem polskiego komentarza! A tu trzeba było tylko na angielską transmisje przełączyć i wszystko się układa :)

0

Przełączyłem na angielski język i od razu gol! Nie dziękujcie ;)

0

@barteq zgodzę się z komentatorem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?