Gaucho
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
29 obserwujących
18 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Adamek z Soldicem to dziś? Ktoś, coś na priv?
0
Wszystko, wszystkim...
Ale z tymi torebkami to do końca ich pogięło?
1
@FcPortoFan1999 o kulturalnej imprezie w ciszy mówię, jak domownicy już ułożeni do snu ;)
0
@Hshdhrhdh sam czy z kumplami? ;)
0
Śpicie? Zastanawiam się...pił ktoś, kiedyś nocą w piwnicy? ;)
5
No pięknie, że gol Leo. Ale te dogranie ze środka pola do Alvareza to kto posłał?
2
Ale pięknie porobiony:)
24
Oby więcej takich akcji tej śmietankowej mierdki.
2
https://x.com/DrunkGreaIish/status/1963701203977584651
Piękne:)
1
@MesQueUnClub_87 otóż to, mówiłem o tym właśnie po tym pytaniu o koralikach. Zamiast obrócić to w żart to napinka jak zbuntowana nastolatka.
10
Zawsze to tak wygląda? O koraliki wszyscy naskoczyli na prowadzącego wywiad, zresztą moim zdaniem bardzo niesłusznie. No ale tutaj? Co to w ogóle za obruszenie na normalnie zadane pytanie?
2
Jaki to był transfer, jaka to była skała w obronie!
Wszystko się zaczęło sypać jakby z chwilą podpisania nowego kontraktu...
25
Piękne :D
0
@LeszekFCB póki co oceniam okienko transferowe, nic więcej.
2
OMG! I jeszcze do tego ogarnięty trener.
0
@JohnKennedy z kilku powodów. Kiedyś może będzie okazja porozmawiać na ten temat.
7
Przykra sprawa...
0
@Who_you_mam ale napinka, przecież to logiczne, że nie przeprowadzilibyśmy już żadnego transferu, a co dopiero taki ;)
0
Myślicie, że jest jeszcze szansa na sprowadzenie Bastoniego w tym okienku transferowym? :D
8
Do Liverpoolu wpada w ostatnim dniu okienka taki Isak, a naszym sukcesem jest zarejestrowanie gościa za 2 mln do drużyny rezerw. Co to się porobiło...
0
@RosjaninBut zgadza się, 9 jednak też bym dodał na równi z LS. Moim skromnym zdaniem, Robert o rok za długi kontrakt dostał.
9
@NeroTFP1 jeśli o element czysto piłkarski chodzi to nie ma żadnej dyskusji, Robert nie ma podjazdu do Suareza.
0
@JohnKennedy dodałbym jeszcze, że do perfekcji opanował prezentowanie idealnych piłek na kontrę dla rywali ;)
0
@partymaker nie od dziś wiadomo, że Ferran to dla nas idealna 9, ale jako joker, a nie od pierwszej minuty...
Niestety na chwilę obecną nie mamy klasowego napastnika w formie.
0
Obecnie oprócz Joana Garcii i Pedriego to chyba nic nie funkcjonuje u nas. Przydałby się w ostatnim dniu okienka transferowego jakiś szef środka obrony, klasowa 9 i może ten Lookman z Atalanty chociaż;)
1
@bart_azz Raphinha to wrak od pamiętnego meczu Brazylia - Argentyna.
0
Co my tworzymy w wykończeniu...
0
@Bilon87 no w tamtym sezonie polot to zaczął się od gry w LM.
0
Olmo to zaraz po Raphinhi na ławke.
1
Czego się tu można doszukiwać poza oczywistym faulem?