0

Adamek z Soldicem to dziś? Ktoś, coś na priv?

0

Wszystko, wszystkim...
Ale z tymi torebkami to do końca ich pogięło?

1

@FcPortoFan1999 o kulturalnej imprezie w ciszy mówię, jak domownicy już ułożeni do snu ;)

0

@Hshdhrhdh sam czy z kumplami? ;)

0

Śpicie? Zastanawiam się...pił ktoś, kiedyś nocą w piwnicy? ;)

5



No pięknie, że gol Leo. Ale te dogranie ze środka pola do Alvareza to kto posłał?

2



Ale pięknie porobiony:)

24



Oby więcej takich akcji tej śmietankowej mierdki.

2

1

@MesQueUnClub_87 otóż to, mówiłem o tym właśnie po tym pytaniu o koralikach. Zamiast obrócić to w żart to napinka jak zbuntowana nastolatka.

10



Zawsze to tak wygląda? O koraliki wszyscy naskoczyli na prowadzącego wywiad, zresztą moim zdaniem bardzo niesłusznie. No ale tutaj? Co to w ogóle za obruszenie na normalnie zadane pytanie?

2



Jaki to był transfer, jaka to była skała w obronie!
Wszystko się zaczęło sypać jakby z chwilą podpisania nowego kontraktu...

25



Piękne :D

0

@LeszekFCB póki co oceniam okienko transferowe, nic więcej.

2



OMG! I jeszcze do tego ogarnięty trener.

0

@JohnKennedy z kilku powodów. Kiedyś może będzie okazja porozmawiać na ten temat.

7



Przykra sprawa...

0

@Who_you_mam ale napinka, przecież to logiczne, że nie przeprowadzilibyśmy już żadnego transferu, a co dopiero taki ;)

0

Myślicie, że jest jeszcze szansa na sprowadzenie Bastoniego w tym okienku transferowym? :D

8

Do Liverpoolu wpada w ostatnim dniu okienka taki Isak, a naszym sukcesem jest zarejestrowanie gościa za 2 mln do drużyny rezerw. Co to się porobiło...

0

@RosjaninBut zgadza się, 9 jednak też bym dodał na równi z LS. Moim skromnym zdaniem, Robert o rok za długi kontrakt dostał.

9

@NeroTFP1 jeśli o element czysto piłkarski chodzi to nie ma żadnej dyskusji, Robert nie ma podjazdu do Suareza.

0

@JohnKennedy dodałbym jeszcze, że do perfekcji opanował prezentowanie idealnych piłek na kontrę dla rywali ;)

0

@partymaker nie od dziś wiadomo, że Ferran to dla nas idealna 9, ale jako joker, a nie od pierwszej minuty...
Niestety na chwilę obecną nie mamy klasowego napastnika w formie.

0

Obecnie oprócz Joana Garcii i Pedriego to chyba nic nie funkcjonuje u nas. Przydałby się w ostatnim dniu okienka transferowego jakiś szef środka obrony, klasowa 9 i może ten Lookman z Atalanty chociaż;)

1

@bart_azz Raphinha to wrak od pamiętnego meczu Brazylia - Argentyna.

0

Co my tworzymy w wykończeniu...

0

@Bilon87 no w tamtym sezonie polot to zaczął się od gry w LM.

0

Olmo to zaraz po Raphinhi na ławke.

1



Czego się tu można doszukiwać poza oczywistym faulem?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?