10

Przeczytałem tytuł i wystarczy. Nie chce mi się nawet tego czytać. Jakie oczekiwania? Przemęczyć ten sezon i adios. Chyba nikt o zdrowych zmysłach nie myślałby o przedłużaniu kontraktu z 37 czy 38 latkiem, jeszcze takiego kontraktu. Chwała chłopu za karierę, ale teraz zwyczajnie nie nadąża z niczym, a my potrzebujemy naprawdę klasy światowej 9 jeśli chcemy się liczyć w walce o najwyższe cele.

1

@Tasde a kto powinien się dostać?

2



Jestem w stanie się zgodzić z Cristiano. W końcu w Hiszpanii miał mniej lat i był w pełni formy :)

0

@APTAPT wole to są tarczycy, a my potrzebujemy też prawego obrońcy na ten mecz ;)

1

Mówiłem, że bez 9 to my w tym sezonie nie poszalejemy. Do tego jeszcze posypała się obrona, Olmo nie daje kompletnie nic jak wchodzi, gdzie w tamtym sezonie przynajmniej jak już był zdrowy to wnosił jakość i liczby. No i ten Yamal przygasł. Także ogólnie jak już nie ma Pedriego to klepiemy jak takie dołomony w poprzek boiska z czego nic nie wynika, a nawet taka Bruggia jest w stanie nas zaskoczyć i zranić jedną dzidą wybitą z obrony.

3

Mam to w czterech literach, nie mam zamiaru się poświęcać, jestem za bardzo zmęczony. Rano sprawdzę wynik. Przyjemnego oglądania. Dobranoc.

0

@MessiForeverTheBest Lewandowski, Olmo, Dro, Roony. Ja tam mimo wszystko doceniam :)

0

Trochę bez sensu znowu identyczny skład. No ale niech tam. Vamos! :)

0

@Bykunn bardziej chyba jakby nie byli pchani przez sędziów.

1

@Derpowsky to już nas mało obchodzi raczej :)

1

A co ten dziwak ma opaske kapitana?! :D
Nie no padłem! Hahahahaha :D

5

Ale Carrerasa to dziadek Salah dzisiaj niemiłosiernie wozi :D

0

@TR3YWAY byli jeszcze sędziowie :)

0

Konate kończy się kontrakt. Byłby dla nas dobrym wzmocnieniem?

0

W końcu dostali to na co zasłużyli, a posr... Kurtuła tym razem nie miał na tyle farta i umiejętności, żeby strzał w środek obronić.

1

@ViscaelBarca2007 odszedł ten, którego nie chcieliśmy pogonić. Natomiast ten, który miał być pogoniony, zwyczajnie wypiął się na Deco i bujać się będzie do końca kontraktu. A później wiadomo, w Anglii znajdzie się zapewne chętny, bonus za podpisanie dostanie, rozegra świetny pierwszy sezon i później jak już będzie się chciało. Taki to sposób na życie ;)

2

Bądźmy poważni. Sami gramy chłopakiem regularnie, najczęściej w pełnym wymiarze czasowym, a później dziadujemy i rządamy...

0

@kanver_ spisek! Wszędzie spisek! :)

0

Wróci Raphinha to będzie zdecydowanie łatwiej rotować.

0

Napewno się nie uda, ale gdyby tak się udało wypchnąć w zimowym okienku transferowym to byłoby pięknie.

0

@directedbyfcb no właśnie nie wiem do końca jaką funkcje pełnił u nas wspomniany lekarz.

0

Myślicie, że na nasze obecne problemy z wysypem kontuzji największy wpływ może mieć to, że nie ma już w sztabie zmarłego lekarza Carlesa Minarro Garcii?

0

Ale taki ostatni prezydent z lewej strony - Komorowski vs obecny prezydent z prawej strony - Nawrocki, to bym sobie u Pana redaktora Rymanowskiego obejrzał ;)

2



Piękny jest, a może być jeszcze lepszy :)

1

@EvenepoelRemco00 to jest właśnie to nieekonomiczne wprowadzanie młodych zawodników. Wszyscy na początku się zachwycają i mlaskają, a później baaa...

0

Myślicie, że Yamal już się nagrał czy będzie jeszcze coś z chłopaka? ;)

9



Chłopaki toć kontrolujcie się trochę, nie tak oficjalnie ;)

5



Także tego...

1

@Filipem też tak myślałem ;) zedytuje ;)

0



Jeśli faktycznie by to powiedział, to byłby jeszcze większym dzbanem niż myślałem :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?