Gaucho
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
29 obserwujących
18 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@626 faktycznie 4-0 w łeb meczem życia...
4
Ja pierdziele, gdyby u nas był taki tercet Yamal-Mbappe-Raphinha...
0
Dostał kartkę za tego nura?!
0
@Patinka353 Isco to w tym sezonie wiecznie kontuzjowany. Nie dostrzegałbym w nim konkretnego zagrożenia.
0
@Bernard777 również uważam Upamecano za przereklamowanego zawodnika.
0
Wybralibyście Murillo czy Schlotterbecka na LŚO?
2
Środkowi obrońcy z wygasającymi kontraktami w 2026 roku - Upamecano, Konate, Guehi.
Lewy obrońca - Robertson ;)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@pioz123 klasowa 9 to absolutny must.
0
@mientusek1407 Olmo, de Jong?
8
Piękne :)
0
@FanBarcy22 jak to obliczyłeś? ;)
0
@maroon ale po co dać coś od siebie, sprawdzić, zweryfikować, itp.
Lepiej ładować z automatu bo prezydent be.
3
@Sysia11 a nie była mowa o 30 mln?
Jak dla mnie gość bardzo dla nas przydatny.
Co do Lewandowskiego, nie zgadzam się absolutnie. Potrzebujemy 9 klasy światowej w sile wieku. W nowy sezon wchodzimy z nowym stadionem, kasa jest, tylko fair Play musi wrócić 1:1 i możemy na rynku zaszaleć. Tym bardziej jeśli w placach zwolni się tygodniówka Lewandowskiego.
7
Pięknie się patrzy na uśmiechnięte Barcelonismo:)
1
@barcanawieki każdy kogoś łańcuch trzyma...
2
@MichuZ44 bo Yamal kolegów z asyst nie okrada...
3
@Fog_W_1899 ja osobiście widziałem kapitalne wejście Rashforda i śmiem twierdzić, że zadania taktyczne Flicka wykonał na 6. W skali 1-6 oczywiście ;)
0
@Tatazolwinia tracąc wspomnianą trójkę to było logiczne, że stracimy kontrolę i będziemy cierpieć. Tak też trzeba umieć grać, a Rashford był tym, który dawał złapać oddech defensywie, stwarzając zagrożenie i przetrzymując umiejętnie piłkę na połowie czy pod bramką przeciwnika. Zresztą wielokrotnie też wracał i pomagał w destrukcji.
1
@ShawnC albo gdyby jego strzał wpadł między nogami Oblaka do siatki :)
3
Cieszę się, że jest to dostrzegane i się o tym piszę. Wczoraj kapitalne wejście w bardzo trudnym momencie meczu gdzie straciliśmy Olmo, Pedriego, a później Raphinhe. Tak naprawdę Marcus wziął na siebie ciężar gry, regulowania tempa, aby w końcu napędzić akcję bramkową.
7
I weź tu zaśnij człowieku :)
37
Flick również potwierdza, że u Pedriego wszystko w porządku.
37
Diego Simeone jak zwykle z uznaniem w wywiadach czy to w odniesieniu do całej Barcelony czy poszczególnych zawodników. Myślę, że gdzieś tam głęboko chciałby nas kiedyś poprowadzić ;)
4
Olmo prawdopodobnie ze zwichnięciem barku.
2
Rekin!
7
U Pedriego tylko zmęczenie! :)
7
Dokładnie tak się teraz czuje.
8
Mistrzu nie możesz się popsuć.
18
Przyznam szczerze, że mimo tak wspaniałego poprzedniego sezonu, ja chyba teraz dopiero tak na dobre i uczciwie doceniam całą robotę tego gościa, a nie tylko same statystyki. Piękny jest!