4

@626 faktycznie 4-0 w łeb meczem życia...

4

Ja pierdziele, gdyby u nas był taki tercet Yamal-Mbappe-Raphinha...

0

Dostał kartkę za tego nura?!

0

@Patinka353 Isco to w tym sezonie wiecznie kontuzjowany. Nie dostrzegałbym w nim konkretnego zagrożenia.

0

@Bernard777 również uważam Upamecano za przereklamowanego zawodnika.

0

Wybralibyście Murillo czy Schlotterbecka na LŚO?

2

Środkowi obrońcy z wygasającymi kontraktami w 2026 roku - Upamecano, Konate, Guehi.
Lewy obrońca - Robertson ;)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@pioz123 klasowa 9 to absolutny must.

0

@mientusek1407 Olmo, de Jong?

8



Piękne :)

0

@FanBarcy22 jak to obliczyłeś? ;)

0

@maroon ale po co dać coś od siebie, sprawdzić, zweryfikować, itp.
Lepiej ładować z automatu bo prezydent be.

3

@Sysia11 a nie była mowa o 30 mln?
Jak dla mnie gość bardzo dla nas przydatny.
Co do Lewandowskiego, nie zgadzam się absolutnie. Potrzebujemy 9 klasy światowej w sile wieku. W nowy sezon wchodzimy z nowym stadionem, kasa jest, tylko fair Play musi wrócić 1:1 i możemy na rynku zaszaleć. Tym bardziej jeśli w placach zwolni się tygodniówka Lewandowskiego.

7



Pięknie się patrzy na uśmiechnięte Barcelonismo:)

1

@barcanawieki każdy kogoś łańcuch trzyma...

2

@MichuZ44 bo Yamal kolegów z asyst nie okrada...

3

@Fog_W_1899 ja osobiście widziałem kapitalne wejście Rashforda i śmiem twierdzić, że zadania taktyczne Flicka wykonał na 6. W skali 1-6 oczywiście ;)

0

@Tatazolwinia tracąc wspomnianą trójkę to było logiczne, że stracimy kontrolę i będziemy cierpieć. Tak też trzeba umieć grać, a Rashford był tym, który dawał złapać oddech defensywie, stwarzając zagrożenie i przetrzymując umiejętnie piłkę na połowie czy pod bramką przeciwnika. Zresztą wielokrotnie też wracał i pomagał w destrukcji.

1

@ShawnC albo gdyby jego strzał wpadł między nogami Oblaka do siatki :)

3



Cieszę się, że jest to dostrzegane i się o tym piszę. Wczoraj kapitalne wejście w bardzo trudnym momencie meczu gdzie straciliśmy Olmo, Pedriego, a później Raphinhe. Tak naprawdę Marcus wziął na siebie ciężar gry, regulowania tempa, aby w końcu napędzić akcję bramkową.

7

I weź tu zaśnij człowieku :)

37



Flick również potwierdza, że u Pedriego wszystko w porządku.

37



Diego Simeone jak zwykle z uznaniem w wywiadach czy to w odniesieniu do całej Barcelony czy poszczególnych zawodników. Myślę, że gdzieś tam głęboko chciałby nas kiedyś poprowadzić ;)

4



Olmo prawdopodobnie ze zwichnięciem barku.

2



Rekin!

7



U Pedriego tylko zmęczenie! :)

7



Dokładnie tak się teraz czuje.

8



Mistrzu nie możesz się popsuć.

18



Przyznam szczerze, że mimo tak wspaniałego poprzedniego sezonu, ja chyba teraz dopiero tak na dobre i uczciwie doceniam całą robotę tego gościa, a nie tylko same statystyki. Piękny jest!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?