3



Nie żebym był za zimowymi transferami, ale od kiedy te 1:1 miało już obowiązywać?

0

Kto dziś na plus, a kto na minus w meczu z Villarreal?

0

@LAMC_10 o tym trąbie już od poprzedniego sezonu.

3

@jacobFCB Bracie, zawsze możesz się odezwać jeśli poczujesz taką potrzebę.

1

@LAMC_10 ale docenić trzeba.

7

@jacobFCB niech Pan będzie z Tobą, a Matka Boża ochrania Swoim płaszczem.

3

@LOPEZ16 i to na własnym, śnieżnobiałym stadionie...

0

@poskus David Silva, no właśnie...

0

@LAMC_10 żaden żarcik, nie ściemniaj tu ;)
Następny, który z automatu jedzie po Ferranie.

5



Coś tam konkretnego się stało?

3

Ale mi się marzy, żeby tak Schevchenko dopiero teraz miał czas świetności w Dynamo Kijów i od najbliższego lata trafił do nas :)
Jeden z zawodników, którego bardzo chciałem widzieć w barwach blaugrana.
Poza nim był jeszcze Bergkamp, Chivu, Batistuta, Vieira, Crespo, Nesta, Buffon i jeszcze pewnie kilku by się znalazło.
A u Was, kto był wielkim marzeniem w naszych barwach, które nigdy się nie ziściło?

1

@macio_944 ale to dla Syna chyba...

3



Znowu jakieś ściemy szmatławców czy Laporta rzeczywiście coś tam kręci z jakąś kasą od $zejków?

1



Janek, ale Ty mnie teraz zaimponiłeś...

1

Po co się spotyka, skoro wiadomo, że to jest transfer z gatunku marzenie nie do zrealizowania? Deco liczy, że będzie sprowadzał zawodników klasy światowej na litość? Chyba, że o czymś nie wiemy i mamy miliard euro latem do wydania.

0

@FCB24 chodzi o sposób protestów w niemal każdej sytuacji.

0

@Disco_taverna i mówi to ktoś, kogo klub ma u sterów ligi madritiste;)

5



Swoją drogą, Carreras to też niezły odklejeniec z tymi pretensjami. DNA jak nic.

41



Co racja to racja ;)

6

Florentino "kłamstwo powtórzone tysiąc razy staje się prawdą" Perez.

1



To jest ta różnica klas między menadżerami...

0

@ZwyklyCuler48 gdyby im się chciało to w ogóle by wygrali ostatnie spotkania w których tracili punkty :)

0

@MichuZ44 bardzo ładnie :)
Nie podyktował natomiast karnego też w drugą stronę więc 1:1 ;)
Nie wspomnę o incydencie z kopnięciem w krocze przez Asencio...

3



Jeszcze nie raz się złapią na mojego nura, a jak nie to odejdę i oskarże o rasizm i brak tolerancji! :D

5



Ja Was proszę. Z całym szacunkiem do Lewandowskiego, ale czas to zakończyć.

5



Madryt z Alonso na czele tylko o swoje się dopomina, a tych dwóch sytuacjach coś wspomnieli?

0

Co za wejście Vicente! :)

1



Bardzo ładnie Nico, to mi się podoba:)

0

@FcPortoFan1999 a chyba, że tak.

7



Co to było za zagranie i wykończenie to kopara opada.
VAR zabrał wspaniałą akcje...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?