Gaucho
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
29 obserwujących
18 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Nie żebym był za zimowymi transferami, ale od kiedy te 1:1 miało już obowiązywać?
0
Kto dziś na plus, a kto na minus w meczu z Villarreal?
0
@LAMC_10 o tym trąbie już od poprzedniego sezonu.
3
@jacobFCB Bracie, zawsze możesz się odezwać jeśli poczujesz taką potrzebę.
1
@LAMC_10 ale docenić trzeba.
7
@jacobFCB niech Pan będzie z Tobą, a Matka Boża ochrania Swoim płaszczem.
3
@LOPEZ16 i to na własnym, śnieżnobiałym stadionie...
0
@poskus David Silva, no właśnie...
0
@LAMC_10 żaden żarcik, nie ściemniaj tu ;)
Następny, który z automatu jedzie po Ferranie.
5
Coś tam konkretnego się stało?
3
Ale mi się marzy, żeby tak Schevchenko dopiero teraz miał czas świetności w Dynamo Kijów i od najbliższego lata trafił do nas :)
Jeden z zawodników, którego bardzo chciałem widzieć w barwach blaugrana.
Poza nim był jeszcze Bergkamp, Chivu, Batistuta, Vieira, Crespo, Nesta, Buffon i jeszcze pewnie kilku by się znalazło.
A u Was, kto był wielkim marzeniem w naszych barwach, które nigdy się nie ziściło?
1
@macio_944 ale to dla Syna chyba...
3
Znowu jakieś ściemy szmatławców czy Laporta rzeczywiście coś tam kręci z jakąś kasą od $zejków?
1
Janek, ale Ty mnie teraz zaimponiłeś...
1
Po co się spotyka, skoro wiadomo, że to jest transfer z gatunku marzenie nie do zrealizowania? Deco liczy, że będzie sprowadzał zawodników klasy światowej na litość? Chyba, że o czymś nie wiemy i mamy miliard euro latem do wydania.
0
@FCB24 chodzi o sposób protestów w niemal każdej sytuacji.
0
@Disco_taverna i mówi to ktoś, kogo klub ma u sterów ligi madritiste;)
5
Swoją drogą, Carreras to też niezły odklejeniec z tymi pretensjami. DNA jak nic.
41
Co racja to racja ;)
6
Florentino "kłamstwo powtórzone tysiąc razy staje się prawdą" Perez.
1
To jest ta różnica klas między menadżerami...
0
@ZwyklyCuler48 gdyby im się chciało to w ogóle by wygrali ostatnie spotkania w których tracili punkty :)
0
@MichuZ44 bardzo ładnie :)
Nie podyktował natomiast karnego też w drugą stronę więc 1:1 ;)
Nie wspomnę o incydencie z kopnięciem w krocze przez Asencio...
3
Jeszcze nie raz się złapią na mojego nura, a jak nie to odejdę i oskarże o rasizm i brak tolerancji! :D
5
Ja Was proszę. Z całym szacunkiem do Lewandowskiego, ale czas to zakończyć.
5
Madryt z Alonso na czele tylko o swoje się dopomina, a tych dwóch sytuacjach coś wspomnieli?
0
Co za wejście Vicente! :)
1
Bardzo ładnie Nico, to mi się podoba:)
0
@FcPortoFan1999 a chyba, że tak.
7
Co to było za zagranie i wykończenie to kopara opada.
VAR zabrał wspaniałą akcje...