Gaucho
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
29 obserwujących
18 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
12
Strach pomyśleć co by było gdybyśmy temu Negreirze nie płacili...
4
Dużo zdrowia, wytrwałości i pełni formy Ronald!
3
@blakkudium ciekawe jakby się prezentował środek pola złożony z Pedriego i Vitinhi.
1
No proszę jaki zwrot akcji.
1
@Lionel_Messi10 bramki padają.
1
@Messibestplayerintheworld tak to prawda. Idealna 10, gra kombinacyjna, strzał, praca, poruszanie się, wykończenie. Gdyby tylko zdrowie dopisywało to z Pedrim są w stanie złamać każdą defensywę na świecie.
0
@Popitek12 gdzie się nie obejrzysz, same trucizny. Należy wybrać mniejsze zło, wszystko jest kwestią perspektywy Kubuś;)
3
Moje życzenie na najbliższy rok - wracaj, nie łam się, osiągnij szczyt formy i zgarniaj wszystkie tytuły :)
3
@mekston dla fanów piłki nożnej krajów egzotycznych.
6
Wypożyczenie Ale byłoby naprawdę spoko. Lewa noga i też jako LO może grać. Pytanie tylko czy City na to przystanie.
8
@Herato Maradona - "ręka boga".
15
Zdecydowanie największy futbolowy magik jakiego było mi dane do tej pory oglądać.
5
Aspas zaliczył wtedy dość kiepskie wejście delikatnie mówiąc, ale co za asyste zaliczył...
10
Negreira, także tego...
0
@Dankho94isback ja liczę i wierzę w 9 klasy światowej, innej opcji nie widzę. Ferran to idealny Joker, a Lewy nie da nam już kompletnie nic. To, że nie wyrabia przy akcjach kombinacyjnych już się przyzwyczaiłem, a do tego jeszcze doszło niewykorzystywanie setek.
1
@Dankho94isback nie jest aż taka dramatyczna. Tym bardziej taka, żeby proponować nowy kontrakt co rusz sypiącemu się zawodnikowi, który zresztą sam nie spieszył się do przedłużenia kontraktu, rozglądając się za premią i lepszymi opcjami.
Jest Cubarsi, Garcia, Martin, Kounde może zagrać na środku i głęboko wierzę w powrót Araujo.
5
Oby wystrzelił z formą, zdyscyplinował się taktycznie i żebyśmy mieli konkretnego, ofensywnie usposobionego i to jeszcze swojego PO na lata.
0
@Dankho94isback nie.
3
Marcus jest bardzo przydatny, udowodnił to wiele razy. Wynegocjować dobrą pensje i mamy solidne wzmocnienie wielu opcji w ataku.
4
Tu nie ma o czym dyskutować.
2
@July_6_BcN najedzeni, zaraz wyruszam na pasterke:)
0
@urbipl no ten z tymi rogami to trafił...
1
@Who_you_mam sorry, ale w te święta to ona chyba z siankiem ma najwięcej wspólnego...
9
Panie Jezu, w ciszy tej świętej nocy składam w Twoje ręce cały dzisiejszy dzień. Dziękuję za światło świec, za ciepło spotkań i za tęsknoty, które tylko Ty potrafisz napełnić pokojem.
Przyjmij moje radości i zmęczenie, to, co wypowiedziane, i to, co noszę w sercu. Narodzony w ubóstwie Betlejem, zamieszkaj dziś na nowo we mnie. Uczyń moje serce prostą stajenką, gotową przyjąć Ciebie bez lęku i pośpiechu.
Powierzam Ci moich bliskich, tych przy stole i tych daleko, żywych i tych, którzy już są u Ciebie. Niech Twoje Narodzenie przyniesie pokój, pojednanie i cichą nadzieję na jutro.
Maryjo, Matko Zawierzenia, ucz mnie zgody na wolę Ojca. Józefie, Opiekunie ciszy, ucz mnie wierności w małych sprawach.
Panie, w Twoje ręce oddaję ten dzień i całą noc Narodzenia.Niech wszystko będzie na Twoją chwałę. Amen.
2
No ten Ake, jakby tak na wypożyczenie do końca sezonu bez zobowiązań to kto wie...
5
Guehi musisz!
8
Ach te łomoty przez tego Negreire...
0
Trzeba było urabiać Arsenal na wypożyczenie Kiwiora w lecie ;)
3
Nie żebym był za zimowymi transferami, ale od kiedy te 1:1 miało już obowiązywać?
0
Kto dziś na plus, a kto na minus w meczu z Villarreal?