3



Jak Arbeloa nie cofnie swych słów to wypier...z klubu.
A co powiedział?
Żebym wypier...z klubu :)

8



Bajla, bajla, bajla:D

0

@Katalończyk 99 a Cholo nie przeprosił czasami Viniciusa i Pereza?

28



Nie jeden bramkarz by zwyzywał i obrzucił najgorszymi obelgami całą obronę, a ten Kozak robi takie coś w takim momencie! Uwielbiam gościa! :)

0

@takisobiektos napewno nie Robert już ;)

0

@esem91 jest już Ferran, zmiennik jakiego potrzebujemy. Teraz potrzeba mobilnej 9 klasy światowej, która nie będzie przeszkadzać w szybkim rozgrywaniu ataku. Szacun ogromny dla Roberta za wszystko, ale to już ten czas.

5



Ile to wszystko musi pochłaniać im energii.
Chociaż w sumie pewnie to ich nakręca, a po każdym wpierdzielu kac ogromny z frustracją włącznie.

9



Niemożliwi są :) Kto by pomyślał, że Roony tak szybko się w szatnie zaadoptuje :)

0

@Damiano095 my w pierwszej połowie powinniśmy iść zmieść z powierzchni murawy. Do dziś nie wiem jak to się nie stało.

16



Nie no to jest takie piękne, że się nie znudzi :D
Wiem, że może nie powinienem, ale po prostu tak mi działa na nerwy aroganckie zachowanie tego młodzika, który myśli, że z urzędu po założeniu prześcieradła został gwiazdą i zawodnikiem klasy światowej, że gdyby nie uszy to śmiałbym się dookoła głowy :)

6



Rany jaki tam musi być bajzel. A co dopiero po wczorajszym meczu i tej sytuacji...

7



Xabi przed finałem:
„Jesteśmy pewni, że jutro wygramy. Naprawdę”.

Xabi po finale:
„To najmniej ważne z trofeów”.

5

Jakie to jest piękne! Z takimi problemami w ostatnich latach na każdym szczeblu, gdzie wróżono nam conajmniej takich chudych i kryzysowych sezonów jak w Milanie czy United, zgarniamy większość możliwych krajowych pucharów, tytułów. Zostawiając za sobą nie tylko wspierany z każdej strony, pchany i obrzydliwie bogaty Real, potrafiący zatrudnić każdego zawodnika jaki się tylko zamarzy, ale i wydające ostatnio krocie Atletico. Strach pomyśleć co by było gdyby Hansi dostał z 2-3 zawodników klasy światowej, których by chciał do wzmocnienia składu. Vamos!
Dobrego i błogosławionego poniedziałku dla Was :)

28



Jadą, jadą! ;)

20



Widzicie Arde "wieczny talent" Gulera? :D

2

@PatrychoO reszta pijana :D

22



Zrobiliście mi poniedziałek. A po co komu tam spać dzisiaj :)

0



Jak tam somsiedzie po finale? :)

14



Rapha King!

21



Znalazłem koniec internetów :D

3



Carvajal z prezentem urodzinowym :D

10



Taka rodzina to skarb :)

0

@lukasoon15 i Song :D

23



Halynka! Ten nieśmiertelny Negreira znowu nawywijał! No *upa kurde, no!

1

W ogóle to zauważyliście jak z lekka się Mekambe spasł?

12



Luka w tamtym roku powiedział dokładnie to samo ;)

0

@fotohobby mimo wszystko, wolałbym jednak 9 :)

8

Co wy z tym transferem nowego środkowego obrońcy? Przecież wszedł już dzisiaj w końcówce meczu. Się ma takiego Deco to jest stabilnie i tematy na wczoraj ogarniane :)

1

@jacobFCB najlepszym prezentem będzie Twój czas po prostu :)

9

Ten Real tak odbiera ochotę do oglądania piłki nożnej, że jakbym był ich kibicem to nie oglądałbym. Wiadomo, mega radość, zgarnęliśmy Superpuchar, ale co za niesmak mam dzisiaj po takim obrzydlistwie, które tworzyły prześcieradła do spółki z gościem w żółtym trykocie to masakra...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?