0

@kejdzi tak, ale chodzi o moment meczu.

1

Fenomenalne interwencje Joana, ale najbardziej zapadła mi w pamięci ta 1 na 1 czy tam było nawet 2 na 1. W takim momencie meczu gdyby tam padła bramka, byłoby mega ciężko się podnieść i odrobić.

8

Olmo to wiadomo, ale co porobił Fermin przy tej drugiej bramce! Wyjście na pozycje, wzięcie rywala na plecy i spokojne dogranie otwierające drogę do bramki. Lewy też kapitalne wykończenie.

1

Wyczuwam, że Olmo łapie ten luz ;)

2

@sebasarna i nikt nie będzie marudził, że chcesz mecz oglądać ;)
Pamiętaj, że każdy koniec to początek czegoś nowego :)

0

@Gall golleadorem;)

4

Mingueza ponownie z bardzo solidnym występem w Celcie. Kończy się kontrakt, może warto się zainteresować?

3



Co to był za napadzior. Pamiętam jak przebijał się do drużyny Juventusu jako młody, nieopierzony grajek, a tam takie gwiazdy w przedniej formacji jak Alessandro del Piero czy Alen Boksic. Po niedługim czasie to Christian był pierwszym wyborem i zastanawiano się na kogo postawić obok niego.

13

Jeremy'ego Doku o wierze w Jezusa:

"Kiedy Jezus wróci, nie będzie drugiej szansy.

Moim celem jest, żeby powiedział mi, że postąpiłeś słusznie, synu.

Za to nie chcę usłyszeć takich słów, gdy Jezus wróci na ziemię:

'Jeremy, dałem ci pieniądze, przyjaciół, żonę, sławę, rodzinę, zasoby: co dla mnie zrobiłeś... Co zrobiłeś ze swoimi pieniędzmi? Kupiłeś domy, ubrania?'

Kiedy to sobie mówisz, zdajesz sobie sprawę, że nie możesz żyć samolubnie.

Gdy wróci, chciałbym móc dołączyć do Niego w życiu wiecznym: to jest mój cel."

l'Equipe

0

@FcPortoFan1999 zazwyczaj tak jest, ale wtedy jak zaczyna się udzielać w portalach przed meczami (Chelsea, Real) wiemy jak to się kończyło. Osobiście wolałbym przemówić w meczu i po meczu ewentualnie zrobić wrzutkę. Ale nie wiem, może takie czasy, a ja staroświecko wychowany jestem ;)

0

@kanver_ przypomnij od ilu to my spotkań wygrywamy?
W poprzednim sezonie nie było Cancelo;)

0



Wolałbym żeby przemawiał na boisku.

1

@kanver_ ale wygrywania nie mamy gdzieś;)

1

@Dankho94isback ale nie takiego. Nie wiem czym ludzie się zachwycają w tym Cancelo.
W obronie tragedia, lepiej oczywiście w ataku, ale to zdecydowanie za mało. Z mocniejszymi rywalami po prostu Go nie ma.

2



Całe szczęście, że nie przeszedł ten manewr znajomościowy.

0



Czyżby transfer się szykuje? ;)

4



Wszystko ok :)

0

@Criss18Barca mi się to jeszcze nigdy nie zdarzyło, póki co :)

1

@MessiForeverTheBest co to ma do rzeczy? :)

5



Klasyk, po prostu z nami się nie wygrywa, zwyczajnie na dłuższą metę to się nie opłaca.

13

Na dziś, na jutro, na każdy dzień tego nowego 2026 roku dla każdego z naszej la ramblowej grupy i naszych rodzin:

«Niech cię Pan błogosławi i strzeże. Niech Pan rozpromieni oblicze swe nad tobą, niech cię obdarzy swą łaską. Niech zwróci ku tobie oblicze swoje i niech cię obdarzy pokojem».

Księga liczb 6, 24-26


8



Wyczekuje z ogromnym zainteresowaniem i nadzieją w tego chłopaka.

0

@Messibestplayerintheworld a w Al-Hilal dlaczego Inzaghi rezygnuje z Cancelo?

2

@blakkudium to oczywiste, oby tam Deco nic nie odwalił z jakimś wynalazkiem.

1



Jedno wyklucza drugie. Jeśli chcemy wzmocnić defensywę to nie może do nas trafić Cancelo.

0

@Messibestplayerintheworld ja też, ale tu pewnie byłoby jeszcze trudniej.

3



Co powiecie? Statystyki na poziomie, a i na YouTube całkiem fajnie wygląda, nawet ta szczypta magii jest ;)

1

Taki Calafiori byłby dla nas świetnym ruchem, który obstawiłby dwie pozycje. Niesamowity grajek. Pytanie tylko jak wygląda jego częstotliwość kontuzji, no i ten kontrakt do 2029 roku...

7



Dane mi było żyć i kibicować w latach świetności Ronaldinho :)

6



Ile tych materiałów obciążających z Negreirą związanych, szok...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?