6

@krzy_mlyn żadne zadomowić. Będzie w wybranych meczach wychodził w podstawowej jedenastce, natomiast w większości starterem będzie Ferran. Co jest zresztą bardzo zrozumiałe w związku z peselem Roberta. Dziś natomiast uważam, że Ferran to idealny zmiennik i może sporo namieszać po wejściu na podmęczonego rywala. Dla mnie Torres to Joker idealny, którego chciałby każdy klub na świecie.

3



Jesteś nam potrzebny w swojej najlepszej wersji Samuraju!

2

@JimMorrisonFCB biografia wciąż leży na półce, muszę się za nią zabrać w końcu.

15



Piękne ;)

0

Jakaś dziwnie śmieszna ta walka...

2

@Kgorecki2500 w końcu rozsądnie :)

1

@Criss18Barca ok. Pewnie się naraże, ale jednak nie widziałbym dzisiaj Leo u nas w pierwszym składzie. Z całym szacunkiem oczywiście:)

3

@marcin62 co by nie mówić to ma rację. W nosie mam jak kto żyje i na co może sobie pozwolić. Chodzi o to jaką rząd puszcza wieczną propagandę, usprawiedliwiając tym wszystkim rosnące ceny dosłownie wszystkiego.

0

@Dari0G jak mawiał Cristiano - "gdybym powiedział co myślę, poszedłbym do więzienia"

1

@Tarnowitz kontrowersje zawsze mile widziane, ale na naszą korzyść. Wiadomo - Negreira.

1

Tak trochę dyskusji o wczorajszym fenomenalnym trafieniu Valverde z rzutu wolnego. I słusznie. A nasunęło mi się tak jedno pytanie. Jakiego zawodnika chcielibyście sprowadzić do nas, który posiadałby zarówno umiejętność kapitalnego wykonywania rzutów wolnych, jak i nadającego się do szybkiej gry kombinacyjnej? W ogóle jaki jest TOP zawodników wykonujących rzuty wolne na dzień dzisiejszy?

1

@July_6_BcN głos rozsądku;)

0

@kamiVeB weź nie strasz! Już myślałem, że w Arabii!

1

@Dari0G dlaczego sam nie przestrzegłeś? ;)

0

@SelloutCrowd kur...jak mi się marzy połączenie Yamal-Mbappe!
Ale chyba nie będzie mi to dane oglądać w tym życiu.

1

@AmigoBlancos głupi myślę, że nie. Pytanie czy nie zdesperowany...
Choć i tak uważam, że będzie jak wcześniej napisałem.
A bramki z ławki to napewno nie załadował.

3

Odnośnie zbliżającego się finału!
Przestrzegam przed hura optymizmem!
Może ponarzekajmy trochę i skażmy z góry naszych na porażkę to może załadujemy prześcieradłom jakąś manite, bo w innym przypadku to będę z lekka obawiał się tego meczu.
Aha!
I jeszcze zejdźmy Hansiego za wystawioną pierwszą jedenastkę zaraz po ogłoszeniu.

0

@Krzyniu po ostatnim klasyku było wręcz odwrotnie ;)

3

@Witekk10 taaa dla picu :D
Przyznaj się, że chciałeś Jej pokazać jakiś Kozak, a portkami trząchasz ;)

0

@Filipem doświadczony Casado to nieźle zabrzmiało ;)
Ale z drugą częścią wpisu się zgadzam.

0

@axegrinder po pierwsze, układałem idealny scenariusz pod nas na finał i resztę sezonu ;)
Uwierz lat oglądanej piłki na karku też już trochę mam na tyle, żeby nie przejmować się pierdołami typu - "wygraliście z nami, bo nie było tego i tego".
Nie obchodzi mnie czy Mbappe jest gotowy czy nie i czy wygramy przeciwko Realowi z Mbappe w składzie czy też nie. Mam to kompletnie gdzieś, kompletnie. Jak wspominałem, chodzi o scenariusz przetarcia nosa Alonso przez nature, jeśli wystawi Kyliana do gry.

1

@Sergio_Devils ja myślę, że to Alonso uprawia swoje gierki, a Mekambe kompletnie nie jest gotowy do gry i nie zagra.

0

@Kapitan9 9 i środkowy obrońca to absolutny must! Ale odciążenie Raphinhi i Yamala też musi być konkretne, a wyobrażasz sobie kogoś lepszego, dającego takie liczby i jak trzeba to spokój po wejściu (patrz mecz z Atletico) za podobną bądź mniejszą kase?

0

@DAM1ANOo pierniczenie, żeby Hansi nie miał za łatwo i musiał przygotować się na dwa warianty.

0



Przecież w tamtym roku po meczu z nami mówili, że to najmniej istotny puchar i skupiają się bardziej na innych.

1

@axegrinder a gdyby tak Alonso na siłę chłopa wystawił i ten w 15 minucie meczu by musiał zejść...

2



Girona to całkiem sensowna opcja.

14

Araujo, Araujem, byle tylko Olmo nic się nie stało w tej akcji ;)

1

@esem91 zawodnik Atletico, piszczelą próbuje brutalnie zmasakrować podeszwę buta zawodnika Realu Madryt.

18



Wierzę, że Olmo będzie czarował i dawał konkretne liczby G/A w drugiej części sezonu.
Tego życzyłem sobie, Wam i samemu Daniemu na ten 2026 rok!
Co porobił! Piękny jest jak zdrowy :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?