0

@Matt_i1992 ale co to za pajac to brak słów...

0

A jak piłkarsko wczoraj Dro się zaprezentował po wejściu?

1

@Sysia11 ilu takich było gdzie różnego rodzaju nałogi wzięły góre...

1

@kuz masz racje i trochę przepraszam za małą prowokacje ;)
Czas dla siebie przy posiadaniu rodziny jest bardzo ważny. Ja np. po ułożeniu wszystkich do snu sporo czytam i też oglądam filmy w tematyce historii Polski jak i teologii czy po prostu zgłębiania wiary :)

0

@Mixtape ta, tak. Przecież nic nie mówie :D

0

@Mixtape taaa, napewno :D

0

@Mixtape a nie zajechałeś?

7

Ja nadal zbieram szczękę z podłogi. To nie bywałe! Tyle kontuzji i przeciwności losu, jedziemy Athletic gładkie 4-0, a mogło być więcej. Chapeau bas i prowadź Pan dalej, Panie Hansi Flick!!!

0

@kuz a ja dorosłem, Mam dwójkę wspaniałych dzieci :)

1

A jak dzisiejszy występ Kounde?

1



WTF?! To prawda?

4

@Sysia11 ja poważnie nadal widziałbym Isaka u nas. Kto wie, może to właśnie dla nas otwierają się drzwi w idealnym momencie na sprowadzenie 9, której od nowego sezonu potrzebujemy ;)

4



Wypożyczylibyście Isaka za 20% pensji? ;)

0

@directedbyfcb dla mnie to po prostu Spiderman linii bramkowej :)

2



Pierwszy mecz po kontuzji i znowu czyste konto na naszym koncie ;)
Człowiek guma na linii bramkowej!

1



I to mi się najbardziej w Hansim podoba! Ciągła chęć poprawy, a nie tuszowanie, pierniczenie kocopołów i żenienie kitów, że wszystko jest w najlepszym porządku nawet po porażce i tragicznej grze...

0

@barcelonaLM dzięki za aktualizacje :D

1

@barcelonaLM myślałem, że w Madrycie to klop postawili :)

2



Co tam znowu się dzieje...
Vinicius ponownie szaleje...
Jak na murawie, tak i w mediach szambo się leje... :)

1

Wspominał ktoś o kolejnym czystym koncie Garcii? ;)

8

@Pnog37 pracuje.

0

@JanuszKorwinMikke bez jaj...

4

Andrij Szewczenko:
"Polsce jesteśmy ogromnie wdzięczni za to co robiliście i co robicie dla nas. Począwszy od polskiej federacji, z którą mam świetny kontakt, przez ludzi świata piłki, polskie władze i polskich obywateli.

My wam tego nigdy nie zapomnimy. Mówię to ja, jako Andrij Szewczenko. Mówię to za siebie, ale i za wielu innych.

Owszem, różne nieporozumienia też się zdarzały w ostatnich czasach, ale to naturalne. Byliśmy i wciąż jesteśmy blisko siebie jako kraje i jako narody. I bardzo bym chciał, aby tak pozostało. Z mojej strony mówię to jeszcze raz: DZIĘKUJEMY POLSKO!".

Klasa i elegancja niczym jak w latach świetności Andrieja na boisku! Uwielbiałem gościa i w tamtych latach oglądałem Milan głównie z powodu Jego gry. Zawsze żałowałem, że nigdy nie przybrał naszych barw :)

0

Ale, że taki mecz o takiej godzinie...
Z mojej strony masakra, nie ogarnę pewnie się czasowo na ten mecz. Idealnie byłoby o 21:)

0

@Criss18Barca to myśli czy stwierdza?

7



Jakby to było wczoraj...

1



Słabo...

0

@AmigoBlancos poza tym, małpki i setki łatwiej ukryć niż takie pół litra np. Poza tym bardzo lubują się w nich alkoholicy również dlatego, że machną na raz i po sprawie, jakby nigdy nic.

0

Można gdzieś obejrzeć powtórki walk z ostatniego KSW?

0

Nico Schlotterbeck (Borussia Dortmund)
Kto ogląda Bundeslige i może powiedzieć czy byłby faktycznie dla nas wzmocnieniem? Jaki to profil zawodnika, jego mocne, słabe strony, itp.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?