Gaucho
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
29 obserwujących
18 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Matt_i1992 ale co to za pajac to brak słów...
0
A jak piłkarsko wczoraj Dro się zaprezentował po wejściu?
1
@Sysia11 ilu takich było gdzie różnego rodzaju nałogi wzięły góre...
1
@kuz masz racje i trochę przepraszam za małą prowokacje ;)
Czas dla siebie przy posiadaniu rodziny jest bardzo ważny. Ja np. po ułożeniu wszystkich do snu sporo czytam i też oglądam filmy w tematyce historii Polski jak i teologii czy po prostu zgłębiania wiary :)
0
@Mixtape ta, tak. Przecież nic nie mówie :D
0
@Mixtape taaa, napewno :D
0
@Mixtape a nie zajechałeś?
7
Ja nadal zbieram szczękę z podłogi. To nie bywałe! Tyle kontuzji i przeciwności losu, jedziemy Athletic gładkie 4-0, a mogło być więcej. Chapeau bas i prowadź Pan dalej, Panie Hansi Flick!!!
0
@kuz a ja dorosłem, Mam dwójkę wspaniałych dzieci :)
1
A jak dzisiejszy występ Kounde?
1
WTF?! To prawda?
4
@Sysia11 ja poważnie nadal widziałbym Isaka u nas. Kto wie, może to właśnie dla nas otwierają się drzwi w idealnym momencie na sprowadzenie 9, której od nowego sezonu potrzebujemy ;)
4
Wypożyczylibyście Isaka za 20% pensji? ;)
0
@directedbyfcb dla mnie to po prostu Spiderman linii bramkowej :)
2
Pierwszy mecz po kontuzji i znowu czyste konto na naszym koncie ;)
Człowiek guma na linii bramkowej!
1
I to mi się najbardziej w Hansim podoba! Ciągła chęć poprawy, a nie tuszowanie, pierniczenie kocopołów i żenienie kitów, że wszystko jest w najlepszym porządku nawet po porażce i tragicznej grze...
0
@barcelonaLM dzięki za aktualizacje :D
1
@barcelonaLM myślałem, że w Madrycie to klop postawili :)
2
Co tam znowu się dzieje...
Vinicius ponownie szaleje...
Jak na murawie, tak i w mediach szambo się leje... :)
1
Wspominał ktoś o kolejnym czystym koncie Garcii? ;)
8
@Pnog37 pracuje.
0
@JanuszKorwinMikke bez jaj...
4
Andrij Szewczenko:
"Polsce jesteśmy ogromnie wdzięczni za to co robiliście i co robicie dla nas. Począwszy od polskiej federacji, z którą mam świetny kontakt, przez ludzi świata piłki, polskie władze i polskich obywateli.
My wam tego nigdy nie zapomnimy. Mówię to ja, jako Andrij Szewczenko. Mówię to za siebie, ale i za wielu innych.
Owszem, różne nieporozumienia też się zdarzały w ostatnich czasach, ale to naturalne. Byliśmy i wciąż jesteśmy blisko siebie jako kraje i jako narody. I bardzo bym chciał, aby tak pozostało. Z mojej strony mówię to jeszcze raz: DZIĘKUJEMY POLSKO!".
Klasa i elegancja niczym jak w latach świetności Andrieja na boisku! Uwielbiałem gościa i w tamtych latach oglądałem Milan głównie z powodu Jego gry. Zawsze żałowałem, że nigdy nie przybrał naszych barw :)
0
Ale, że taki mecz o takiej godzinie...
Z mojej strony masakra, nie ogarnę pewnie się czasowo na ten mecz. Idealnie byłoby o 21:)
0
@Criss18Barca to myśli czy stwierdza?
7
Jakby to było wczoraj...
1
Słabo...
0
@AmigoBlancos poza tym, małpki i setki łatwiej ukryć niż takie pół litra np. Poza tym bardzo lubują się w nich alkoholicy również dlatego, że machną na raz i po sprawie, jakby nigdy nic.
0
Można gdzieś obejrzeć powtórki walk z ostatniego KSW?
0
Nico Schlotterbeck (Borussia Dortmund)
Kto ogląda Bundeslige i może powiedzieć czy byłby faktycznie dla nas wzmocnieniem? Jaki to profil zawodnika, jego mocne, słabe strony, itp.