3



Cieszę się, że jest to dostrzegane i się o tym piszę. Wczoraj kapitalne wejście w bardzo trudnym momencie meczu gdzie straciliśmy Olmo, Pedriego, a później Raphinhe. Tak naprawdę Marcus wziął na siebie ciężar gry, regulowania tempa, aby w końcu napędzić akcję bramkową.

7

I weź tu zaśnij człowieku :)

37



Flick również potwierdza, że u Pedriego wszystko w porządku.

37



Diego Simeone jak zwykle z uznaniem w wywiadach czy to w odniesieniu do całej Barcelony czy poszczególnych zawodników. Myślę, że gdzieś tam głęboko chciałby nas kiedyś poprowadzić ;)

4



Olmo prawdopodobnie ze zwichnięciem barku.

2



Rekin!

7



U Pedriego tylko zmęczenie! :)

7



Dokładnie tak się teraz czuje.

8



Mistrzu nie możesz się popsuć.

18



Przyznam szczerze, że mimo tak wspaniałego poprzedniego sezonu, ja chyba teraz dopiero tak na dobre i uczciwie doceniam całą robotę tego gościa, a nie tylko same statystyki. Piękny jest!

7

@mate92 u Pepa grał najczęściej z Haalandem jak się nie mylę.

0

@partymaker do rotacji.

7

@MichuZ44 chyba nie ten sam mecz oglądałem...

0

Słuchaj Roman, sprawa się rypła! :D

47

Ale, że tak można z żółtą kartką na koncie do końca meczu dograć?

14

Trzeba docenić świetne wejście Rashforda. Naprawdę zrobił kawał dobrej roboty, uspokajał kiedy trzeba, przyspieszał, podawał, brał odpowiedzialność na siebie i zaliczył asystę drugiego stopnia.

0

To jest idealny Joker w naszej talii!
Teraz tylko potrzeba 9 do wyjściowej jedenastki.

1

Psy szczekają, a Torres strzela dalej! :D

0

Kur... weźcie mi tego Yamala dzisiaj z oczu!!!

0

Co zalążek nadziei to na nowo sypie się wszystko w tej drużynie...

0

Tyle niedokładności co jest w drugiej połowie pod każdym względem, krycie, podania, itd.

0

Baena pajacował całe spotkanie...

0

To się nie dzieje naprawdę...

20

Poraz kolejny ich miażdżymy i poraz kolejny nie potrafimy dobić...
Obyśmy doczekali się od nowego sezonu prawdziwego goleadora w Barcelonie.

0

Jeszcze kępy szukał...
Rany co za dramat!

0

Balde nie umie podać, Cubarsi sabotuje, a ten kolejny karny spieprzony!

0

Co ten Balde odwala...

0

@Dankho94isback a drugie mnóstwo wstaje bardzo wcześnie rano do pracy i dla nich to jest idealna pora. Nie dogodzisz wszystkim.

1

@pluszek ładny garnitur

1

@Katalończyk 99 zawsze stałem za nim murem, ale co by nie było, tych problemów nam trochę przysporzył.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?