Gaucho
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
29 obserwujących
18 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Cieszę się, że jest to dostrzegane i się o tym piszę. Wczoraj kapitalne wejście w bardzo trudnym momencie meczu gdzie straciliśmy Olmo, Pedriego, a później Raphinhe. Tak naprawdę Marcus wziął na siebie ciężar gry, regulowania tempa, aby w końcu napędzić akcję bramkową.
7
I weź tu zaśnij człowieku :)
37
Flick również potwierdza, że u Pedriego wszystko w porządku.
37
Diego Simeone jak zwykle z uznaniem w wywiadach czy to w odniesieniu do całej Barcelony czy poszczególnych zawodników. Myślę, że gdzieś tam głęboko chciałby nas kiedyś poprowadzić ;)
4
Olmo prawdopodobnie ze zwichnięciem barku.
2
Rekin!
7
U Pedriego tylko zmęczenie! :)
7
Dokładnie tak się teraz czuje.
8
Mistrzu nie możesz się popsuć.
18
Przyznam szczerze, że mimo tak wspaniałego poprzedniego sezonu, ja chyba teraz dopiero tak na dobre i uczciwie doceniam całą robotę tego gościa, a nie tylko same statystyki. Piękny jest!
7
@mate92 u Pepa grał najczęściej z Haalandem jak się nie mylę.
0
@partymaker do rotacji.
7
@MichuZ44 chyba nie ten sam mecz oglądałem...
0
Słuchaj Roman, sprawa się rypła! :D
47
Ale, że tak można z żółtą kartką na koncie do końca meczu dograć?
14
Trzeba docenić świetne wejście Rashforda. Naprawdę zrobił kawał dobrej roboty, uspokajał kiedy trzeba, przyspieszał, podawał, brał odpowiedzialność na siebie i zaliczył asystę drugiego stopnia.
0
To jest idealny Joker w naszej talii!
Teraz tylko potrzeba 9 do wyjściowej jedenastki.
1
Psy szczekają, a Torres strzela dalej! :D
0
Kur... weźcie mi tego Yamala dzisiaj z oczu!!!
0
Co zalążek nadziei to na nowo sypie się wszystko w tej drużynie...
0
Tyle niedokładności co jest w drugiej połowie pod każdym względem, krycie, podania, itd.
0
Baena pajacował całe spotkanie...
0
To się nie dzieje naprawdę...
20
Poraz kolejny ich miażdżymy i poraz kolejny nie potrafimy dobić...
Obyśmy doczekali się od nowego sezonu prawdziwego goleadora w Barcelonie.
0
Jeszcze kępy szukał...
Rany co za dramat!
0
Balde nie umie podać, Cubarsi sabotuje, a ten kolejny karny spieprzony!
0
Co ten Balde odwala...
0
@Dankho94isback a drugie mnóstwo wstaje bardzo wcześnie rano do pracy i dla nich to jest idealna pora. Nie dogodzisz wszystkim.
1
@pluszek ładny garnitur
1
@Katalończyk 99 zawsze stałem za nim murem, ale co by nie było, tych problemów nam trochę przysporzył.