Gaucho
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
29 obserwujących
18 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Różnie mówi się o ostatniej zaczepce Yamala w stronę Realu. Ba! Podkreśla się również ostatnio coraz częściej sposób bycia młodej gwiazdy Barcelony. Nie ukrywam, sam jestem tego częścią i nie podoba mi się to wszystko do końca. Ale tak po głębszych analizach, po tych wszystkich prowokacjach ze strony madryckiego klubu, chociażby wiecznych pretensjach i nagonce płynącej z RM TV, itd. To w końcu ktoś pstryknął im prawdziwym kalibrem w ich zadufany, wysoko postawiony noch!
3
@panczo i w 94 minucie da nam zwycięstwo? Biorę to w ciemno ;)
7
Ale pięknie. Wróciłem właśnie z nocnej adoracji przed Najświętszym Sakramentem:)
Robię drinka. Ktoś, coś? ;)
1
No to żeby było do równego rachunku - dziś trzeba wygrać różnicą pięciu bramek:)
0
Szkoda, że tylko 3 rundy...
1
@Matheu12 po prostu, zapewne to był jeden z łatwiejszych transferów zawodnika (było, nie było) klasy światowej do wykonania w tym trudnym dla nas okresie przejściowym. A, że zarząd chciał pokazać, że nawet już pod nieobecność Alemany'ego działa na rynku transferowym, to zrobił transfer na siłę, licząc na cud i tyle.
0
@tbas no właśnie autor to ma na myśli raczej:)
0
@Romario87 sobota bodajże 13:00 i gładziutkie 3-0 np. :)
Czy to nie wtedy był ten słynny tytuł na notatniku - "spieprzyliście nam święta"? ;)
0
@Popitek12 Enzo Fernandez oddaje Ci koszulki?
1
Różnie można odbierać Yamala, różnie mówić o tym chłopaku. Sam nie pochwalam jego wszystkich zachowań, ale podstawą jest najpierw patrzeć i zauważać swoje zachowania.
1
@mrboom no premier mówił ostatnio, że społeczeństwo zadowolone i nie mają mu wmawiać, że nie ;)
0
@VAMOS1899LaMasia mówił, że jak przyjdzie Williams to odchodzi, a przyszedł Rashford i się skontuzjował ;)
1
Miesiąc?! Co za dramat, masakra!
0
@kuz
4
Ferminator!
6
https://x.com/Torren__/status/1981096454791057436
Gdzie jesteś Kurtuła?!
3
Tak Tibuła, bo szary lud nic nie może sobie sprawdzić w internecie przecież :)
5
Gdyby tak każdy zapierdzielał jak ten Fermin, no i jeszcze Raphinha przed przedwczesnym wręczeniem złotej piłki ;)
0
@Seledynowy jaki tam gol. Karny po prostu :)
2
Ale to by było piękne, tak po tych wszystkich płaczach i wylewach, wpierdzielić prześcieradłom piątke w niedziele.
5
...
0
Co za masakra! Yamal nie będzie już rozdawał autografów za darmo, podpisał kontrakt z pewną firmą i będzie je można nabyć tylko w sklepie za opłatą.
Dokąd ten świat zmierza?
Szczerze zastanawiam się ile czasu ten chłopak będzie grał w piłkę nożną na najwyższym poziomie...
0
@PatrychoO szacunek do Aguero to akurat mam ogromny. Ale faktów nie przeinaczysz, mimo wszystko...
2
@PatrychoO próbował grać.
1
@malypuzon teraz tylko to co w portfelu się liczy, niestety...
0
Karolina niestety jak w zwolnionym tempie. A kto czeka na walke Gamrota?
0
@ProMILs każdy chce wykonywać jak najlepiej swoją robotę. Niech ten cały chory system, oparty tylko i wyłącznie na zarabianiu jak największych, obrzydliwych pieniędzy z zerowym zainteresowaniem dobra samego zawodnika, nie zaślepia w nas kto tak naprawdę jest winien całej obecnej sytuacji.
1
@Gacek5 jak ja czytam te wasze wypociny...
Dramat.
0
@JoeBlack co ten Flick może wiedzieć, prawda?
2
A jak tam rozmowy z Robertem odnośnie odnowienia kontraktu? Bałem się już tego sezonu bez 9, a może i przyszły nam zarząd załatwi.