0

Różnie mówi się o ostatniej zaczepce Yamala w stronę Realu. Ba! Podkreśla się również ostatnio coraz częściej sposób bycia młodej gwiazdy Barcelony. Nie ukrywam, sam jestem tego częścią i nie podoba mi się to wszystko do końca. Ale tak po głębszych analizach, po tych wszystkich prowokacjach ze strony madryckiego klubu, chociażby wiecznych pretensjach i nagonce płynącej z RM TV, itd. To w końcu ktoś pstryknął im prawdziwym kalibrem w ich zadufany, wysoko postawiony noch!

3

@panczo i w 94 minucie da nam zwycięstwo? Biorę to w ciemno ;)

7

Ale pięknie. Wróciłem właśnie z nocnej adoracji przed Najświętszym Sakramentem:)
Robię drinka. Ktoś, coś? ;)

1



No to żeby było do równego rachunku - dziś trzeba wygrać różnicą pięciu bramek:)

0

Szkoda, że tylko 3 rundy...

1

@Matheu12 po prostu, zapewne to był jeden z łatwiejszych transferów zawodnika (było, nie było) klasy światowej do wykonania w tym trudnym dla nas okresie przejściowym. A, że zarząd chciał pokazać, że nawet już pod nieobecność Alemany'ego działa na rynku transferowym, to zrobił transfer na siłę, licząc na cud i tyle.

0

@tbas no właśnie autor to ma na myśli raczej:)

0

@Romario87 sobota bodajże 13:00 i gładziutkie 3-0 np. :)
Czy to nie wtedy był ten słynny tytuł na notatniku - "spieprzyliście nam święta"? ;)

0

@Popitek12 Enzo Fernandez oddaje Ci koszulki?

1



Różnie można odbierać Yamala, różnie mówić o tym chłopaku. Sam nie pochwalam jego wszystkich zachowań, ale podstawą jest najpierw patrzeć i zauważać swoje zachowania.

1

@mrboom no premier mówił ostatnio, że społeczeństwo zadowolone i nie mają mu wmawiać, że nie ;)

0

@VAMOS1899LaMasia mówił, że jak przyjdzie Williams to odchodzi, a przyszedł Rashford i się skontuzjował ;)

1



Miesiąc?! Co za dramat, masakra!

0

@kuz


4



Ferminator!

6

3



Tak Tibuła, bo szary lud nic nie może sobie sprawdzić w internecie przecież :)

5

Gdyby tak każdy zapierdzielał jak ten Fermin, no i jeszcze Raphinha przed przedwczesnym wręczeniem złotej piłki ;)

0

@Seledynowy jaki tam gol. Karny po prostu :)

2

Ale to by było piękne, tak po tych wszystkich płaczach i wylewach, wpierdzielić prześcieradłom piątke w niedziele.

5



...

0



Co za masakra! Yamal nie będzie już rozdawał autografów za darmo, podpisał kontrakt z pewną firmą i będzie je można nabyć tylko w sklepie za opłatą.
Dokąd ten świat zmierza?
Szczerze zastanawiam się ile czasu ten chłopak będzie grał w piłkę nożną na najwyższym poziomie...

0

@PatrychoO szacunek do Aguero to akurat mam ogromny. Ale faktów nie przeinaczysz, mimo wszystko...

2

@PatrychoO próbował grać.

1

@malypuzon teraz tylko to co w portfelu się liczy, niestety...

0

Karolina niestety jak w zwolnionym tempie. A kto czeka na walke Gamrota?

0

@ProMILs każdy chce wykonywać jak najlepiej swoją robotę. Niech ten cały chory system, oparty tylko i wyłącznie na zarabianiu jak największych, obrzydliwych pieniędzy z zerowym zainteresowaniem dobra samego zawodnika, nie zaślepia w nas kto tak naprawdę jest winien całej obecnej sytuacji.

1

@Gacek5 jak ja czytam te wasze wypociny...
Dramat.

0

@JoeBlack co ten Flick może wiedzieć, prawda?

2

A jak tam rozmowy z Robertem odnośnie odnowienia kontraktu? Bałem się już tego sezonu bez 9, a może i przyszły nam zarząd załatwi.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?