Gaucho
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
29 obserwujących
18 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Co za występ! :)
20
Podzielam zdanie Ivana w pełni. Ale zwracam jeszcze uwagę na pewny fakt, jak On się utożsamia z Barceloną:)
3
Ostatnio po zakończeniu treningu zawodnicy udali się do szatni. Niektórzy odwiedzili fizjoterapeutę, inni zostali na lunch, a młodsza grupa skorzystała z okazji, by pograć w ping-ponga i pobyć razem. Jednak uwagę sztabu szkoleniowego przykuła decyzja Julesa, aby pozostać na boisku i biegać. Z własnej inicjatywy i bez żadnych instrukcji Flicka, zaczął pracować nad regeneracją na swój własny sposób. Trenował po treningu, co tylko Jules mógł robić, biorąc pod uwagę jego charakterystyczną naturę. Co więcej mieszkańcy Sitges twierdzą, że widzieli go również ćwiczącego o siódmej rano przed wyruszeniem do Ciutat Esportiva. Francuz nie ogranicza się do półtoragodzinnego porannego treningu, ale wybiera rutynę przedtreningową, aby być lepiej przygotowanym do codziennego sesji wraz z całym zespołem.
Kounde z nową fryzurą niczym Edgar Davids :)
0
@Hektor16 nie wiem, zapytaj Flicka, jemu ufam najbardziej w kwestii FC Barcelony.
A z tym proboszczem co próbowałeś być śmieszny to radzę jeszcze potrenować ;)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
Gordon docenił Barce Flicka ;)
0
@TAN nieważne jaka, pić to trzeba umieć.
9
Co my za Pana Bramkarza żeśmy wyrwali, jeszcze od odwiecznego rywala to nie mam pytań :)
4
Nie zapominajmy jeszcze o tym jak Rashford fizycznie zajechał Trippiera w tym meczu.
1
Skoro komentatorzy C+ tak krzyczeli przy bramkach Mekambe z rzutów karnych, to co musiało się dziać dzisiaj przy tych golazo Rashforda...
9
Newcastle u siebie jest naprawdę mega mocne, a my po prostu momentami odebraliśmy im ochote do gry. Świetnie to wyglądało. A te bramki Rahforda, jego strzały i przyśpieszenie :) Nie można też zapominać o bardzo dobrych występie Araujo, Kounde i Martina. Pedri to już wiadomo, klasyk...
No i ten Garcia, rany co za szczęście, że ten chłopak chciał do nas trafić z takiego rywala.
2
Obrzydziliśmy futbol anglikom, później niepotrzebnie podłączyliśmy ich na własne życzenie do tlenu, ale na koniec rozegraliśmy to kapitalnie i bez kupy pogrywaliśmy piłeczką.
Brawo Rashi!!! Mam nadzieje, że to dopiero początek w Twoim wykonaniu :)
0
@danijacek z głową to trzeba mieć, żeby mówić, że Flick ma coś z głową.
3
Nie chce się mądrzyć, ale mówiłem, że zaczekajmy na poważnych rywali dla tego Huijsena i Gulera przed wychwalaniami. A to dopiero Marsylia ;)
0
Marsylia widze rozegrała to po Realowemu póki co :)
0
Kto pamięta i oglądał nasze spotkanie z Newcastle w LM gdzie cały piłkarski świat zaskoczył Faustino Asprilla, który załadował nam trzy bramki, wyprowadzając swoją drużynę na prowadzenie 3-0? Ostatecznie skończyło się chyba 3-2.
10
Jeden z największych przekrętów na tak dużej imprezie.
0
@TaughtMule bank może nie pozwoli niepracować ;)
0
@FcPortoFan1999 kasa Misiu ;)
0
Oby Soldic wrócił do KSW.
0
@Technik to było pewne.
0
Ale Adamek ma szczęście, że to nie małe rękawice.
1
Ja pierdziele, co Hansi za okienko transferowe dostał to szok ;)
Nie liczę Garcii.
1
@July_6_BcN specjalnie założę ;)
1
@July_6_BcN gdzie znajde mail Krzyśka? ;)
1
Jest ktoś na La Rambli, kto może mi zorganizować walke z Najmanem? ;)
Nie chce pieniędzy, oddam na cele charytatywne :)
0
@TaughtMule obrał sposób na życie, nie ma co ;)
0
@adamek20151 a Ty kolego co oglądasz? ;)
0
@Dieselzor gdyby się przygotowywał to by tak nie wyglądał i tak się nie poruszał ;)
1
@TaughtMule ale to chyba najdłuższa walka Cesarza w karierze :D