2



Gdyby ktoś nie widział interwencji Joana :)

3



Dobrze, że nie stu letni :D

1



Że wcześniej jeszcze bardziej okradali?
Stare, znałem...

3

@bezalkoholowy w koralikach gra?

1

@norbi77 O tym samym myślałem. Aż czekam na spotkanie z jakimś solidnym rywalem.

1



Carreras Ty...przywdziewający białe prześcieradło ;)

3

Co to za dziadostwo jest z tymi reklamami, że po próbie zamknięcia trzeba jeszcze klikać jakieś "pomiń"?!

0

Schodzi chłopak z ekstraklasy.

0

PSG kolejny trening przed rozpoczęciem Ligi Mistrzów.

0

A pamiętacie Tyrice'a Walkera z Pekaesu Pruszków?
Co to był za gość. Przydałby się w tamtych czasach taki latający skrzydłowy w reprezentacji Polski :)

2



Normalny to On nie jest:)
Mam nadzieje, że wygra bardzo dużo w swojej karierze, a w tym conajmniej raz ZP!

1

Ile ja spokojniejszy jestem jak wszystkie mecze oglądam z angielskim komentarzem :)

4

@Sergio_Devils ja w każdym meczu się łudze.

0

Tu jeszcze będzie ciekawie :)

0

Włączyłem i dwie bramki. Przepraszam ;)

9



Rany jaka ulga! :)

2



Na początek Newcastle.

3



Fermin trenuje :)

1



Prowadź Wodzu tego szczyla naszego ;)

0

@Comentateiro Jackson to mem jak wspomniał kolega. Davies póki co fizycznie wygląda katastrofalnie. A Musiala kiedy wraca? Oby nie tylko po to aby znowu się połamać.

2

https://x.com/NoContextCrap/status/1961334756093956379

Normalnie taniec niczym Robert Lewandowski:D

0

@daniel32778 cały kontekst.


0

@NeroTFP1 pytanie na pierwszy rzut oka faktycznie idiotyczne. Jednak chłop zapewne chciał być śmieszny i może faktycznie rozładować atmosfere zmęczonej też pytaniami zawodniczki. Ona reaguje jednak w ten sposób jakby nie wiadomo o co zapytał...
Na moje to brak dystansu do siebie czy tam swojego wyglądu.

1



Nie no, straszne...
Nie można się było po prostu z tego zaśmiać?

0

@tbas a news na X widzę powielił ten, który swego czasu mówił o filtrowaniu medialnych bzdur ;)

0



O ja pierniczę! Pożyczka z obowiązkiem wykupienia, no piękny deal. Do nas mógłby przyjść :)

0

https://x.com/iberico_pl/status/1961331900963795358

Obecność Inigo Martineza???
Kto to pisze? :)

5



Również jestem zdania, że Cubarsi powinien wrócić jak najszybciej na swoją naturalną pozycję PŚO. Młody chłopak jest jechany za pomyłki, mając...uwaga!!! - 18 lat i gra bliżej strony, która mu zwyczajnie nie leży. Zapewne w przyszłości i to ogarnie, ale na to ma jeszcze sporo czasu.

0

@esem91 jest dużo więcej alternatyw, a nie tylko Dro. Akurat ta pozycja najmniej ucierpi na sprzedaży jednego z zawodników. Tym bardziej jeśli w gre zaczyna wchodzić około 100 mln.

3

@Derean jakiej formy w poście by nie było to i tak narzekanie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?