Gaucho
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
29 obserwujących
18 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Gdyby ktoś nie widział interwencji Joana :)
3
Dobrze, że nie stu letni :D
1
Że wcześniej jeszcze bardziej okradali?
Stare, znałem...
3
@bezalkoholowy w koralikach gra?
1
@norbi77 O tym samym myślałem. Aż czekam na spotkanie z jakimś solidnym rywalem.
1
Carreras Ty...przywdziewający białe prześcieradło ;)
3
Co to za dziadostwo jest z tymi reklamami, że po próbie zamknięcia trzeba jeszcze klikać jakieś "pomiń"?!
0
Schodzi chłopak z ekstraklasy.
0
PSG kolejny trening przed rozpoczęciem Ligi Mistrzów.
0
A pamiętacie Tyrice'a Walkera z Pekaesu Pruszków?
Co to był za gość. Przydałby się w tamtych czasach taki latający skrzydłowy w reprezentacji Polski :)
2
Normalny to On nie jest:)
Mam nadzieje, że wygra bardzo dużo w swojej karierze, a w tym conajmniej raz ZP!
1
Ile ja spokojniejszy jestem jak wszystkie mecze oglądam z angielskim komentarzem :)
4
@Sergio_Devils ja w każdym meczu się łudze.
0
Tu jeszcze będzie ciekawie :)
0
Włączyłem i dwie bramki. Przepraszam ;)
9
Rany jaka ulga! :)
2
Na początek Newcastle.
3
Fermin trenuje :)
1
Prowadź Wodzu tego szczyla naszego ;)
0
@Comentateiro Jackson to mem jak wspomniał kolega. Davies póki co fizycznie wygląda katastrofalnie. A Musiala kiedy wraca? Oby nie tylko po to aby znowu się połamać.
2
https://x.com/NoContextCrap/status/1961334756093956379
Normalnie taniec niczym Robert Lewandowski:D
0
@daniel32778 cały kontekst.
0
@NeroTFP1 pytanie na pierwszy rzut oka faktycznie idiotyczne. Jednak chłop zapewne chciał być śmieszny i może faktycznie rozładować atmosfere zmęczonej też pytaniami zawodniczki. Ona reaguje jednak w ten sposób jakby nie wiadomo o co zapytał...
Na moje to brak dystansu do siebie czy tam swojego wyglądu.
1
Nie no, straszne...
Nie można się było po prostu z tego zaśmiać?
0
@tbas a news na X widzę powielił ten, który swego czasu mówił o filtrowaniu medialnych bzdur ;)
0
O ja pierniczę! Pożyczka z obowiązkiem wykupienia, no piękny deal. Do nas mógłby przyjść :)
0
https://x.com/iberico_pl/status/1961331900963795358
Obecność Inigo Martineza???
Kto to pisze? :)
5
Również jestem zdania, że Cubarsi powinien wrócić jak najszybciej na swoją naturalną pozycję PŚO. Młody chłopak jest jechany za pomyłki, mając...uwaga!!! - 18 lat i gra bliżej strony, która mu zwyczajnie nie leży. Zapewne w przyszłości i to ogarnie, ale na to ma jeszcze sporo czasu.
0
@esem91 jest dużo więcej alternatyw, a nie tylko Dro. Akurat ta pozycja najmniej ucierpi na sprzedaży jednego z zawodników. Tym bardziej jeśli w gre zaczyna wchodzić około 100 mln.
3
@Derean jakiej formy w poście by nie było to i tak narzekanie.