Gaucho
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
29 obserwujących
18 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@maroon brzmi jak nazwa jakiegoś baru, ale by musiało być "U Foki" ;)
1
Ruszać z tymi sprzedażami i zbierać na transfer i rejestrację Isaka czy innego Lookmana! ;)
3
Real Madryt pozostaje NIEPOKONANY w pierwszym meczu sezonu ligowego przez 17 kolejnych sezonów (od 2009).
ŻADEN inny hiszpański klub nie może się pochwalić lepszym wynikiem w LaLiga.
I zaś, kolejny tytuł do gabloty :D
5
https://x.com/epicredcards/status/1957910884392845605
Wrócił i nadal jak był, tak dalej pustak.
0
@Who_you_mam o właśnie! Kiedyś PSG tak z Mbappe tworzył :)
3
Rany, gdyby tylko stał się jakiś cud i byłoby możliwe sprowadzić Isaka do nas...
0
Niech te szwagry lepiej Hansiego nie drażnią, bo jeszcze pierdzielnie to wszystko i zostawi w p...
Nawet nie próbuje sobie tego wyobrazić co by to było.
1
Coś czuję, że jednak może do tego dojść. Pytanie czy zrobimy coś z tą kasą, czy będziemy w ogóle w stanie coś zrobić w kierunku wzmocnień...
1
@Frimpong dobre, dobre :D
1
Gratulacje!
A kontrakt kiedy? ;)
0
@VeB 1899 wątpię, że się zainteresujemy Pavardem, mając Kounde i Garcie. To tylko pismaki i piszą też, że to Inter zaoferował. Co do lewej flanki, ciekaw jestem jaki plan Flick ma na Torrentsa i czy widzi w nim spory potencjał.
0
@ProMILs kase na Isaka i jakiegoś LS niech lepiej ciułają;)
1
Betis :D padłem!
Za czapke gruszek i opłacanie 15% pensji chyba...
0
Kounde i Garcia, nie widzę kompletnie potrzeby.
0
@matirix20 na szczęście nie spina chłopaka to w ogóle ;)
0
@Aragorn33 dlatego to jest okazja zarobku na jednym z nich ;)
0
@Pedri16Future 70 mln jednak piechotą nie chodzi.
0
I to cieszy. Piękno rywalizacji.
7
Moim skromnym zdaniem (pewnie zaraz mnie zjedziecie), ale takie 70 baniek za Fermina to okazja nie do przepuszczenia. Jest chłop fajny i w ogóle, ale on odpali raz na jakiś czas po wejściu z jakąś bramką i walecznością, która przyniesie pewnie w podobnej częstotliwości czerwoną kartkę.
0
@Shad0wK1ng chyba już powoli przestaje rosnąć wzwyż, a forma to chyba widać :)
0
@Pawlusek skoro Hansi stwierdził, że było potrzebne, to było potrzebne. Myślę, że szczególnie grając 11 na 9 to Pedri mógł spokojnie złapać trochę oddechu ;)
A w ogóle to dajmy pracować Hansiemu, zasłużył na zaufanie jak mało kto.
3
Masakra co za strona płaczków się tu robi ;)
5
Dzień dobry! Ja tylko tutaj przypomnę, że to już dzisiaj pierwszy mecz ligowy :)
3
Mamy to! :)
1
No i proszę, nie ma rzeczy niemożliwych dla Laporty ;)
2
@fejkenq ja też. Był chłop, teraz zwierzak ;)
4
Ogólnie wysokoprocentowy alkohol jak już. Ale dzisiaj, kto ze mną piwo pije? :)
5
No oby, oby! Jeszcze Tek, żeby Pełna mógł spokojnie odejść.
1
@escarabajo to tylko przykład. A United ile wydał i ile zarobił? To samo Chelsea, Liverpool, itd.
1
Ja pierdziele ale tam się bawią w tej Anglii! A u nas takie Levante ma trzech czy tam na obecną chwilę już nawet sześciu zawodników zarejestrowanych :D