1

@maroon brzmi jak nazwa jakiegoś baru, ale by musiało być "U Foki" ;)

1



Ruszać z tymi sprzedażami i zbierać na transfer i rejestrację Isaka czy innego Lookmana! ;)

3

Real Madryt pozostaje NIEPOKONANY w pierwszym meczu sezonu ligowego przez 17 kolejnych sezonów (od 2009).

ŻADEN inny hiszpański klub nie może się pochwalić lepszym wynikiem w LaLiga.

I zaś, kolejny tytuł do gabloty :D

5

https://x.com/epicredcards/status/1957910884392845605

Wrócił i nadal jak był, tak dalej pustak.

0

@Who_you_mam o właśnie! Kiedyś PSG tak z Mbappe tworzył :)

3



Rany, gdyby tylko stał się jakiś cud i byłoby możliwe sprowadzić Isaka do nas...

0

Niech te szwagry lepiej Hansiego nie drażnią, bo jeszcze pierdzielnie to wszystko i zostawi w p...
Nawet nie próbuje sobie tego wyobrazić co by to było.

1



Coś czuję, że jednak może do tego dojść. Pytanie czy zrobimy coś z tą kasą, czy będziemy w ogóle w stanie coś zrobić w kierunku wzmocnień...

1

@Frimpong dobre, dobre :D

1



Gratulacje!
A kontrakt kiedy? ;)

0

@VeB 1899 wątpię, że się zainteresujemy Pavardem, mając Kounde i Garcie. To tylko pismaki i piszą też, że to Inter zaoferował. Co do lewej flanki, ciekaw jestem jaki plan Flick ma na Torrentsa i czy widzi w nim spory potencjał.

0

@ProMILs kase na Isaka i jakiegoś LS niech lepiej ciułają;)

1



Betis :D padłem!
Za czapke gruszek i opłacanie 15% pensji chyba...

0



Kounde i Garcia, nie widzę kompletnie potrzeby.

0

@matirix20 na szczęście nie spina chłopaka to w ogóle ;)

0

@Aragorn33 dlatego to jest okazja zarobku na jednym z nich ;)

0

@Pedri16Future 70 mln jednak piechotą nie chodzi.

0



I to cieszy. Piękno rywalizacji.

7

Moim skromnym zdaniem (pewnie zaraz mnie zjedziecie), ale takie 70 baniek za Fermina to okazja nie do przepuszczenia. Jest chłop fajny i w ogóle, ale on odpali raz na jakiś czas po wejściu z jakąś bramką i walecznością, która przyniesie pewnie w podobnej częstotliwości czerwoną kartkę.

0

@Shad0wK1ng chyba już powoli przestaje rosnąć wzwyż, a forma to chyba widać :)

0

@Pawlusek skoro Hansi stwierdził, że było potrzebne, to było potrzebne. Myślę, że szczególnie grając 11 na 9 to Pedri mógł spokojnie złapać trochę oddechu ;)
A w ogóle to dajmy pracować Hansiemu, zasłużył na zaufanie jak mało kto.

3

Masakra co za strona płaczków się tu robi ;)

5



Dzień dobry! Ja tylko tutaj przypomnę, że to już dzisiaj pierwszy mecz ligowy :)

3



Mamy to! :)

1



No i proszę, nie ma rzeczy niemożliwych dla Laporty ;)

2

@fejkenq ja też. Był chłop, teraz zwierzak ;)

4

Ogólnie wysokoprocentowy alkohol jak już. Ale dzisiaj, kto ze mną piwo pije? :)

5



No oby, oby! Jeszcze Tek, żeby Pełna mógł spokojnie odejść.

1

@escarabajo to tylko przykład. A United ile wydał i ile zarobił? To samo Chelsea, Liverpool, itd.

1



Ja pierdziele ale tam się bawią w tej Anglii! A u nas takie Levante ma trzech czy tam na obecną chwilę już nawet sześciu zawodników zarejestrowanych :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?