1



Wchodzi! :)

4

@Gibbon_FCB Ty w autobus Valverde nadal wierzysz ;)

0

@La Pulgaa nie wytłumaczysz;)

0

@SinMistico faktycznie dramat, nie ma po co do sezonu podchodzić w ogóle.

0

@Kgorecki2500 Torresa nie ruszam. I jak nie lubicie? Gdyby nadażyła się okazja sprowadzenia takiej 9 to nie zawahałbym się jednak :)

0

@adamek20151 mam na myśli wizualnie :)

1

@malypuzon nic tylko się cieszyć zatem.

0

@karci0 nie przystoi to przegrywać w sezonie 4 klasyki z rzędu.

0

@adamek20151 ja złapałem;)

0

@adamek20151 w ogóle chyba za bardzo przykłada się do tego, żeby zrobić się na Dinho;)

0

Sam Hansi podkreślał jak ogromnie ciężkie warunki atmosferyczne panują. Gra i same odczucia zawodników wyglądają pewnie w ten sposób, jakby mieli na sobie dodatkowe 20-30 kg wagi i biegali w mule po kostki. Ale spokojnie, to zaprocentuje w przygotowaniach, a efekty mamy zobaczyć w trakcie sezonu.

3

@tbas no właśnie, leci z automatu już. Niewiadomo czego dobrego by teraz nie zrobił to i tak pocisk z każdej strony.

7

Co trzeba mieć w głowie, żeby w sytuacji ze stratą bramki winić Araujo :)

0

Kto asystował przy naszych bramkach?

1

@ZiggyStardust pod koniec sezonu już jednak należało się obawiać czy jeszcze kiedyś powtórzy coś takiego.

1

@Kgorecki2500 Lewy do Arabii, Fermin do Chelsea i kasa jest :D

0



Bliżej ma do Barcelony niż do Liverpoolu aktualnie więc działać tam szwagry! ;)

2



Czas Araujo nadchodzi! Kto jak kto, ale Hansi zrobi z chłopa pożytek klasy światowej, wierzę w to mocno :)

2



Pokładam w chłopaku ogromne nadzieje.
Życzę mu aby kontuzje omijały szerokim łukiem, a nam cieszenia i podziwiania jego maestrii piłkarskiej w środku pola :)

1



No proszę jaka Opatrzność nad nami czuwa :)

4



Oby Marcus konkretnie odpalił! :)

1

@fejkenq Czarnobyl

0

@Deviler w klubie panują pozytywne odczucia.

1

@Bogan sezon 96/97, czas w którym zacząłem wielką przygodę i miłość do tego wspaniałego klubu. Nie może być innego wyboru :)

https://players.fcbarcelona.com/en/chronology/1996

A tak podobały mi się też te z żółtymi kołnierzykami - 10/11

I te bez kombinacji - 06/07 lub 14/15

0

@PatrykBarca tak, świetna informacja. Może zainteresują się też niechcianym "towarem". Warto utrzymywać dobre relacje. Tylko, żeby zawodnicy przychylniej podchodzili do przeprowadzki.

0

@Walpiano Roony też dla nas strzelił, a do tego młodziutki Dro;)

1



Arabia zaczyna się koło nas kręcić ;)

1

@tbas niech płacą tyle, żeby starczyło na wykupienie Isaka i jego kontrakt ;)

2

@blakkudium domyślam się, że pewnie nie wystarczy. Ale może jakaś sprzedaż i kto wie...
Nigdy, nie mów nigdy. Kounde już był w Chelsea, a Raphinha też jedną nogą w jakimś innym klubie przed przenosinami do nas ;)
Rozmarzyłem się po prostu, lubię tego gościa więc sam rozumiesz... ;)

2

@blakkudium dopinać te umowy z Kongiem i brać chłopa do nas ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?