Gaucho
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
29 obserwujących
18 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Dejvo a to Yamal dostał nowy kontrakt?! Jeszcze może z podwyżką?! Za darmo grać powinien przestępca jeden!
2
Ja pier...ale ten świat jest konkretnie popieprzony! Przepraszam...zatrudnia konkretnie popieprzonych ludzi!
1
@PatrychoO wspólnie z Yamalem wyprawił.
0
@Uukasz_93 pierd...jutro do roboty nie idę!
A witam serdecznie kierownika kochanego... ;)
0
@Encore w które lato to Atletico ruchów ciekawych nie robiło? ;)
1
@Comentateiro ostatnio karły coś popularne były ..
0
@Colon co się stało?
0
@daniel32778 żadnego roku, bardziej momentu. Przecież ledwie przeszli pierwszą faze LM ;)
3
Czuje w kościach, że Raphinha zgarnie ZP ;)
3
A co to się stało i kto to mówił, że maszyna Enrique nie ma absolutnie żadnych wad? ;)
0
@jacobFCB co się stało Bracie?
1
https://x.com/PUsiadek/status/1943582767465287710
Nieźle się tam dzieje...
3
@Safrani Daj Boże.
8
Lookman transfer definitywny i Rashford wypożyczenie, bierzecie?
7
Jednak można było Komara poukładać na każdej płaszczyźnie.
0
@Nazio_87 toć tylko włosy mają pomalowane.
0
@partymaker nic go nie nauczyło...
6
Wyszło pajacowanie...
0
@Kazragore jak Kvara do PSG trafił w styczniu tego roku :D
11
Pomyśleć, że jak wspominałem o nim w tamtym roku to mnie tu niemiłosiernie jechano, że żaden klasowy LS z niego :D
1
A ten Igor Paixao z Feyenoordu to nadałby się do nas na LS czy nie ten kaliber?
0
@Criss18Barca ja również się wybieram :)
Są jakieś widoki na poprawe pogody?
0
@MOLESTA Po Superpucharze też była ciekawa wypowiedź, że to najmniej istotny puchar ;) Może i faktycznie najmniej, ale najważniejsze, że z tych wszystkich przez nas zdobytych w sezonie :)
0
Nowy LS miał przyjść tak, aby jechać z drużyną na tourne przedsezonowe. Tymczasem wzmocnienia nie ma, temat jednego zawodnika pewnie będzie się ciągnął do ostatniego dnia okienka, a na koniec jeszcze się okaże, że jeśli ktoś przyjdzie to będzie to kolejny środkowy pomocnik, który z braku laku, może też zagrać jako LS ;)
3
Ostro widzę było ;)
1
@ornung do piwnicy się ukryj.
1
@Andi18 przeciwnie, właśnie opłaca się tym bardziej :)
13
Jakie to piękne :)
6
Rudiger! Mistrzu Ty mój! To Ci się po prostu należało jak psu buda! Oby najczęściej takie mistrzowskie akcje w Twoim wykonaniu! :D
0
@esem91 ten co sędziuje?