2

@Dejvo a to Yamal dostał nowy kontrakt?! Jeszcze może z podwyżką?! Za darmo grać powinien przestępca jeden!

2



Ja pier...ale ten świat jest konkretnie popieprzony! Przepraszam...zatrudnia konkretnie popieprzonych ludzi!

1

@PatrychoO wspólnie z Yamalem wyprawił.

0

@Uukasz_93 pierd...jutro do roboty nie idę!
A witam serdecznie kierownika kochanego... ;)

0

@Encore w które lato to Atletico ruchów ciekawych nie robiło? ;)

1

@Comentateiro ostatnio karły coś popularne były ..

0

@Colon co się stało?

0

@daniel32778 żadnego roku, bardziej momentu. Przecież ledwie przeszli pierwszą faze LM ;)

3

Czuje w kościach, że Raphinha zgarnie ZP ;)

3

A co to się stało i kto to mówił, że maszyna Enrique nie ma absolutnie żadnych wad? ;)

0

@jacobFCB co się stało Bracie?

1

3

@Safrani Daj Boże.

8

Lookman transfer definitywny i Rashford wypożyczenie, bierzecie?

7



Jednak można było Komara poukładać na każdej płaszczyźnie.

0

@Nazio_87 toć tylko włosy mają pomalowane.

0

@partymaker nic go nie nauczyło...

6



Wyszło pajacowanie...

0

@Kazragore jak Kvara do PSG trafił w styczniu tego roku :D

11



Pomyśleć, że jak wspominałem o nim w tamtym roku to mnie tu niemiłosiernie jechano, że żaden klasowy LS z niego :D

1

A ten Igor Paixao z Feyenoordu to nadałby się do nas na LS czy nie ten kaliber?

0

@Criss18Barca ja również się wybieram :)
Są jakieś widoki na poprawe pogody?

0

@MOLESTA Po Superpucharze też była ciekawa wypowiedź, że to najmniej istotny puchar ;) Może i faktycznie najmniej, ale najważniejsze, że z tych wszystkich przez nas zdobytych w sezonie :)

0

Nowy LS miał przyjść tak, aby jechać z drużyną na tourne przedsezonowe. Tymczasem wzmocnienia nie ma, temat jednego zawodnika pewnie będzie się ciągnął do ostatniego dnia okienka, a na koniec jeszcze się okaże, że jeśli ktoś przyjdzie to będzie to kolejny środkowy pomocnik, który z braku laku, może też zagrać jako LS ;)

3



Ostro widzę było ;)

1

@ornung do piwnicy się ukryj.

1

@Andi18 przeciwnie, właśnie opłaca się tym bardziej :)

13



Jakie to piękne :)

6



Rudiger! Mistrzu Ty mój! To Ci się po prostu należało jak psu buda! Oby najczęściej takie mistrzowskie akcje w Twoim wykonaniu! :D

0

@esem91 ten co sędziuje?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?