Gaucho
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
29 obserwujących
18 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Ponoć Hansi widzi w chłopaku ogromny potencjał. Bardzo ciekawy i bardzo wszechstronny zawodnik, ciekawy jestem Jego presezonu.
13
Pamiętam jak pięknie wchodził do drużyny... :)
6
Podoba mi się to :)
19
O rany, padam! Czy mógłby mnie ktoś poszkodować? :D
0
Ibrahim Konate ma jeszcze rok kontraktu. Wiedzielibyście Go grającego w naszych barwach? Albo czy gdyby była taka możliwość to wymienilibyście już w tym okienku na Araujo?
0
Ale to chyba włącznie z awansami z Barcy B i przedłużeniem kontraktów;)
1
No i pod kątem FFP też ładnie się wszystko rozłoży :)
0
@BORO_12 się śmiej;)
0
Z tych lepszych opcji zostaje już tylko Jan Urban?
3
Myślę, że kolejny dobry deal robimy.
0
@Encore miałbym lepsze propozycje dla United. Pau Victor, Pablo Torre, Ansu Fati...
0
@AlphaNumeric chciałbym aby dziś takie drobne wpłynęły na moje konto :)
9
Poważne źródło. Nic tylko czekać pozostaje, oby jak najszybciej wszystko domknąć i jechać już z Nico na presezon:)
3
No mam nadzieje, że zapłacą, a nie tylko chcą zapłacić... ;)
1
@VeB 1899 ma być od razu wypożyczony albo grać w Barcelonie B. Yamal nie ma się co martwić na zapas ;)
0
@szela1899 w sensie sprzedali, tak?
0
Po co United jakiś Ryan Mbeumo za...nie wiem, 60 baniek? Za tyle możemy im sprzedać Pau Victora i Pablo Torre, a za drugie tyle pomyślelibyśmy nawet nad Fatim :)
0
@Eto'o9 R10 Cancelo jest tak cienki, że bania mała.
4
https://x.com/MiguelLopezNEWS/status/1937231830198931843
Wolałbym już tego Theo Hernandeza.
4
Za rok do wzięcia za free ;)
13
Dobrego i błogosławionego Dnia Ojca :)
5
Kolejny dobry krok w kierunku poprawy FFP i przybliżeniu do podpisania Nico :)
3
Jechany czasami tutaj niemiłosiernie Deco, a robi robotę i widać, że pracuje skutecznie i bez rozgłosu na przełomie całego sezonu :)
0
@Katalończyk 99 mam takie samo zdanie, ale realia są inne, a zwolnić środki w kasie trzeba.
0
@Faro to słabo w takim razie. Monaco opłaci pewnie z 30% pensji Ansu.
0
No nie wygłupiaj się chłopie ;)
0
@Faro wydaje mi się, że czytałem kiedyś odnośnie tego, że jak zawodnik jest wyrejestrowany, to mimo tego, że będziemy opłacać jakąś część jego pensji, to nie jest to wliczane to zasady ffp.
1
Jak to jest w przypadku wypożyczenia i opłacania przez nas większości tygodniówki? Liczy się to do zasady fair play?
0
Poczekajmy, kilka razy już zgłaszał aspiracje do gry w pierwszym składzie, a w spotkaniu z nami pokazał szczyptę magii, znikając na zawołanie. To tylko Pachuca...
Nie przeczę, że talent chłopak ma, no ale powoli byłby już czas pokazywać swoje umiejętności z najlepszymi.
39
Jakoś tak zawsze wywołuje uśmiech na twarzy ;)