0

@Borneo Espanyol traci właśnie bramkarza...

1



A mówiłem, że już nigdy więcej na żaden transfer się nie będę nakręcał... ;)

0



Co jest? Nie będzie prezentacji w tym tygodniu?

0

@Pedri16Future co najwyżej zwilżać ziemię łzami.

1

@Michael24 Isak

11

@mientusek1407 te wasze przeczucia...

0

@Who_you_mam co by nie było, to i tak wpływa na naszą korzyść finansową.

7



Nasz piękny :)

3



Jeszcze kasa za Nico Gonzaleza i Vitora Roque nieruszana :)

0



Se queda ;)

0

@ViscaelBarca2007 mogła to być zwykła zagrywka z ich strony na podbicie tygodniówki i uniemożliwienie transferu do nas.

4



Swój chłopak, oby się udało.

1



Wystarcza jeden Lewy.

2



No proszę jak pieniążki na Nico lecą;)

0



Temat coraz bardziej grzany, może się uda, zobaczymy. Napewno już na tą chwilę więcej się zadziało w kierunku transferu, niż w tamtym całym okienku transferowym.

6



A dzień dobry, dzień dobry;)

1



Na szczęście wróci na okres przygotowawczy. Czy miałby odejść czy zostać.

1



Ja tak naprawdę też byłbym zadowolony z jednego czy drugiego:)

0

3



Nie wiem czy to się uda, ale cieszy mnie to bardzo, że przynajmniej spróbują i wysunął się na opcję A jako nasze potancjalne wzmocnienie na LS.

0

@ViscaelBarca2007 ok, dziękuje :)

0



Co to za gość? Jakiś wiarygodny ten El Czikito? ;)

0

@FcPortoFan1999 no dokładnie. I zarobił, dostał mega odszkodowanie za zerwanie kontraktu i zarabiał jeszcze nawet wtedy, gdy nie był już trenerem ;)

4



To dopiero wybór, co nie? ;)

7



Nico albo do Barcy, albo zostaje w Bilbao.

3



Bardzo się cieszę na te mecze i nadchodzący sezon przygotowawczy. Moim zdaniem bardzo dobry ruch zarządu. Eliminujemy niepotrzebne napięcia w meczach typu jak z Realem Madryt i możemy spokojnie przepracować okres przedsezonowy.

3



Jak my byśmy tak ściągnęli do siebie teraz takiego Sona czy tam Kubo, to Ci azjaci by totalnie oszaleli ;)

0

@vangoor najgorszą masakrą jest to jak długi Mats ma jeszcze kontrakt...

16



Ogłaszać i zabierać się za LS, jak i odejście Mareczka:)

1

@FcPortoFan1999 wie, doskonale wie. Chodzi o to, aby łatwym kosztem przytulić niezłą kase.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?