Gaucho
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
29 obserwujących
18 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Borneo Espanyol traci właśnie bramkarza...
1
A mówiłem, że już nigdy więcej na żaden transfer się nie będę nakręcał... ;)
0
Co jest? Nie będzie prezentacji w tym tygodniu?
0
@Pedri16Future co najwyżej zwilżać ziemię łzami.
1
@Michael24 Isak
11
@mientusek1407 te wasze przeczucia...
0
@Who_you_mam co by nie było, to i tak wpływa na naszą korzyść finansową.
7
Nasz piękny :)
3
Jeszcze kasa za Nico Gonzaleza i Vitora Roque nieruszana :)
0
Se queda ;)
0
@ViscaelBarca2007 mogła to być zwykła zagrywka z ich strony na podbicie tygodniówki i uniemożliwienie transferu do nas.
4
Swój chłopak, oby się udało.
1
Wystarcza jeden Lewy.
2
No proszę jak pieniążki na Nico lecą;)
0
Temat coraz bardziej grzany, może się uda, zobaczymy. Napewno już na tą chwilę więcej się zadziało w kierunku transferu, niż w tamtym całym okienku transferowym.
6
A dzień dobry, dzień dobry;)
1
Na szczęście wróci na okres przygotowawczy. Czy miałby odejść czy zostać.
1
Ja tak naprawdę też byłbym zadowolony z jednego czy drugiego:)
0
https://x.com/BarcaUniversal/status/1934682852886503470
No, zobaczymy ile w tym prawdy ;)
3
Nie wiem czy to się uda, ale cieszy mnie to bardzo, że przynajmniej spróbują i wysunął się na opcję A jako nasze potancjalne wzmocnienie na LS.
0
@ViscaelBarca2007 ok, dziękuje :)
0
Co to za gość? Jakiś wiarygodny ten El Czikito? ;)
0
@FcPortoFan1999 no dokładnie. I zarobił, dostał mega odszkodowanie za zerwanie kontraktu i zarabiał jeszcze nawet wtedy, gdy nie był już trenerem ;)
4
To dopiero wybór, co nie? ;)
7
Nico albo do Barcy, albo zostaje w Bilbao.
3
Bardzo się cieszę na te mecze i nadchodzący sezon przygotowawczy. Moim zdaniem bardzo dobry ruch zarządu. Eliminujemy niepotrzebne napięcia w meczach typu jak z Realem Madryt i możemy spokojnie przepracować okres przedsezonowy.
3
Jak my byśmy tak ściągnęli do siebie teraz takiego Sona czy tam Kubo, to Ci azjaci by totalnie oszaleli ;)
0
@vangoor najgorszą masakrą jest to jak długi Mats ma jeszcze kontrakt...
16
Ogłaszać i zabierać się za LS, jak i odejście Mareczka:)
1
@FcPortoFan1999 wie, doskonale wie. Chodzi o to, aby łatwym kosztem przytulić niezłą kase.