Gaucho
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
29 obserwujących
18 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Oby wszystko zagrało :)
1
To się rozpędzają. Czekamy zatem :)
0
Ciekawe jakby śmigał pod skrzydłami Flicka.
0
@LambiPL w takim wypadku translator za trudny?
0
Thierry wie co mówi :)
1
@michalm21 ile Ty masz lat?
0
@FcPortoFan1999 żartujemy sobie ;)
11
Ja teraz chyba jestem dopiero tego świadomy jakie Marc szmaty wpuszczał po krótkim słupku...
Przecież to jest niedopuszczalne! W okręgówce to nawet do pomyślenia nie było ;)
2
Ale nuda...nikt gów...nie obrzuca... ;)
0
Lipsk żąda za Sesko ponad 90 baniek...
On faktycznie jest tyle wart?
0
@arasz1819 w tej pierwszej opcji to paradoksalnie pierwszą damą będzie Rafau Bążur. I cały związek pod pantoflem teściowej Urszuli :D
1
@QQL5 ja też przeciw ;)
0
@Xaviball zawsze jednak lepiej, żeby ktoś blokował te wszystkie "edukacje" w szkołach, pchane i sponsorowane z zachodu.
1
A La Rambla na kogo? ;)
0
Działać tam :)
3
Bardzo cieszy mnie możliwość sprowadzenia zawodnika takiej klasy jak Rashford na takich warunkach jak właśnie negocjujemy. Powinno wywoływać w nas to pozytywne emocje, że jest możliwość pozyskania tej klasy zawodnika, a nie kręcenie nosem. Tym bardziej w trudniejszym dla nas czasie finansowym, który obecnie przechodzimy. W szczególności, że kto jak nie Hansi wyciśnie z niego co najlepsze? A potencjał jest przeogromny! Swego czasu, zanim przedłużył kontrakt z United, a my nie mieliśmy problemów z rejestracją, Marcus był jednym z moich ulubieńców, których bardzo chciałem zobaczyć w naszych barwach. W tej chwili może to się ziścić, co prawda z trochę innej perspektywy, ale nadal bardzo ucieszy mnie ten transfer.
0
I bardzo dobrze, wierzę w Araujo. Tym bardziej, że Hansi w niego wierzy.
7
@Frimpong w pierwszej chwili myślałem, że to jakiś mem z Najmanem w bagażniku :D
3
Ktoś naigrywał się i szukał Palmera w dzisiejszym meczu? ;)
1
@Tarnowitz to nie przeczucie uwierz ;)
0
@AlphaNumeric spokojnie, nie zapłacimy za Marcusa 40 baniek. W gre wchodzi wypożyczenie.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
Bardzo dobra opcja! Pchamy to :)
0
@Safrani
Ja Was proszę ;)
0
@gumaz
Tak z betonu i źle słyszałem ;)
0
@tbas
Trochę rozumu nie zaszkodzi, to prawda...
0
@AlwaysBlaugrana on przedstawiał to w kontekście niemieckiego dobra/usprawiedliwienia w stosunku do naszej Ojczyzny i Narodu. Ludzie, raczej to wy otwórzcie zaślepione oczy. No tak faktycznie o samo terytorium chodzi.... :D
4
Nie no cuda co oni opowiadają...
8
To jak to jest z tą wiarygodnością w końcu? ;)
3
@Gaucho
Ale tu mi złotko wpadło :D