3



Oby wszystko zagrało :)

1



To się rozpędzają. Czekamy zatem :)

0



Ciekawe jakby śmigał pod skrzydłami Flicka.

0

@LambiPL w takim wypadku translator za trudny?

0



Thierry wie co mówi :)

1

@michalm21 ile Ty masz lat?

0

@FcPortoFan1999 żartujemy sobie ;)

11



Ja teraz chyba jestem dopiero tego świadomy jakie Marc szmaty wpuszczał po krótkim słupku...
Przecież to jest niedopuszczalne! W okręgówce to nawet do pomyślenia nie było ;)

2

Ale nuda...nikt gów...nie obrzuca... ;)

0

Lipsk żąda za Sesko ponad 90 baniek...
On faktycznie jest tyle wart?

0

@arasz1819 w tej pierwszej opcji to paradoksalnie pierwszą damą będzie Rafau Bążur. I cały związek pod pantoflem teściowej Urszuli :D

1

@QQL5 ja też przeciw ;)

0

@Xaviball zawsze jednak lepiej, żeby ktoś blokował te wszystkie "edukacje" w szkołach, pchane i sponsorowane z zachodu.

1



A La Rambla na kogo? ;)

0



Działać tam :)

3

Bardzo cieszy mnie możliwość sprowadzenia zawodnika takiej klasy jak Rashford na takich warunkach jak właśnie negocjujemy. Powinno wywoływać w nas to pozytywne emocje, że jest możliwość pozyskania tej klasy zawodnika, a nie kręcenie nosem. Tym bardziej w trudniejszym dla nas czasie finansowym, który obecnie przechodzimy. W szczególności, że kto jak nie Hansi wyciśnie z niego co najlepsze? A potencjał jest przeogromny! Swego czasu, zanim przedłużył kontrakt z United, a my nie mieliśmy problemów z rejestracją, Marcus był jednym z moich ulubieńców, których bardzo chciałem zobaczyć w naszych barwach. W tej chwili może to się ziścić, co prawda z trochę innej perspektywy, ale nadal bardzo ucieszy mnie ten transfer.

0

I bardzo dobrze, wierzę w Araujo. Tym bardziej, że Hansi w niego wierzy.

7

@Frimpong w pierwszej chwili myślałem, że to jakiś mem z Najmanem w bagażniku :D

3

Ktoś naigrywał się i szukał Palmera w dzisiejszym meczu? ;)

1

@Tarnowitz to nie przeczucie uwierz ;)

0

@AlphaNumeric spokojnie, nie zapłacimy za Marcusa 40 baniek. W gre wchodzi wypożyczenie.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3



Bardzo dobra opcja! Pchamy to :)

0

@Safrani



Ja Was proszę ;)

0

@gumaz



Tak z betonu i źle słyszałem ;)

0

@tbas



Trochę rozumu nie zaszkodzi, to prawda...

0

@AlwaysBlaugrana on przedstawiał to w kontekście niemieckiego dobra/usprawiedliwienia w stosunku do naszej Ojczyzny i Narodu. Ludzie, raczej to wy otwórzcie zaślepione oczy. No tak faktycznie o samo terytorium chodzi.... :D

4



Nie no cuda co oni opowiadają...

8



To jak to jest z tą wiarygodnością w końcu? ;)

3

@Gaucho



Ale tu mi złotko wpadło :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?