Gaucho
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
29 obserwujących
18 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@FcPortoFan1999 wie, doskonale wie. Chodzi o to, aby łatwym kosztem przytulić niezłą kase.
3
No pewnie, że zgłosił. Wiedzą jak czesać frajerów.
14
Bracie, dawaj do nas! :)
5
@DonAndrzejos czyli znowu w łeb dostaną na każdej płaszczyźnie rozgrywek od nas ;)
8
@Croocers nie wiem, życzenie Laporty? Osobiście wolałbym Isaka ;)
12
Także tego, Deco wiesz co robić ;)
0
@Kgorecki2500 tak, to oczywiste.
3
Zróbcie to, proszę!
1
@Maker0 niestety, ale tak.
1
Dość obrażania, bierzemy się do roboty i sprowadzamy Nico! Hiszpańskie okienko może to być jak najbardziej na tak :)
6
Pięknie się nam zbłąkana owieczka nawróciła:)
0
Media wspominają o Perisicu, bo Flick ceni za harowanie, charakter, itd. Sobie myślę, gdzie tu chłop w takim wieku i jeszcze na skrzydło? My już mamy jednego 37 latka ;)
Ale z drugiej strony, jakby już miał ktoś przyjść taki doświadczony, harujący na boisku, dający cyfry, to miałbym lepszego i młodszego kandydata - Heung-min Son! Jeszcze rynek azjatycki byśmy bardziej poruszyli. Szkoda tylko, że ma jeszcze rok kontraktu w Totkach...
Ale naprawdę chciałbym zobaczyć Sona w naszych barwach. W zasadzie już od dawna chciałem :)
13
Czekam na chłopaka bardziej niż na jakiś transfer supergwiazdy. Oby zrobił formę i kontuzje omijały już Go do końca kariery!
1
To w sumie chyba dobrze, co? ;)
6
Jak to kur...jest możliwe, żeby Pena był jednym z najlepiej opłacanych bramkarzy w lidze?!
To jeszcze dalej ciągnące się pokłosie po Bartomeu?
0
@MikeyC taaa Sesko za 95 baniek ;)
5
No domykać temat i brać się za LS.
5
Błagam, sprowadźcie tego gościa na Camp Nou!
7
A co to mi tutaj za złoto wpadło?! ;)
1
@patrykzmc2000 z Grimaldo to dałbym sobie spokój, jeśli prawdą jest to co rzekomo powiedział ;)
49
No w końcu! Mój faworyt:)
1
Czekamy w budynkach klubowych już na Garcie! ;)
5
Trzeba docenić determinacje i zaangażowanie Marcusa w transfer.
0
@Sebastian7 Diaz definitywnie, Rashford na wypożyczenie.
1
Załóżmy, że byłaby to prawda. Co Wy na to?
3
Oby wszystko zagrało :)
1
To się rozpędzają. Czekamy zatem :)
0
Ciekawe jakby śmigał pod skrzydłami Flicka.
0
@LambiPL w takim wypadku translator za trudny?
0
Thierry wie co mówi :)