1

@FcPortoFan1999 wie, doskonale wie. Chodzi o to, aby łatwym kosztem przytulić niezłą kase.

3



No pewnie, że zgłosił. Wiedzą jak czesać frajerów.

14


Bracie, dawaj do nas! :)

5

@DonAndrzejos czyli znowu w łeb dostaną na każdej płaszczyźnie rozgrywek od nas ;)

8

@Croocers nie wiem, życzenie Laporty? Osobiście wolałbym Isaka ;)

12



Także tego, Deco wiesz co robić ;)

0

@Kgorecki2500 tak, to oczywiste.

3



Zróbcie to, proszę!

1

@Maker0 niestety, ale tak.

1



Dość obrażania, bierzemy się do roboty i sprowadzamy Nico! Hiszpańskie okienko może to być jak najbardziej na tak :)

6



Pięknie się nam zbłąkana owieczka nawróciła:)

0

Media wspominają o Perisicu, bo Flick ceni za harowanie, charakter, itd. Sobie myślę, gdzie tu chłop w takim wieku i jeszcze na skrzydło? My już mamy jednego 37 latka ;)
Ale z drugiej strony, jakby już miał ktoś przyjść taki doświadczony, harujący na boisku, dający cyfry, to miałbym lepszego i młodszego kandydata - Heung-min Son! Jeszcze rynek azjatycki byśmy bardziej poruszyli. Szkoda tylko, że ma jeszcze rok kontraktu w Totkach...
Ale naprawdę chciałbym zobaczyć Sona w naszych barwach. W zasadzie już od dawna chciałem :)

13



Czekam na chłopaka bardziej niż na jakiś transfer supergwiazdy. Oby zrobił formę i kontuzje omijały już Go do końca kariery!

1



To w sumie chyba dobrze, co? ;)

6

Jak to kur...jest możliwe, żeby Pena był jednym z najlepiej opłacanych bramkarzy w lidze?!
To jeszcze dalej ciągnące się pokłosie po Bartomeu?

0

@MikeyC taaa Sesko za 95 baniek ;)

5



No domykać temat i brać się za LS.

5


Błagam, sprowadźcie tego gościa na Camp Nou!

7


A co to mi tutaj za złoto wpadło?! ;)

1

@patrykzmc2000 z Grimaldo to dałbym sobie spokój, jeśli prawdą jest to co rzekomo powiedział ;)

49



No w końcu! Mój faworyt:)

1



Czekamy w budynkach klubowych już na Garcie! ;)

5



Trzeba docenić determinacje i zaangażowanie Marcusa w transfer.

0

@Sebastian7 Diaz definitywnie, Rashford na wypożyczenie.

1


Załóżmy, że byłaby to prawda. Co Wy na to?

3



Oby wszystko zagrało :)

1



To się rozpędzają. Czekamy zatem :)

0



Ciekawe jakby śmigał pod skrzydłami Flicka.

0

@LambiPL w takim wypadku translator za trudny?

0



Thierry wie co mówi :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?