2



Oby tego naszego zasrańca kontuzje omijały i nie odbiło jak brazylijczykom :)

2



Wszystko rozstrzygnięte, a tu z automatu dalej swoje...

3



Oni są niesamowici :)

0

@Starrk A co lepsze czy gorsze? ;)

6



Ej, Wojtek?! MArc by puścił! :D

6



Idealna z nich para :D

0

@PJ777 świetny jest, ale mi cały czas się na pierwszym miejscu marzy jednak Isak...

5



Zakosił coś kotu :D

11



A ta nasza przyszła 9 co zasadziła ;)

0

@marcin62 na kogo głosowałeś?

0

U nas klasycznie widze...
Przeciwnik ile odda celnych strzałów, tyle wpada do siatki ;)
Tak sobie myśle o przyszłym sezonie i...obyśmy nie musieli grać kaleką na bramce i emerytem na 9.

0

Szkoda tego meczu, powinno trochę lepiej to wyglądać na zakończenie sezonu przed własnymi kibicami. Tu powinna być siesta i koncertowe zatapianie żółtej łodzi podwodnej na luzie. Ale co zrobić :)

0

@PatrykBarca Isak to moje marzenie i priorytet w naszych barwach.

1

@GTBTP to oczywiste, że każdy by tak chciał, ale niewiadomo jakie będą realia. Jest całkiem dobrze obsadzona? Nie sądzę. Lewy w drugiej połowie sezonu już nie dojeżdżał, bardziej przeszkadzał niż stwarzał zagrożenie i będzie miał 37 lat.

0

@AlphaNumeric w żadnym wypadku wysoki kontrakt. Bardziej wypożyczenie z niską pensją na sprawdzenie jak już.

0

@MesQueUnClub22 a Ty kolego już ze czterdzieści razy się przypadkiem nie żegnałeś z La Ramblą?

0



Jeszcze tych młodych chłopaków, wspomożemy niechcianymi zawodnikami w swoich klubach za niewielkie pieniądze z niezbyt wysokimi kontraktami. Takich, którzy będą mieli ogromną motywacje aby coś udowodnić, z ogromnym głodem sukcesów i z Hansim u sterów będziemy klepać aż miło;)

0

@Nazio_87 a co jeśli uważają, że nie ma na kogo głosować?

3



Podpisałbym jakiś nie za długo i niezbyt kosztowny kontrakt.

0

Alvaro Carreras dołącza do Realu Madryt? Gdzieś mi mignął post w necie. Prawda to?

2

O rany...
Po pierwszych zdaniach rezygnuje z dalszego czytania.

0

@PatrykBarca przecież wygrali puchar wyeliminowania Barcelony przez Inter.

9



Historia w pigułce :)

2



- Vini!
- Co?
- Mistrzostwo!!! :D

13



A! Przeżyjmy to jeszcze raz ;)

7



No o są gratulacje od kumpli ;)

2



Ale ktoś miał zajeb... wyobraźnię, żeby złożyć to w ten sposób.

6

45



Już wiemy dokąd tak od razu uciekł ;)

24



Ale dali nam radości w tym sezonie :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?