Gaucho
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
29 obserwujących
18 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Oby tego naszego zasrańca kontuzje omijały i nie odbiło jak brazylijczykom :)
2
Wszystko rozstrzygnięte, a tu z automatu dalej swoje...
3
Oni są niesamowici :)
0
@Starrk A co lepsze czy gorsze? ;)
6
Ej, Wojtek?! MArc by puścił! :D
6
Idealna z nich para :D
0
@PJ777 świetny jest, ale mi cały czas się na pierwszym miejscu marzy jednak Isak...
5
Zakosił coś kotu :D
11
A ta nasza przyszła 9 co zasadziła ;)
0
@marcin62 na kogo głosowałeś?
0
U nas klasycznie widze...
Przeciwnik ile odda celnych strzałów, tyle wpada do siatki ;)
Tak sobie myśle o przyszłym sezonie i...obyśmy nie musieli grać kaleką na bramce i emerytem na 9.
0
Szkoda tego meczu, powinno trochę lepiej to wyglądać na zakończenie sezonu przed własnymi kibicami. Tu powinna być siesta i koncertowe zatapianie żółtej łodzi podwodnej na luzie. Ale co zrobić :)
0
@PatrykBarca Isak to moje marzenie i priorytet w naszych barwach.
1
@GTBTP to oczywiste, że każdy by tak chciał, ale niewiadomo jakie będą realia. Jest całkiem dobrze obsadzona? Nie sądzę. Lewy w drugiej połowie sezonu już nie dojeżdżał, bardziej przeszkadzał niż stwarzał zagrożenie i będzie miał 37 lat.
0
@AlphaNumeric w żadnym wypadku wysoki kontrakt. Bardziej wypożyczenie z niską pensją na sprawdzenie jak już.
0
@MesQueUnClub22 a Ty kolego już ze czterdzieści razy się przypadkiem nie żegnałeś z La Ramblą?
0
Jeszcze tych młodych chłopaków, wspomożemy niechcianymi zawodnikami w swoich klubach za niewielkie pieniądze z niezbyt wysokimi kontraktami. Takich, którzy będą mieli ogromną motywacje aby coś udowodnić, z ogromnym głodem sukcesów i z Hansim u sterów będziemy klepać aż miło;)
0
@Nazio_87 a co jeśli uważają, że nie ma na kogo głosować?
3
Podpisałbym jakiś nie za długo i niezbyt kosztowny kontrakt.
0
Alvaro Carreras dołącza do Realu Madryt? Gdzieś mi mignął post w necie. Prawda to?
2
O rany...
Po pierwszych zdaniach rezygnuje z dalszego czytania.
0
@PatrykBarca przecież wygrali puchar wyeliminowania Barcelony przez Inter.
9
Historia w pigułce :)
2
- Vini!
- Co?
- Mistrzostwo!!! :D
13
A! Przeżyjmy to jeszcze raz ;)
7
No o są gratulacje od kumpli ;)
2
Ale ktoś miał zajeb... wyobraźnię, żeby złożyć to w ten sposób.
6
https://x.com/Lamineee_Yamal/status/1923128124830531615
Pchamy to ;)
45
Już wiemy dokąd tak od razu uciekł ;)
24
Ale dali nam radości w tym sezonie :)