2



Torres odpadł, powołujemy? ;)

0

@Wossi61FCB to za to jest bardzo dojrzały komentarz ;)

2

@Faro cienki jest, a udaje, że mu się nie chce ;)

0

@Mokofacza nie ma takiego klubu jak Athletico, a bynajmniej Real na stadionie takiego klubu nigdy nie świętował ;)

1

@Wossi61FCB po prostu się dostosował...

6

@Wossi61FCB nigdy nie będę miał nadziei, że Real wygra...

0

@robsesh Bernal, Pedri i 10 przed nimi :)

3



W zasadzie to zaakceptowałbym trzech Hiszpanów :)
Alvaro Carreras, Dean Huijsen, Nico Williams.

0



Musi chłopa wyluzować po nieuznanej bramce w klasyku ;)

1



Oby Ferran konkretnie odpalił, bo cały sezon z 37 latkiem jako pierwszym wyborem na 9, zarabiającym 36 baniek na sezon...nie bardzo mi się to podoba ;)

7



Sędziowie mylą się w dwie strony przecież...
Trzeba by tylko zbadać częstotliwość ;)

10



No i o co ten szum?

2

Joan, dawaj Hansiemu rodaka Wirtza do składu jak uda się Olmo do City sprzedać i będzie pięknie :)

0

@Tompas007 wszyscy o nim już dawno zapomnieli...

4

@FCB24 przecież ani Tuska, ani Kaczyńskiego nie będzie nawet w pierwszej turze ;)

1



Bardzo ładnie, trzeba budować relacje z Leverkusen :)

1



Będziemy obserwować :)

0

@Pin0chet a mi się wydaje, że właśnie gość dojechał na dobre;)
Tylko z pensją niech zjedzie.

0



Jakby tak udało się za zarobioną kasę sprowadzić Wirtza to jak najbardziej;)
Uwielbiam Olmo i jego gre, ale te kontuzje...

12



Z taką pomocą, którą dostawali przez cały sezon, gdyby nie byli zwyczajnie słabi to mistrza powinni zgarnąć już na wiosnę.

12



Ależ to smakuje z rana, a jak nastraja dzień ;)

3



Nieźle Jacek pojechał ;)

4



Człowiek orkiestra! Bardzo nam potrzebny i do tego jeszcze wychowanek.

5



Więc jednak nie byli z Szymka zadowoleni? ;)

1



Na kogo tam Laporta uzbiera? ;)

1

@ACMaldini3 O! Widzę popularne to w tych telefonach. Witaj w klubie ;)

3



Uwielbiam te animacje;)

2

A najlepsze jest to, że my z wszystkimi przeciwnościami tak ich tłukliśmy w tym sezonie, a po każdym z tych spotkań był niedosyt, że mogliśmy ich zdemolować jeszcze bardziej :)

1

@ShawnC Raphinha przy tej główce nie był faulowany?

14



Co oni się muszą czuć w tym sezonie ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?