Gaucho
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
29 obserwujących
18 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Torres odpadł, powołujemy? ;)
0
@Wossi61FCB to za to jest bardzo dojrzały komentarz ;)
2
@Faro cienki jest, a udaje, że mu się nie chce ;)
0
@Mokofacza nie ma takiego klubu jak Athletico, a bynajmniej Real na stadionie takiego klubu nigdy nie świętował ;)
1
@Wossi61FCB po prostu się dostosował...
6
@Wossi61FCB nigdy nie będę miał nadziei, że Real wygra...
0
@robsesh Bernal, Pedri i 10 przed nimi :)
3
W zasadzie to zaakceptowałbym trzech Hiszpanów :)
Alvaro Carreras, Dean Huijsen, Nico Williams.
0
Musi chłopa wyluzować po nieuznanej bramce w klasyku ;)
1
Oby Ferran konkretnie odpalił, bo cały sezon z 37 latkiem jako pierwszym wyborem na 9, zarabiającym 36 baniek na sezon...nie bardzo mi się to podoba ;)
7
Sędziowie mylą się w dwie strony przecież...
Trzeba by tylko zbadać częstotliwość ;)
10
No i o co ten szum?
2
Joan, dawaj Hansiemu rodaka Wirtza do składu jak uda się Olmo do City sprzedać i będzie pięknie :)
0
@Tompas007 wszyscy o nim już dawno zapomnieli...
4
@FCB24 przecież ani Tuska, ani Kaczyńskiego nie będzie nawet w pierwszej turze ;)
1
Bardzo ładnie, trzeba budować relacje z Leverkusen :)
1
Będziemy obserwować :)
0
@Pin0chet a mi się wydaje, że właśnie gość dojechał na dobre;)
Tylko z pensją niech zjedzie.
0
Jakby tak udało się za zarobioną kasę sprowadzić Wirtza to jak najbardziej;)
Uwielbiam Olmo i jego gre, ale te kontuzje...
12
Z taką pomocą, którą dostawali przez cały sezon, gdyby nie byli zwyczajnie słabi to mistrza powinni zgarnąć już na wiosnę.
12
Ależ to smakuje z rana, a jak nastraja dzień ;)
3
Nieźle Jacek pojechał ;)
4
Człowiek orkiestra! Bardzo nam potrzebny i do tego jeszcze wychowanek.
5
Więc jednak nie byli z Szymka zadowoleni? ;)
1
Na kogo tam Laporta uzbiera? ;)
1
@ACMaldini3 O! Widzę popularne to w tych telefonach. Witaj w klubie ;)
3
Uwielbiam te animacje;)
2
A najlepsze jest to, że my z wszystkimi przeciwnościami tak ich tłukliśmy w tym sezonie, a po każdym z tych spotkań był niedosyt, że mogliśmy ich zdemolować jeszcze bardziej :)
1
@ShawnC Raphinha przy tej główce nie był faulowany?
14
Co oni się muszą czuć w tym sezonie ;)