0

@kuz szczerze, mam to gdzieś i nawet meczu oglądał nie będę :)

3

@Konradowskyy krótszą niż będzie trwała jego kontuzja :D

0

@aleksandrowielki a drogi w utrzymaniu nieadekwatnie do tego co daje na boisku to oczywiste. Ale pisze o wczoraj, że zagrał bardzo dobre zawody jednak.

3



Mnie wczoraj również bardzo zaimponował Frenkie. A jak czytałem tutaj te wypociny, które już z automatu chyba idą w stronę de Jonga, że przegryw i pierwszy z Araujo do wywalenia z klubu...po prostu żal mi się tych użytkowników zrobiło.

0

Dumny jestem z przebiegu sezonu z tej drużyny. Ale dostać 7 bramek w dwumeczu od defensywnego Interu? ;)

21



Jak można było tego nie sprawdzić...

7



I jak tu grać?

1

Ile razy los mógł się uśmiechać do nas w końcówkach spotkań...w końcu musiało się to odwrócić. Szkoda, że w najgorszym z możliwych momentów, ale co zrobić. Jak się nie zabija meczu po takich akcjach to później tak to się kończy niestety...

7



Nie można wygrać z Araujo w składzie i jawnym okradaniem w takich sytuacjach...

2



Co dziś tworzył...

5



Jak można być aż takim żałosnym przegrywem...

11



Proszę...

1

Znowu to samo, ja pier....!

Milion sytuacji i nie wpada, a po drugiej stronie jedna i gol!
Jakiś pieprzony dramat!

4

Kur...Olmo miał być kluczowy w tym dwumeczu, a tu totalna lipa niestety!

0

Niestety powtórka z rozrywki w ostatnim czasie. Brak konkretów pod bramką rywala i katastrofalnie głupie straty i prezenty dla rywala.
Kto stracił piłkę w środku pola przy pierwszej akcji bramkowej? Takie coś w półfinale LM?

0

@Azi z Garcią atakować? To właśnie mi wygląda na bardziej defensywne ustawienie. A już nie wspomnę, że na LO widziałbym Raphinhe ;)

0

Mieszane uczucia mam w ch...
Ja wciąż uważam, że na PO powinien wystąpić Araujo. Ale wierzę w tych chłopaków! Vamos!

0

@Prorokk Legia i zwycięstwa to ostatnio chyba lekko nie po drodze;)

13



Kounde Ty Dziku, wracaj jak najszybciej!

23

Niech zwycięży futbol! Vamos!
Dobrego, pięknego, a przede wszystkim Bożego dnia kochani Bracia i Siostry! :)

0



Kogo Laporta nam ściągnie na otwarcie nowego Camp Nou? Bo kogoś klasy światowej ściągnie napewno. A nie jest tajemnicą, że Leao jest wielką słabością Laporty...

0

@Eto'o9 R10 ja widziałbym to w ten sposób:
Araujo-Cubarsi-Inigo-Raphinha
No ale oczywiście, Hansiemu ufam :)

4



Raphinha! :)

1

@Recha_0684 następny zmartwiony... Jaką przeszłością, chłopie? To jest nadal aktualny sezon i nie odbieraj im tego! Jasne, że zdobyli już dwa trofea i powinni być za to doceniani. Wiadomo, że pięknie by było wygrać wszystko, ale to co zrobił Flick wraz z tą drużyną jest już dla mnie zwycięstwem. A co do motywacji i profesjonalnego podejścia do spotkania, nie mam żadnych obaw. Nie za Hansiego! To po prostu jakaś część gry przed jutrzejszym meczem.

0

Ciekawe czy Flick bierze w ogóle pod uwagę gre Araujo na PO. Jak dla mnie to idealny wybór na jutro na tą pozycje. Szybki, silny i przy okazji odsunięty od gry centralnej w polu karnym.

0

@PatrykBarca ale podejmować ryzyko łapania na spalonego z tak wysoko ustawioną linią obrony...
To już chyba ciut o filozofie się ociera, co? ;)

6



Robert, wypocząłeś...
Musisz!

23



Christensen tyle bez gry, a filozofie Flicka z grą na spalonego chyba wyssał z mlekiem matki.

0

@tbas ja akurat bardzo bym chciał :)

0



To jest po prostu dramat. Mimo tych wszystkich przekrętów i korupcji, ja nadal nie wierzę w to co czytam...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?