Gaucho
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
29 obserwujących
18 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@kuz szczerze, mam to gdzieś i nawet meczu oglądał nie będę :)
3
@Konradowskyy krótszą niż będzie trwała jego kontuzja :D
0
@aleksandrowielki a drogi w utrzymaniu nieadekwatnie do tego co daje na boisku to oczywiste. Ale pisze o wczoraj, że zagrał bardzo dobre zawody jednak.
3
Mnie wczoraj również bardzo zaimponował Frenkie. A jak czytałem tutaj te wypociny, które już z automatu chyba idą w stronę de Jonga, że przegryw i pierwszy z Araujo do wywalenia z klubu...po prostu żal mi się tych użytkowników zrobiło.
0
Dumny jestem z przebiegu sezonu z tej drużyny. Ale dostać 7 bramek w dwumeczu od defensywnego Interu? ;)
21
Jak można było tego nie sprawdzić...
7
I jak tu grać?
1
Ile razy los mógł się uśmiechać do nas w końcówkach spotkań...w końcu musiało się to odwrócić. Szkoda, że w najgorszym z możliwych momentów, ale co zrobić. Jak się nie zabija meczu po takich akcjach to później tak to się kończy niestety...
7
Nie można wygrać z Araujo w składzie i jawnym okradaniem w takich sytuacjach...
2
Co dziś tworzył...
5
Jak można być aż takim żałosnym przegrywem...
11
Proszę...
1
Znowu to samo, ja pier....!
Milion sytuacji i nie wpada, a po drugiej stronie jedna i gol!
Jakiś pieprzony dramat!
4
Kur...Olmo miał być kluczowy w tym dwumeczu, a tu totalna lipa niestety!
0
Niestety powtórka z rozrywki w ostatnim czasie. Brak konkretów pod bramką rywala i katastrofalnie głupie straty i prezenty dla rywala.
Kto stracił piłkę w środku pola przy pierwszej akcji bramkowej? Takie coś w półfinale LM?
0
@Azi z Garcią atakować? To właśnie mi wygląda na bardziej defensywne ustawienie. A już nie wspomnę, że na LO widziałbym Raphinhe ;)
0
Mieszane uczucia mam w ch...
Ja wciąż uważam, że na PO powinien wystąpić Araujo. Ale wierzę w tych chłopaków! Vamos!
0
@Prorokk Legia i zwycięstwa to ostatnio chyba lekko nie po drodze;)
13
Kounde Ty Dziku, wracaj jak najszybciej!
23
Niech zwycięży futbol! Vamos!
Dobrego, pięknego, a przede wszystkim Bożego dnia kochani Bracia i Siostry! :)
0
Kogo Laporta nam ściągnie na otwarcie nowego Camp Nou? Bo kogoś klasy światowej ściągnie napewno. A nie jest tajemnicą, że Leao jest wielką słabością Laporty...
0
@Eto'o9 R10 ja widziałbym to w ten sposób:
Araujo-Cubarsi-Inigo-Raphinha
No ale oczywiście, Hansiemu ufam :)
4
Raphinha! :)
1
@Recha_0684 następny zmartwiony... Jaką przeszłością, chłopie? To jest nadal aktualny sezon i nie odbieraj im tego! Jasne, że zdobyli już dwa trofea i powinni być za to doceniani. Wiadomo, że pięknie by było wygrać wszystko, ale to co zrobił Flick wraz z tą drużyną jest już dla mnie zwycięstwem. A co do motywacji i profesjonalnego podejścia do spotkania, nie mam żadnych obaw. Nie za Hansiego! To po prostu jakaś część gry przed jutrzejszym meczem.
0
Ciekawe czy Flick bierze w ogóle pod uwagę gre Araujo na PO. Jak dla mnie to idealny wybór na jutro na tą pozycje. Szybki, silny i przy okazji odsunięty od gry centralnej w polu karnym.
0
@PatrykBarca ale podejmować ryzyko łapania na spalonego z tak wysoko ustawioną linią obrony...
To już chyba ciut o filozofie się ociera, co? ;)
6
Robert, wypocząłeś...
Musisz!
23
Christensen tyle bez gry, a filozofie Flicka z grą na spalonego chyba wyssał z mlekiem matki.
0
@tbas ja akurat bardzo bym chciał :)
0
To jest po prostu dramat. Mimo tych wszystkich przekrętów i korupcji, ja nadal nie wierzę w to co czytam...