0

@ziomal62 już prędzej wolałbym Raphinhe. Ta lewa strona musi być oskrzydlona i stwarzać zagrożenie, a nie tylko się bronić.

0

@sokot nie ma kiedy i gdzie w tak decydującej fazie sezonu ruszać tak newralgiczną strefę w formacji, no i mamy zawodników do rotacji, którzy są ograni.

6



Oby karma zaczęła się spłacać.

0

@gumaz dlatego najpierw kawa.

3

@GeneralXavi do soboty wystarczy.

5



Kto nie skacze ten madritista :)

1

Co za refleks golkipera Milanu!!!

9

W sumie to życzę Milanowi zwycięstwa, ale taką dogrywką to bym nie pogardził.

12

2-0 Milan! :)
Inter zostawił wszystkie siły na Bayernie i złapał zadyszke?

8



Pięknie to Kuba zmieścił.

1

@Bernard777 jest, są...

1



Także tego...

0

1-0 dla Milanu! :)

1

@tbas najczęściej w takich meczach się wtapia ;) Nie, nie nastawiam się :)

0

Po kilku spotkaniach niedokładności w wykonaniu Pedriego, powrócił i wstrzelił się z formą w tak idealnym momencie sezonu i to z tak potworną formą!

13



Dużo się mówi o podaniu Pedriego do Yamala, które było świetne, ale dla mnie osobiście jakbym miał wybierać to ciut wyżej postawiłbym jednak podanie Pedriego do Garcii.
Matko, co to był za przecinający korytarz!

0

@Gall dlatego pisze o tym, żeby to się potwierdziło w kilku innych meczach.

3

Kiedyś wspomniałem tu o wypróbowaniu Erica na PO. Jak ja zostałem zjechany, że zbyt wolny, mało zwrotny, itp.
Ale byłoby pięknie gdyby nie tylko w jednym meczu potwierdziła się świetna dyspozycja Garcii na tej pozycji. Mielibyśmy wtedy obsadzoną prawą flankę na przyszły sezon i nie musielibyśmy sobie zaprzątać głowy i wydawać pieniędzy na wzmocnienie tej pozycji.

0



To już oficjalne, że Inter gra w niedziele?

3

Ferran to kapitalny zmiennik, niestety jako starter radzi sobie bardzo słabo.

1

@TridenteMSN ale da się skontrować i całkowicie zamurować bramkę, licząc na dalsze kontry i ranienie. Dobrze, że ten pici kłak nas uratował.

0

Co wy tu płaczecie jeszcze o doliczenie?
Dajcie spokój, to jakiś piep...dramat z niewykorzystaniem tego co się miało. Niezła impotencja w wykończeniu się załączyła.

0

@4drian0 no miało być właśnie, że dał odpowiedzieć. Ale ten słownik, gagatek jeden jak zwykle coś musi pokręcić;)

3

Ale Flick dał odpowiedź Fatiemu i Fortowi dziś.

0

Teraz jak? Araujo na PO, Fort na LO, Eric z Inigo ŚO, a Gavi na DP? Czy może Fort PO, Gavi LO, Inigo z Araujo ŚO, a Eric na DP?

1

@reloaded Casado wraca w maju na ostatnią fazę sezonu.

0

@marko111122 trenuje już z piłką na boisku więc wszystko możliwe, że może jakiś minuty dostanie.

9



Z Sociedad zaszkodziły, ale w końcu gigantyczne stopy Lewego się przydały ;)

0

@Kondziubarca bardziej chodzi mi tu o sam pomysł sprawdzenia do nas tego chłopa na 9 ;)

0



Szczerze? Nie jestem w pełni przekonany. Pragnę jednak przypomnieć, że w pełni przekonany również do końca nie byłem do Flicka. Resztę historii już znacie więc chętnie i z przyjemnością i tym razem chciałbym żeby zawiódł mnie mój instynkt ;)
A Wy co sądzicie?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?