0



Ogląda ktoś? Jakieś konkretne czy pojedyńcze te gwiazdy?

0

https://x.com/FlashBarca1899/status/1913707017547481527

Co ja czytam...
Flick ogarnąłby dramatyczność Cancelo w obronie?

0

Lautaro Martinez w ogóle istnieje bez silnego napastnika obok siebie w ataku?

0

@damianoli faktycznie! Masz racje! Ale pięknie się składa :)

1

Nico Williams, kontuzja uda?! Akurat dziś jak chciałem chłopaka w akcji zobaczyć...
Swoją drogą, ale przydałoby nam się dzisiaj takie zwycięstwo Bilbao. Moglibyśmy spokojnie porotować w środę na Mallorce i trochę złapać oddechu na resztę sezonu.

1

Jeśli Inter dziś straci punkty to Napoli będzie już tylko punkt za nimi,Ca za tydzień równie wymagający mecz z Romą. Mają więcej przerwy, bo nie będą grać w środku tygodnia, ale terminarz i sytuacja nie będzie ich również rozpieszczać.
Edit: w środę grają rewanż z Milanem w Pucharze Włoch! Idealnie :)

2



Zauważam dokładnie to samo co Pedri.

29



Niemożliwy jest, uwielbiam Go oglądać ;)

1

@Lionel_Messi10 mnie jednak trochę tak, bo gdyby uszczuplić taki budżet płacowy o te dwa kontrakty, to wyobrażasz sobie jakiego gościa moglibyśmy sobie tu ściągnąć? ;)

0

@Lionel_Messi10 a kontrakt, zresztą podobnie jak Robert ma gigantyczny.

0

A jak ocenicie dzisiejszą gre Frenkiego de Jonga?
Edit: wczorajszą w zasadzie już.

1



Wraca na dobre tory ta nasza morda:)

3



Ta Drużyna jest po prostu niemożliwa, niesamowita i wiele jeszcze przymiotników bym mógł wymieniać i wymieniać bez końca! Ale co najbardziej i w pierwszej kolejności przychodzi na myśl o tej Drużynie to...to, że nigdy, ale to przenigdy nie można, nie wolno ich przekreślać!
Pamiętacie te remontady w tym sezonie? :)

19

La Ramblowi Bracia i Siostry!
Chrystus zmartwychwstał!
Cieszmy się i radujmy.
I głośmy światu Jego zwycięstwo, które jest również naszym zwycięstwem, naszą nadzieją na całą wieczność!
Alleluja!

0

@Mixtape a skąd wiesz jak Ci zawodnicy podchodzą i wyglądają przy pracy podczas treningów i ogólnych wytycznych Flicka?

1

@ViscaelBarca2007 tym bardziej nie chce mi się wierzyć w brednie pismaków, że priorytetem nie jest dla nas szukanie wzmocnień do przedniej formacji. Przecież to tu jest największy problem. W obronie mamy naprawde sporo opcji, nawet z takim Araujo, rotującym z Kounde na PO, jeśli już nie Fort.

3

Szkoda kontuzji Roberta, ale ja tam w pełni ufam Ferranowi. Co więcej, uważam, że od kilku, a może nawet kilkunastu spotkań, to właśnie Torres zasługuje bardziej na wyjściową jedenastkę. Moim zdaniem, zdecydowanie szybciej operujemy piłką w ataku jak jest Ferran, a nie Robert.

9

@barcanawieki Olmo musi być zdrowy!

0

Ktoś wyłączył przy 1-3? ;)

2

Gavi za Martina? ;)

2



Porządnie zserwisował i naoliwił ten mechanizm Hansi :)

0

@Limaker na Olmo to trzeba chuchać i dmuchać. Powoli ma łapać minuty aby być w pełni gotowym na dwumecz z Interem, będzie naszym kluczem do zwycięstwa i awansem do finału LM.

0

@FCB24 no...na filmiku ;)

0

Ten Fermin to mnie przyprawia ostatnio już nie powiem o co...
Mam nadzieje, że dziś się ogarnie i walnie hattricka ;)

7



W końcu to całe chamstwo się na nich zemściło.

0

@BulaKG w meczu z nami też dość bladziutko wypadł jak dobrze pamiętam.

0

@Dieselzor 1. Isak
2. Osimhen

2

https://x.com/SkyVirginSon/status/1913283465706864993

Jedyny taki są w historii ludzkości, człowiek osadził Syna Bożego...naszego Zbawiciela.

3



Ciekawe czy obejrzał to sobie po meczu z Arsenalem :)

1

@FcPortoFan1999 doskonale Cię rozumiem Bracie i odczuwam razem z Tobą i naszym Panem, Jezusem Chrystusem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?