Gaucho
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
29 obserwujących
18 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@barteq a co z ligą? Chyba nie myślisz, że wygramy ją rezerwami.
0
@bartulek98 a jak dla mnie to tylko de Jong w pierwszej połowie tak naprawdę brał ciężar środka pola na swoje barki. Fermin i Gavi kompletnie bezproduktywni, schowani i nie robiący przewagi przez co środek pola dramatycznie był mozolny i nie przesuwał się do przodu tworząc sytuacje w dziurze jaką serwował nam Dortmund.
2
My jesteśmy zajechani czy myślimy, że już wszystko się nam należy ze złotymi piłkami włącznie?
Z Leganes tłumaczyłem sobie zaprzątniętą głowę Dortmundem, ale wczoraj?
No chyba, że to syndrom Araujo w składzie...
1
@A4ron jednak zachowanie to już można lekko powiedzieć jak rozkapryszona pierwszoplanowa gwiazda. Chłopak musi odrobinę zluzować, bo czasami jest naprawdę irytujący.
4
Ja to tylko tu zostawie...
Masakra po prostu.
6
Mhm...
0
@RosjaninBut ktoś się na niego nabierze?
0
@Salchent tak, kartki się już wyzerowały.
0
Co my żeśmy tworzyli z mizerną Borussią to jest niepojęte. No i Fermin, drugi mecz i drugi piłka spier...na zamknięcie wyniku.
15
Widzę, że od tej złotej piłki to nieźle odwaliło tym dwóm tam z przodu.
0
@pero1983 o zaczyna się :D
2
Weźcie mi tego Fermina z boiska!!!
23
Całkiem możliwe, że jutro może tak być ;)
0
@esem91 wtedy wpuścimy Ferrana w miejsce Roberta i skład osobowy się wyrówna :D
Przepraszam, musiałem ;)
0
@Cule1234 w ostatnim wywiadzie była mowa o tym, że środek pola jest na tyle konkurencyjny, że nie będzie tam wzmocnień ;)
0
@NeroTFP1 Młodzi gniewni
0
@Starrk nie chodzi o niespełnianie jakichś postulatów. Ten człowiek jawnie kłamał w żywe oczy swoich wyborców, mówiąc coś innego przed wyborami aby po wyborach mówiąc zupełnie odwrotnie. To więcej niż kłamstwo, to też nie robienie a uważanie ludzi za totalnych debili.
0
@Starrk wcale wyborców nie oszukał :D
14
W przypadku awansu do półfinału Ligi Mistrzów, Barcelona zarobi 22 mln euro więcej niż zaplanowano w księgach finansowych w tym sezonie.
— @OnzeTv3
1
@Antimadridista_WR ok, dzięki:)
0
@F3DO a po ćwierćfinałach to kartki czasami się nie anulują? Czy tylko kartki się anulują, a kara już nie?
4
To było w końcu to dotknięcie czy nie było?
1
@12Frost12 najpierw jest wtorek, później się zobaczy :)
0
@ProMILs otóż to!
0
@clyde podbijam! Minimum jeden karny z urzędu w każdym meczu już do końca obecnego sezonu rozgrywek.
5
@Eklerek przecież to było normalne, wystarczało dopuścić chłopa do swojego głosu ;)
9
Sędzia chyba nie mógł być już lepiej ustawiony, żeby dać bezpośrednio czerwoną kartkę.
Tymczasem nawet po analizie VAR w protokół pomeczowy wpisuje...walka o piłke.
0
@kanver_ jaką kolekcje ma do tej pory?
0
Nie to żebym życzył komuś źle czy kontuzji, ale gdyby po takim ataku, stopa niefortunnie krzywo wylądowała na murawie, doprowadzając do skręcenia stawu skokowego to może by się zastanowił jeden z drugim przed takimi chamskimi zagraniami.
0
@BARCA1899Messi przecież dobry i kulturalny Kylianek tylko żartował i dla jaj chciał zsunąć getre zawodnikowi Alaves :)