Gaucho
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
29 obserwujących
18 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@VegetaPolska zrzucanie wszystkiego na stres i niepodejmowanie walki jest w tych czasach po prostu niemożliwe.
2
@KamQiX przypomnę tylko, że praktycznie gramy tą samą kadrą co w poprzednim sezonie ;)
0
Jak to jest teraz z Olmo w związku z zakwestionowaniem sprzedaży miejsc VIP i wycofaniem zasady 1:1? Może być zarejestrowany do końca sezonu, został czy zostanie wyrejestrowany?
0
Fermin pierwszy do zmiany. Chłop nie nadaje się na pierwszy skład. Lubie oglądać jego wejścia z ławki, wtedy daje najwięcej.
0
Co ten Yamal ma problem z regularnością strzału to masakra.
2
Ja pierdziele, ale Ferran to zmieścił!
1
Kto tu psioczył na Ferrana?! :D
0
@suszini Flick stwierdził, że nie mógł i to mi wystarczy.
0
@Pawlak1992 co da autobus, skoro gość strzela z główki prosto w bramkarza, a ten robi wszystko żeby uciec przed piłką? :)
1
@wojopancer rozwiązanie klubu FC Barcelona.
0
@Pawlak1992 powiedz to Atletico albo nawet też Barcelonie ;)
3
@prokofiew a mi się marzy nasz finał LM bez obecności Realu.
0
Gdyby w tym okienku transferowym doszło do dwóch transferów z klubu ze środka pola. Odejście de Jonga i zarobek rzędu ok. 70 mln za Fermina. Transfer jakiego zawodnika do środka pola najchętniej byście przyjęli?
5
@PJ777 tak jak i każda zmarnowana setka Lewego. Niech grają to co do tej pory, od dawna już mecze Barcy nie cieszyły jak w tym sezonie.
3
@MesQueUnClub_87 Meet Joe Black, Hannibal, Czerwony smok, Słaby punkt, Rytuał...
Ile tego z Antkiem było. To jest po prostu piep...mistrz, a oglądanie jego gry aktorskiej to czysta przyjemność!
2
Niedawno takie przepełnienie w pomocy, a teraz proszę...Casado, Olmo i de Jong prawdopodobnie poza kadrą w najbliższym spotkaniu. Dobrze, że Flick uparcie trzymał się pozostania Torre, bo chętnych w zimowym okienku transferowym nie brakowało.
3
@Kapitan hawk zgadza się, kapitalny film!
0
@daniel32778 perełke z Brazylii w wieku 22 czy 23 lat, proszę Cię.
0
@Destroyer_of_Worlds musi! Trzeba podbić maksymalnie wartość chłopa do okienka transferowego.
1
Frenkie de Jong ma naciągnięcie mięśnia przywodziciela. Zawodnik może odpocząć w spotkaniu z Gironą, aby być gotowym na rewanż z Atletico Madryt w półfinale Pucharu Króla. [@fansjavimiguel]
5
Christensen bierze z drużyną udział w porannej sesji treningowej.
— @scapde_45
3
@daniel32778 z jednego co zapamiętałem chłopa, to jego kółka z piłką wokół siebie i podanie w poprzek boiska.
0
@Sulimo ten Fermin najlepsze mecze rozgrywa po wejściu z ławki, podobnie zresztą jak Torres. Dobrze mieć takie talizmany w zespole :)
Powiem Wam, że jak pojawiła się ta informacja z odpoczynkiem Yamala, tak pierwsze co przyszło mi po cichu na myśl, to kolejna szansa dla Torre ;)
7
Lamine Yamal najprawdopodobniej będzie odpoczywał w meczu z Gironą. [@tjuanmarti]
Raphinha na prawej i ktoś na pozycji brazylijczyka czy jednak Torres na stronie Yamala?
2
Trochę już zarobiliśmy tych % od następnych sprzedaży, co?
A do Trincao mamy 50 %?
0
@MOLESTA a diagnoza wypadła lekarzowi z plecaka wraz ze świecowymi kredkami.
0
@patrix211 będzie tęcza nawet bez wcześniejszych opadów.
1
@KidusFCB "mam dwa kredyty które regularnie spłacam"
"spóźniłem się z dwiema ratami rok temu we wrześniu"
Zdecyduj się w końcu ;)
0
@Stinger_ myślę, że Flick wiedział najlepiej kiedy Wojtek był gotowy do gry.
5
W miejsce Raphinhi nie wejdzie żaden Torres, który prawdopodobnie wyjdzie od początku na środku ataku, Pau Victor, a już napewno nie Fati. Na tej pozycji najpewniej zagra Olmo, a w środku pola de Jong - Pedri - Gavi.