1

@RoberDzik bije od niego taką arogancją, że masakra.

1

@Gronek bez obrony? Że jak sędziowie grają z drużyną to już obrona wyjść nie może?

3

@karolpiłkarz -2 to może być jutro dopiero.

2

Ale piękny remisik :)

2

A niedługo rozmowa Peni z dziennikarzem...
Pena: jeśli Flick nie cofnie swoich słów to wypier... z klubu
Dziennikarz: a co takiego powiedział?
Pena: żebym wypier... z klubu
;-)

5

@Rifek przestań, powiedz, że to Twój przypadek ;)

2

@Cule2013 de Jong też zaczyna ogarniać ;)

0

@Foton Niemiec płakał jak sprzedawał...

1

@David_Martin grałeś kiedyś w piłkę lub uprawiałeś jakiś sport? Lekki, przyjemny i nie za długo trening, jeszcze pewnie z piłką, przyniesie o wiele więcej korzyści niż leżenie do góry pępkiem w domu ;)

16

Brak Peni to jedno, ale na Boga gdzie jest Fati, który deklarował, że chce zostać w Barcelonie, tutaj pracować nad powrotem do formy aby osiągnąć sukces!

0

@slayer spokojnie, zapewne chodziło o zwykły rozruch, a nie katowanie się. Myślę, że Flick jest bardzo zadowolony i od czasu do czasu, będzie właśnie w ten sposób sprawdzał nastawienie zespołu.

0

Chyba Enrique poukładał tego Dembele i zrobił z niego niezłego potworka:)

0

@Limaker Real nie chce go zmienić, Real chce go ulepszyć, żeby lepiej i bardziej pomagał.
Sądzę, że doszło tam do przejęzyczenie, co ostatnio się zdarza.

0

@Sulimo pseudokibice.

2

Ale wczoraj Ferran znowu to kapitalne podanie z woleja uruchomił ;)

1

@A4ron no tak, Valencia mogła doprowadzić do remisu przecież ;)

0

@Criss18Barca sondaż według?

1

@barteq + 3 mln za odsprzedanie zawarte w umowie 20% praw do zawodnika + 8,5 mln po sprzedaży do Porto no i teraz te 20%.
W sumie daje to nam jakieś 23 mln.

0

Macie może filmik jak Yamal zrobił rabone w polu karnym po czym zagrał piętką w meczu z Getafe?

0

Z niewolnika nie ma pracownika.

2

Dzień dobry wszystkim :)
Niech to będzie wspaniały dzień!

3

@MesQueUnClub96 powodem jest, że nie chce się już tej osobie odpisywać z powodu, który jest jej najlepiej znany. Nic nie zrobisz...
Może to coś z tą osobą jest nie tak, a nie z Tobą;)

6

Nikt nie przyjdzie, ludzie...
Przecież chodzi o to, żeby wyświetlenia w social mediach się zgadzały.

0

Może jakimś cudem uciułamy na tego Isaka do lata ;)

0

No nic, zapewne żaden skrzydłowy już w to okienko do nas nie trafi. Pozostaje mieć nadzieje, że Flick ogarnie Fatiego, który da chociaż trochę odsapnąć Raphinhi i Yamalowi.

2

@Messibestplayerintheworld dla mnie to jest niepojęte jak można być tak żałosnym przy tylu pomocach sędziowskich, żeby płakać i narzekać na ich prace.

2

Rany jacy oni są ciency, tylko niestety dzięki naszej niestabilności i wpadek, mogą sobie pompować to pierwsze miejsce w tabeli, a w rzeczywistości większość ich weryfikuje w tym sezonie.
Przypomnę tylko, że oni to dobrze poukładana i funkcjonująca maszyna, a u nas klub w budowie/przebudowie :)

0

Zawsze niesprawiedliwie przegrywają i cały świat przeciwko nim...
Masakra jak trudno jest żyć i być śmietankowym :)

0

Co tam się stało, że Madryt płacze? :)
Nie byłem dostępny od wczoraj.
Czyżby karma za Celte?

0

@MisterGuardiola oni i tak są dostatecznie skrzywdzeni, że gra u nich Vinicius i muszą go znosić i tolerować.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?