Gaucho
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
29 obserwujących
18 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@RoberDzik bije od niego taką arogancją, że masakra.
1
@Gronek bez obrony? Że jak sędziowie grają z drużyną to już obrona wyjść nie może?
3
@karolpiłkarz -2 to może być jutro dopiero.
2
Ale piękny remisik :)
2
A niedługo rozmowa Peni z dziennikarzem...
Pena: jeśli Flick nie cofnie swoich słów to wypier... z klubu
Dziennikarz: a co takiego powiedział?
Pena: żebym wypier... z klubu
;-)
5
@Rifek przestań, powiedz, że to Twój przypadek ;)
2
@Cule2013 de Jong też zaczyna ogarniać ;)
0
@Foton Niemiec płakał jak sprzedawał...
1
@David_Martin grałeś kiedyś w piłkę lub uprawiałeś jakiś sport? Lekki, przyjemny i nie za długo trening, jeszcze pewnie z piłką, przyniesie o wiele więcej korzyści niż leżenie do góry pępkiem w domu ;)
16
Brak Peni to jedno, ale na Boga gdzie jest Fati, który deklarował, że chce zostać w Barcelonie, tutaj pracować nad powrotem do formy aby osiągnąć sukces!
0
@slayer spokojnie, zapewne chodziło o zwykły rozruch, a nie katowanie się. Myślę, że Flick jest bardzo zadowolony i od czasu do czasu, będzie właśnie w ten sposób sprawdzał nastawienie zespołu.
0
Chyba Enrique poukładał tego Dembele i zrobił z niego niezłego potworka:)
0
@Limaker Real nie chce go zmienić, Real chce go ulepszyć, żeby lepiej i bardziej pomagał.
Sądzę, że doszło tam do przejęzyczenie, co ostatnio się zdarza.
0
@Sulimo pseudokibice.
2
Ale wczoraj Ferran znowu to kapitalne podanie z woleja uruchomił ;)
1
@A4ron no tak, Valencia mogła doprowadzić do remisu przecież ;)
0
@Criss18Barca sondaż według?
1
@barteq + 3 mln za odsprzedanie zawarte w umowie 20% praw do zawodnika + 8,5 mln po sprzedaży do Porto no i teraz te 20%.
W sumie daje to nam jakieś 23 mln.
0
Macie może filmik jak Yamal zrobił rabone w polu karnym po czym zagrał piętką w meczu z Getafe?
0
Z niewolnika nie ma pracownika.
2
Dzień dobry wszystkim :)
Niech to będzie wspaniały dzień!
3
@MesQueUnClub96 powodem jest, że nie chce się już tej osobie odpisywać z powodu, który jest jej najlepiej znany. Nic nie zrobisz...
Może to coś z tą osobą jest nie tak, a nie z Tobą;)
6
Nikt nie przyjdzie, ludzie...
Przecież chodzi o to, żeby wyświetlenia w social mediach się zgadzały.
0
Może jakimś cudem uciułamy na tego Isaka do lata ;)
0
No nic, zapewne żaden skrzydłowy już w to okienko do nas nie trafi. Pozostaje mieć nadzieje, że Flick ogarnie Fatiego, który da chociaż trochę odsapnąć Raphinhi i Yamalowi.
2
@Messibestplayerintheworld dla mnie to jest niepojęte jak można być tak żałosnym przy tylu pomocach sędziowskich, żeby płakać i narzekać na ich prace.
2
Rany jacy oni są ciency, tylko niestety dzięki naszej niestabilności i wpadek, mogą sobie pompować to pierwsze miejsce w tabeli, a w rzeczywistości większość ich weryfikuje w tym sezonie.
Przypomnę tylko, że oni to dobrze poukładana i funkcjonująca maszyna, a u nas klub w budowie/przebudowie :)
0
Zawsze niesprawiedliwie przegrywają i cały świat przeciwko nim...
Masakra jak trudno jest żyć i być śmietankowym :)
0
Co tam się stało, że Madryt płacze? :)
Nie byłem dostępny od wczoraj.
Czyżby karma za Celte?
0
@MisterGuardiola oni i tak są dostatecznie skrzywdzeni, że gra u nich Vinicius i muszą go znosić i tolerować.