2

Dobrze, że wczoraj coś wpadło i nic nie straciliśmy, bo były już czarne wizje jak w meczach z Las Palmas i innymi Leganesami ;)
Ale tak na poważnie to trzeba to ogarnąć, zbyt dużo jest niewykorzystanych sytuacji.

7

Masakra ten nasze armaty z przodu dziś.

0

Dzisiaj nasza trójka z przodu to masakra, powinni już w pierwszej części pierwszej połowy zamknąć mecz.

0

@Krzysztof1987 bo tych dwóch też u nas nie widzę ;)

2

@GeneralXavi Real wielkiego też nic nie gra więc wiesz, różnie może to być. Dyspozycja dnia i cyk, jedni albo drudzy poza burtą.
Nadzieje trzeba mieć :)

0

@Krzysztof1987 daj spokój, to nie ten kaliber.

0

Wszyscy z nowych nabytków Manchesteru City mogą wystąpić w środowym spotkaniu z Realem Madryt?

13

Ja się pytam dlaczego sędzia znów oszczędził śmietankowych i nie wyrzucił z boiska Camavingi za brutalne zagranie?!

1

Mam nadzieje w środę obejrzeć w meczu Real - City jakąś morderczo-wycieńczającą dogrywkę :)

1

@Pablozeusz lubimy grać z tymi mocniejszymi.

0

Jeszcze dzisiaj City zatrybiło, może sobie przypomną jak się gra w piłkę i w środę może być całkiem przyjemnie.

0

Ale ta liga jest ustawiona pod nas! Już widzę ten płacz :D Trzeba to zgłosić! ;)

1

Ten niewychowany anglik tyle razy już wyzywał wszystkich na hiszpańskich boiskach, że stało się to dla niego standardem i myślał, że po angielsku to można.

0

No jest nadzieja, że w końcu zaczną wyjaśniać te chamskie zachowania śmietankowych jak należy. Ile razy mogą to robić i mówić co tylko chcą...

3

Ślicznie tak nie śledzić wyniku prześcieradeł i się niezmiernie miło zaskoczyć, że udało się chłopakom ugrać remis na ciężkim terenie ;)

0

@kamiVeB raczej Gavi, pewnie nacieszy nas swoją grą w tej koszulce jeszcze przez wiele lat więc wiesz...

0

Fermin za czerwoną kartkę pauzuje jedno spotkanie czy więcej?

1

@Herato a, że 38 latka na 20 to już nie kosmos? ;)

2

@blakkudium piękne są. To taki w nawiązaniu trochę do tych, który ma na sobie Ronaldinho u mnie w AV :)

0

@okiemtypera_lucaxx95 Liverpool - potrzymaj mi piwo.

1

Liverpool zraniony ponownie...

0

@SelloutCrowd luty maraton? Zerknij jeszcze raz w kalendarz.

1

Carlo Ancelotti: „To jest droga którą musimy podążać. Nasz sezon właśnie się rozpoczął”

No rozpoczął się, rozpoczął. Barcelona dojechała i jest już zależna tylko od siebie ;)

3

Szkoda, że taki Dembele nie mógł tu trafić za kadencji Flicka.

0

To obecnie chyba moja największe marzenie w naszych barwach :)

0

@MateS 70 milinów euro dawały kluby angielskie już w tym okienku;)

6

@MesQueUnClub96 jeszcze spalony widmo z Sociedad ;)

5

Oj ten Olmo, gdyby tylko był zdrów...ma to coś, co z przyjemnością się ogląda w jego grze.

0

Żeby ten Araujo nie okazał się godnym następcą Vermaelena...

12

Ale z pięknym i stoickim spokojem to rozegraliśmy po czerwonej kartce.
Nie muszę chyba mówić jaki kolor zbroi byśmy mieli w takiej sytuacji w poprzednim sezonie...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?