Gaucho
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
29 obserwujących
18 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Dobrze, że wczoraj coś wpadło i nic nie straciliśmy, bo były już czarne wizje jak w meczach z Las Palmas i innymi Leganesami ;)
Ale tak na poważnie to trzeba to ogarnąć, zbyt dużo jest niewykorzystanych sytuacji.
7
Masakra ten nasze armaty z przodu dziś.
0
Dzisiaj nasza trójka z przodu to masakra, powinni już w pierwszej części pierwszej połowy zamknąć mecz.
0
@Krzysztof1987 bo tych dwóch też u nas nie widzę ;)
2
@GeneralXavi Real wielkiego też nic nie gra więc wiesz, różnie może to być. Dyspozycja dnia i cyk, jedni albo drudzy poza burtą.
Nadzieje trzeba mieć :)
0
@Krzysztof1987 daj spokój, to nie ten kaliber.
0
Wszyscy z nowych nabytków Manchesteru City mogą wystąpić w środowym spotkaniu z Realem Madryt?
13
Ja się pytam dlaczego sędzia znów oszczędził śmietankowych i nie wyrzucił z boiska Camavingi za brutalne zagranie?!
1
Mam nadzieje w środę obejrzeć w meczu Real - City jakąś morderczo-wycieńczającą dogrywkę :)
1
@Pablozeusz lubimy grać z tymi mocniejszymi.
0
Jeszcze dzisiaj City zatrybiło, może sobie przypomną jak się gra w piłkę i w środę może być całkiem przyjemnie.
0
Ale ta liga jest ustawiona pod nas! Już widzę ten płacz :D Trzeba to zgłosić! ;)
1
Ten niewychowany anglik tyle razy już wyzywał wszystkich na hiszpańskich boiskach, że stało się to dla niego standardem i myślał, że po angielsku to można.
0
No jest nadzieja, że w końcu zaczną wyjaśniać te chamskie zachowania śmietankowych jak należy. Ile razy mogą to robić i mówić co tylko chcą...
3
Ślicznie tak nie śledzić wyniku prześcieradeł i się niezmiernie miło zaskoczyć, że udało się chłopakom ugrać remis na ciężkim terenie ;)
0
@kamiVeB raczej Gavi, pewnie nacieszy nas swoją grą w tej koszulce jeszcze przez wiele lat więc wiesz...
0
Fermin za czerwoną kartkę pauzuje jedno spotkanie czy więcej?
1
@Herato a, że 38 latka na 20 to już nie kosmos? ;)
2
@blakkudium piękne są. To taki w nawiązaniu trochę do tych, który ma na sobie Ronaldinho u mnie w AV :)
0
@okiemtypera_lucaxx95 Liverpool - potrzymaj mi piwo.
1
Liverpool zraniony ponownie...
0
@SelloutCrowd luty maraton? Zerknij jeszcze raz w kalendarz.
1
Carlo Ancelotti: „To jest droga którą musimy podążać. Nasz sezon właśnie się rozpoczął”
No rozpoczął się, rozpoczął. Barcelona dojechała i jest już zależna tylko od siebie ;)
3
Szkoda, że taki Dembele nie mógł tu trafić za kadencji Flicka.
0
To obecnie chyba moja największe marzenie w naszych barwach :)
0
@MateS 70 milinów euro dawały kluby angielskie już w tym okienku;)
6
@MesQueUnClub96 jeszcze spalony widmo z Sociedad ;)
5
Oj ten Olmo, gdyby tylko był zdrów...ma to coś, co z przyjemnością się ogląda w jego grze.
0
Żeby ten Araujo nie okazał się godnym następcą Vermaelena...
12
Ale z pięknym i stoickim spokojem to rozegraliśmy po czerwonej kartce.
Nie muszę chyba mówić jaki kolor zbroi byśmy mieli w takiej sytuacji w poprzednim sezonie...