5

@Barcatroll a skąd ta pewność, że nie straci? Palmeiras potrzebuje napastnika na już. Jak nie sprowadzą Roque to poszukają kogoś innego.

0

@4Fabregas4 jakby nie było, jest zawodnikiem Betisu do konca sezonu i do wtedy też mogą robić z nim co chcą, tym bardziej za porozumieniem z właścicielem karty zawodnika.

10

Ale po co miałby wracać? Rozumiem jakiś mecz czy turniej pożegnalny, ale bez przesady, że jako czynny piłkarz.

2

@tbas jesteśmy Barcą! Chcę pięknej gry z trofeami:)

0

@Pitinho my swoimi niewykorzystanymi sytuacjami podpinamy tlen rywalom niestety. Potrzeba nam więcej konkretów w przedniej formacji i konieczne są tam klasowe wzmocnienia w pierwszej kolejności. Flick ogarnia i to widać, może wczoraj ze zmianami coś niezrozumiale odpalił, ale generalnie wystarczy spojrzeć na samą grę, która naprawdę cieszy oko. Nie potrafimy zabić meczu i to jest problem obecnie, który trzeba rozwiązać, dać Hansiemu jeden czy dwa solidne transfery, bo na nie zasługuje i niech pracuje dalej, bo zrobił i robi niesamowitą robotę z tą drużyną. Co do żegnania się z pucharami, to z mistrzostwem na La Rambli żegnaliśmy się już w listopadzie czy w grudniu.
Faktem jest jednak, że boje się lekko o naszą przyszłość, jeśli na przyszły sezon mamy zostać z Lewandowskim jako główną 9, pierwszego wyboru...

0

@Barceloniarz987 Olmo to już raczej na boisku nie było, a Fermina jeszcze nie.

1

@rado_Barca ile to on już piłek miał na nodze...

1

Nawet grając tak koncertowo jak przez większość spotkania dzisiaj, nie mając odpowiednich i bezwzględnych egzekutorów, tak to niestety się kończy.

2

Jak z reguły Flick ratuje zmianami, tak dziś totalnie zmiany wszystko zepsuły niestety.

0

Co za dramat, żeby po takiej grze ugrać śmieszny remis.

0

W końcu Lewy ława.

0

@lambard Tek - Kounde, Araujo, Inigo, Balde - Gavi, de Jong, Pedri - Raphinha, Ferran, Olmo.

0

Akurat chłopakowi ławka by się przydała. Na prawej może zagrać Raphinha, a na pozycji brazylijczyka Olmo.

0

@Pedri16Future nie. Jest Olmo, Ferran, Pau Victor, a nawet Gavi. Mógłby w końcu też ogarnąć się Fati...
Jak ma już grać Martin ze słabszymi rywalami to właśnie po to, żeby Balde odpoczął...

2

Aż strach pomyśleć jak ten Lewy pomaga Fatiemu wracać do formy.

1

@Mow_mi_Douglas nie przesadzajmy z tym tragiczna. Kilka bramek po wrzutkach Balde wpadło.

2

A jak tam, co tam u Pana Janka T.?

1

@CPuyol No i jak zdrowy Olmo to sama przyjemność chłopa oglądać.

2

Wojt jaki spokój! O ja pierdziele ;)

4

No i proszę tego gościa w następnym spotkaniu od pierwszej minuty, a nie tego, którego piłka niestety parzy od dłuższego czasu.

1

@norbi77 też to słyszałem, a prawda jest taka, że do Suareza to nie miał nigdy podjazdu.

0

Ile jeszcze tych meczów na zapomnienie?

0

@esem91 de Jong -> Casado

2

@norbi77 Lewy to jest dramat, rozumiem te nabijane statystyki, ale w ataku pozycyjnym nie daje nam kompletnie nic, a jeszcze przeszkadza. Nie wiem co to będzie jak my zostaniemy na przyszły sezon z jeszcze rok starszym Lewandowskim, jako dziewiątką pierwszego wyboru...

0

Nie powiem, troszkę się wynudziłem...
Liczę na znaczną poprawę w drugiej połowie.

0

@Bobo25 no tak, bo my potrzebujemy potulnego prezydenta, który rozpłacze się przed kamerami.

0

@Criss18Barca co by było gdyby sędzia nie skręcił stawu skokowego...

2

Ktoś tu jeszcze tęskni za Gundoganem?

0

Lookman ma DNA Barcy! Dawać Go do nas!

2

Dobrze, że wczoraj coś wpadło i nic nie straciliśmy, bo były już czarne wizje jak w meczach z Las Palmas i innymi Leganesami ;)
Ale tak na poważnie to trzeba to ogarnąć, zbyt dużo jest niewykorzystanych sytuacji.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?