Gaucho
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
29 obserwujących
18 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Rupert_Haubica widzę czytanie ze zrozumieniem ;)
1
@norbi77 no właśnie...
4
Pomyślelibyście przed tą kolejką, że będziemy mieli 4 punkty przewagi nad Realem? ;)
0
@norbi77 tylko kto miałby te piłki kończyć jak Robert dziś wiecznie schowany za obrońcami...
0
@ViscaelBarca2007 spokojnie, Flick zrobi z Araujo takiego dzika, że będziemy jeszcze mlaskać z zachwytu po Jego interwencjach.
3
Reasumując, odskakujemy Realowi na kolejny +1 punkt i możemy zapomnieć.
Ufam, że w LM będzie wszystko hulało i wpadało jak należy :)
4
Dlatego nieznoszę tego typu gadek i krzyczenia jak to zjedziemy i pożremy Real w finale Pucharu Króla. Ja naprawdę cieszę się każdym meczem tej drużyny, Flick właśnie mi to przywrócił po latach męczarni, ale ludzie! Odrobine pokory.
2
Graliśmy zupełnie bez przedniej formacji. Lewy totalne zero, a Yamal...ja rozumiem, że młodość rządzi się swoimi prawami, ale rany! Te decyzje dzisiejsze to głównie masakra. Dodać dzisiaj Pedriego, który Pedriego totalnie nie przypominał i tracimy punkty. Cieszy zryw Raphinhi i to, że jest naładowany do gry.
0
Tak właśnie się podłącza Madryt do tlenu.
1
@Lisek oby przyszedł drugi oddech na najważniejszą część sezonu.
0
@patrix211 de Jong to akurat jeden z lepszych na boisku.
1
Czy my jesteśmy aż tak zajechani i stąd tyle niedokładności czy to zwykła nonszalancja i przypisanie sobie już przed meczem 6 punktów przewagi nad Realem?
1
Całą srake wprowadził Balde swoimi trzeba pod rząd głupimi stratami.
0
Widzieliście odpał Viniciusa po meczu z Valencią? Ma ktoś filmik?
5
@Gibbon_FCB najważniejsze żeby Barca odskoczyła Realowi.
1
@Andi18 póki co to dojeżdżają do nas na 2 ;)
2
@Piotr,1985 rany jak ja nie trawie takiego gadania...
0
A jeśli tam o marzenia City chodzi i zastępstwie KDB graczem środka pola z Barcelony, to za te 100 baniek możemy się ewentualnie zastanowić i rozważyć pójście na rękę w ramach dobrej współpracy za odsprzedanie nam Ferrana na iście dobrych warunkach i możemy siąść do rozmów i porozmawiać o Ferminie.
1
@Who_you_mam z czym irytujący? Normalny wywiad.
25
Rudiger bez zawieszenia po swoich żenujących gestach w stronę kibiców Atletico. Real dostanie tylko karę pieniężną.
Zatem, wszystko się zgadza, pewne rzeczy się nie zmieniają:)
1
To co, jutro Araujo na PO, Gavi w środku pola i Ferran w miejsce Yamala?
Wojtek oczywiście bramka.
Obrona uzupełniona o Balde, Inigo i Cubarsi czy Eric?
Obok Gaviego zapewne Pedri i chyba jednak de Jong. No chyba, że Gavi na defensywnym i obok Pedriego wyjdzie Torre. Fermina to zostawiłbym na wejścia z ławki, wtedy jest najgroźniejszy i najskuteczniejszy.
Z przodu Robert rzecz jasna, bo odpoczywał ostatnio i Raphinha bo musi jak najszybciej wejść we właściwy rytm meczowy i zapomnieć o tych problemach wychowawczo pozaboiskowych ;)
No i chyba w końcu ten Yamal powinien odsapnąć i wejść tak około 60 minuty. Choć Flick zapewnia, że z młodym jest wszystko w najlepszym porządku i może zapierniczać co 3 dni.
1
@Jonyx zapewniam :)
0
@Dzejkob97 wiara to prawo wyboru. Zła lub dobra, a kościół powinien opowiadać się zawsze za życiem, zawsze. Czy jednak ktoś ma prawo wyboru podejmować decyzje za kogoś? Przymuszać go na swój sposób do czynienia jednego bądź drugiego? Myślę, że nie powinno to mieć miejsca. Ma oczywiście obowiązek napominania, ale nie decydowania i tu się zgodzę.
Jednak rozmawiamy i wspominać o wszystkich swoich obawach i swojego punktu widzenia jak najbardziej myślę, że mogę.
0
@Eskel no dobrze;)
0
@Dzejkob97 już nie podkreślaj tak tego zarodka. Od dnia poczęcia w łonie matki jest przede wszystkim dziecko i to z naukowego czy tam medycznego punktu widzenia również. Jako osoba wierząca jestem na pierwszym miejscu za życiem, zarówno tym starszym jak i tym najmniejszym:)
Składa się też na to wiele innych tematów, możliwości, konsekwencji, itd.
To nie jest prosty temat, który można podjąć pod wpływem emocjonalnej chwili jak wspominałem. Takie kobiety powinny otrzymać jak największe wsparcie, pomoc i przedstawienie każdego za i przeciw.
0
@NeroTFP1 nie są żałosne, czyn jest żałosny, którego dokonały się pod wpływem emocjonalnej chwili. Oczywiście, że trzeba się spotykać z takimi kobietami aby przedstawić też drugą stronę spojrzenia, życia i ewentualnych konsekwencjach po jednej czy drugiej decyzji. Możliwość legalnej aborcji otwiera zbyt duże możliwości bez konsekwencji, szczególnie właśnie dla nastolatek, a papier wszystko przyjmie...
0
@Dzejkob97 uwierz, że ogromną traumę to kobieta będzie miała prędzej czy później jak zdecyduje się na aborcje. To nie jest informacja z d...o tym mówią badania o których mało kto mówi.
2
@Dzejkob97 co by nie było, zapewniam dzisiaj wspomnienie w modlitwie za wszystkich uczestników dyskusji.
Tych wierzących, jak i niewierzących :)
0
@NeroTFP1 a może miał na myśli, że jako polityk, zrobiłby wszystko, a żeby do takich incydentów nie dochodziło, bądź dochodziło w jak najmniejszej skali.
Przyjmowanie zmasowanej ilości niezweryfikowanych imigrantów np. bezpieczeństwa nie zwiększa.
Druga sprawa, wielu wypowiada się w formie żałosne to, żałosne tamto. A najbardziej żałosnym jest morderstwo niewinnego dziecka w łonie matki.
15
@FcPortoFan1999 również wierzę w zbawienie i życie wieczne.