2

@Sysia11 a później brak odpowiednich trenerów na rynku dla prześcieradeł i siup, ponownie trenerem ;)

1

Lucas Vázquez: „Arsenal przyjechał się bronić. W pierwszej połowie praktycznie nic nie zrobili. W drugiej, kiedy cały nasz zespół ruszył do ataku, jakoś udało im się odnieść zwycięstwo.”

On poważnie to powiedział podczas wywiadu?

0

@luki9v najaktualniej to chyba jednak nie jest ;)

4

To teraz trzeba kibicować Napoli, żeby cały czas wywierało presje na Interze w lidze.

1

@VeB 1899 no, ale ich zezłomuje.

1

@Comentateiro i te 2 lata temu, delikatnie mówiąc, sędziowie również nie pomogli ;)
Rzetelne i sprawiedliwe sędziowanie będzie również kluczowe w tym dwumeczu.

1



Ktoś o zdrowych zmysłach chciałby jeszcze tego Judaszka u nas? ;)

0



Mamy nowego, tymczasowego LO? ;)

4



Zatrzyma ktoś tą karuzelę? :D

6



Co za gość...

1

@GTBTP gdyby chciał to by dokonał przecież.

4

@mekston no chyba, że jakaś Mołdawia się przypałęta po drodze.

0

@Danny Gaucho a to Trzaskowski będzie w drugiej turze? ;)

12



Pięknie się przegląda te dzisiejsze internety:D

0

@tadzik447 drobny francuski oszuścik no :D

9



Myles Lewis-Skelly wyjaśnia, dlaczego Bellingham odmówił podania mu dłoni:
„Zapytałem go, gdzie jest ta remontada”

8



Jaki to musi być mega buc, że nawet w stosunku do rodaków z którymi gra w reprezentacji zachowywał się jak ostatni...

11



Sąd nie skazał to Jakub wziął sprawy w swoje ręce:D

0

@Eto'o9 R10 musimy, ale miło by było ;)

26



Mam nadzieję, że Bilbao w niedziele dołoży do pieca.

10



Czas na rewanż!

0

Znowu gramy rewanż na wyjeździe.

1

@FCB24 tylko pare?

0

Gdzie lecisz Eryczku? :)

0

@Dynak Mekambe też walczył o piłkę...
Mały francuski oszuścik. Ciekawe czy w sądzie pod przysięgą też tak kłamał.

5

Ja nie wierze! Tego pajaca tu w ogóle w tym meczu nie powinno być, a on jeszcze takie coś bezkarnie robi!

4

Ma być Inter i rewanż za sezon w którym nas w grupie skręcili!

0

Daliśmy ciała z tym przedłużeniem kontraktu Araujo (obym jednak się mylił i Flick Go ogarnie). Trzeba było go puścić do tego Juventusu, o ile ta oferta była prawdziwa, choć śmiem szczerze w to wątpić, a nie dawać jeszcze wyższy kontrakt przy przedłużeniu. Mam nadzieje, że chłop się wyleczy, ale póki co to ma niezły syndrom przegrywa. To samo de Jong raczej, a tu jeszcze gigantyczny kontrakt do tego. Fakt, że ostatnio trochę się ogarnął, ale jak już się robi gorąco to chłop z lekka wysiada...

1

Vincyj, vincyj! Z 20 minut niech doliczy, im vincyj minut w nogach madrytczoków tym lepi! :)

0

@RedKorsak Djalminha, mówi Ci to coś? ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?