Gaucho
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
29 obserwujących
18 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Sysia11 a później brak odpowiednich trenerów na rynku dla prześcieradeł i siup, ponownie trenerem ;)
1
Lucas Vázquez: „Arsenal przyjechał się bronić. W pierwszej połowie praktycznie nic nie zrobili. W drugiej, kiedy cały nasz zespół ruszył do ataku, jakoś udało im się odnieść zwycięstwo.”
On poważnie to powiedział podczas wywiadu?
0
@luki9v najaktualniej to chyba jednak nie jest ;)
4
To teraz trzeba kibicować Napoli, żeby cały czas wywierało presje na Interze w lidze.
1
@VeB 1899 no, ale ich zezłomuje.
1
@Comentateiro i te 2 lata temu, delikatnie mówiąc, sędziowie również nie pomogli ;)
Rzetelne i sprawiedliwe sędziowanie będzie również kluczowe w tym dwumeczu.
1
Ktoś o zdrowych zmysłach chciałby jeszcze tego Judaszka u nas? ;)
0
Mamy nowego, tymczasowego LO? ;)
4
Zatrzyma ktoś tą karuzelę? :D
6
Co za gość...
1
@GTBTP gdyby chciał to by dokonał przecież.
4
@mekston no chyba, że jakaś Mołdawia się przypałęta po drodze.
0
@Danny Gaucho a to Trzaskowski będzie w drugiej turze? ;)
12
Pięknie się przegląda te dzisiejsze internety:D
0
@tadzik447 drobny francuski oszuścik no :D
9
Myles Lewis-Skelly wyjaśnia, dlaczego Bellingham odmówił podania mu dłoni:
„Zapytałem go, gdzie jest ta remontada”
8
Jaki to musi być mega buc, że nawet w stosunku do rodaków z którymi gra w reprezentacji zachowywał się jak ostatni...
11
Sąd nie skazał to Jakub wziął sprawy w swoje ręce:D
0
@Eto'o9 R10 musimy, ale miło by było ;)
26
Mam nadzieję, że Bilbao w niedziele dołoży do pieca.
10
Czas na rewanż!
0
Znowu gramy rewanż na wyjeździe.
1
@FCB24 tylko pare?
0
Gdzie lecisz Eryczku? :)
0
@Dynak Mekambe też walczył o piłkę...
Mały francuski oszuścik. Ciekawe czy w sądzie pod przysięgą też tak kłamał.
5
Ja nie wierze! Tego pajaca tu w ogóle w tym meczu nie powinno być, a on jeszcze takie coś bezkarnie robi!
4
Ma być Inter i rewanż za sezon w którym nas w grupie skręcili!
0
Daliśmy ciała z tym przedłużeniem kontraktu Araujo (obym jednak się mylił i Flick Go ogarnie). Trzeba było go puścić do tego Juventusu, o ile ta oferta była prawdziwa, choć śmiem szczerze w to wątpić, a nie dawać jeszcze wyższy kontrakt przy przedłużeniu. Mam nadzieje, że chłop się wyleczy, ale póki co to ma niezły syndrom przegrywa. To samo de Jong raczej, a tu jeszcze gigantyczny kontrakt do tego. Fakt, że ostatnio trochę się ogarnął, ale jak już się robi gorąco to chłop z lekka wysiada...
1
Vincyj, vincyj! Z 20 minut niech doliczy, im vincyj minut w nogach madrytczoków tym lepi! :)
0
@RedKorsak Djalminha, mówi Ci to coś? ;)