Gaucho
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
29 obserwujących
18 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Joe_Pesci nawrócenia :)
2
@brd42 ja to oczywiście wiem i nigdy żadnego rywala nie lekceważe. Bardziej to humorystycznie z przymrużeniem oka napisałem ;)
2
W sumie, gdyby sobotnie spotkanie z Realem wyglądało w podobny sposób jak poprzednie w tym sezonie, to obciążenie mielibyśmy na delikatnie niższym poziomie od treningu regeneracyjnego.
1
Nieźle...
0
@Criss18Barca przecież spotkania są wieczorem, pogrzeb zapewne w godzinach porannych. Szczerze to wątpię, żeby były takie ruchy jak przy śmierci i pogrzebu Św. Jana Pawła II.
0
https://x.com/FlashBarca1899/status/1914428444550562154
A gdzie tam tu miejsce dla Bernardo?
Jeszcze żeby chociaż ze trzy lata młodszy był. Poza tym, to już nie ten Silva co kiedyś...
0
@gumaz nie ma miejsca na pomyłki.
1
A co tam za baskijski Araujo wybijał przy akcji bramkowej?
0
@pero1983 mógł też być punkt lub dwa przewagi ;)
2
Jeden mecz do mistrzostwa mniej i czteropunktowa przewaga utrzymana :)
0
@Azazel_Pazuzu ważne, żebyśmy przed ostatnią kolejką mieli już mistrza.
0
@takisobiektos ale po co? Ten miesiąc to na emocjach dolecimy ;)
Nie tylko my mamy sezon w nogach. Już się nie rozczulajmy.
4
Co za różnica, patrzymy tylko na siebie i robimy swoją robotę :)
0
Grać nawet i jeszcze z 20 minut! Vincyj niech Real biega, vincyj! :)
1
Jaki karny...ta piłka już dawno poza grę odleciała.
2
Karnego dla Bilbao poproszę :)
2
Czyściutko w piłkę!!!
1
Lucas teraz samobója i git :)
0
Spalony tu musi być.
0
@Azazel_Pazuzu ale trzeba leczyć na nogi, bo na głowę już za późno.
0
@PJ777 zazwyczaj się kończyło, dziś nie musi ;)
0
To stąd ten bociani bieg...
0
Myślę, że Cancelo tu zupełnie niepotrzebny, a presezon powinien pokazać kto przy Balde zostanie na kolejny sezon do obsadzenia LO.
0
@Zimny jednak w drugiej części sezonu to była tragedia na którą nie można było patrzeć.
1
https://x.com/Msn_sis0/status/1913914289997439231
Wiele razy zapominam się w kwestii wieku tego chłopaka i wkurzam się na niego, a on taki piękny. Oby pracował równie mocno jak i prowadził się w należyty sposób, a gdy będzie w pełni oszlifowany...można tylko sobie wyobrażać :)
1
@PJ777 Nico uraz, Inaki na ławce.
0
Ogląda ktoś? Jakieś konkretne czy pojedyńcze te gwiazdy?
0
https://x.com/FlashBarca1899/status/1913707017547481527
Co ja czytam...
Flick ogarnąłby dramatyczność Cancelo w obronie?
0
Lautaro Martinez w ogóle istnieje bez silnego napastnika obok siebie w ataku?
0
@damianoli faktycznie! Masz racje! Ale pięknie się składa :)