3

@Joe_Pesci nawrócenia :)

2

@brd42 ja to oczywiście wiem i nigdy żadnego rywala nie lekceważe. Bardziej to humorystycznie z przymrużeniem oka napisałem ;)

2

W sumie, gdyby sobotnie spotkanie z Realem wyglądało w podobny sposób jak poprzednie w tym sezonie, to obciążenie mielibyśmy na delikatnie niższym poziomie od treningu regeneracyjnego.

1



Nieźle...

0

@Criss18Barca przecież spotkania są wieczorem, pogrzeb zapewne w godzinach porannych. Szczerze to wątpię, żeby były takie ruchy jak przy śmierci i pogrzebu Św. Jana Pawła II.

0

https://x.com/FlashBarca1899/status/1914428444550562154

A gdzie tam tu miejsce dla Bernardo?
Jeszcze żeby chociaż ze trzy lata młodszy był. Poza tym, to już nie ten Silva co kiedyś...

0

@gumaz nie ma miejsca na pomyłki.

1

A co tam za baskijski Araujo wybijał przy akcji bramkowej?

0

@pero1983 mógł też być punkt lub dwa przewagi ;)

2

Jeden mecz do mistrzostwa mniej i czteropunktowa przewaga utrzymana :)

0

@Azazel_Pazuzu ważne, żebyśmy przed ostatnią kolejką mieli już mistrza.

0

@takisobiektos ale po co? Ten miesiąc to na emocjach dolecimy ;)
Nie tylko my mamy sezon w nogach. Już się nie rozczulajmy.

4

Co za różnica, patrzymy tylko na siebie i robimy swoją robotę :)

0

Grać nawet i jeszcze z 20 minut! Vincyj niech Real biega, vincyj! :)

1

Jaki karny...ta piłka już dawno poza grę odleciała.

2

Karnego dla Bilbao poproszę :)

2

Czyściutko w piłkę!!!

1

Lucas teraz samobója i git :)

0

Spalony tu musi być.

0

@Azazel_Pazuzu ale trzeba leczyć na nogi, bo na głowę już za późno.

0

@PJ777 zazwyczaj się kończyło, dziś nie musi ;)

0



To stąd ten bociani bieg...

0



Myślę, że Cancelo tu zupełnie niepotrzebny, a presezon powinien pokazać kto przy Balde zostanie na kolejny sezon do obsadzenia LO.

0

@Zimny jednak w drugiej części sezonu to była tragedia na którą nie można było patrzeć.

1

https://x.com/Msn_sis0/status/1913914289997439231

Wiele razy zapominam się w kwestii wieku tego chłopaka i wkurzam się na niego, a on taki piękny. Oby pracował równie mocno jak i prowadził się w należyty sposób, a gdy będzie w pełni oszlifowany...można tylko sobie wyobrażać :)

1

@PJ777 Nico uraz, Inaki na ławce.

0



Ogląda ktoś? Jakieś konkretne czy pojedyńcze te gwiazdy?

0

https://x.com/FlashBarca1899/status/1913707017547481527

Co ja czytam...
Flick ogarnąłby dramatyczność Cancelo w obronie?

0

Lautaro Martinez w ogóle istnieje bez silnego napastnika obok siebie w ataku?

0

@damianoli faktycznie! Masz racje! Ale pięknie się składa :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?