20



Piękne... :)

0

@D10SLEO ale trzeba im przyznać, że wierni swojemu stylowi ponad wszystko.

0

@partymaker a tak Twoim zdaniem, kto tym klaunem tam nie jest? Pytam szczerze bez podtekstów.

2

@A4ron co to tam znowu za klątwa półfinałowego starcia z Interem? Już raz wulkany strzelały...

8



Co poszło nie tak? Hansi nie przyszedł się tylko przyglądać i podjął rękawice? ;)

4



I cyk, kolejna kasa do klubowego portfela z % od przyszłej sprzedaży :)

0

@Pawlusek ja to bym z Realu widział u nas...nikogo.

1

@Kgorecki2500 niech to tylko będzie Boży wybór...

0

@qbsonFCBarca właśnie się pochwalił;)

24

https://x.com/ir7wv/status/1916531920264990802

Mam tu materiały dla Real Madryt TV :)

0

@Cadafaz kibice Realu piszą na x, że wciągnął naszą całą pomoc w tym meczu :D

0

@FCB24 w sumie racja, jak mogłem...

0

@ali3gator że z litości? ;)

4



Dlaczego niejaki Vinicius nie otrzymał tutaj czerwonej kartki?

1



Widział ktoś Rudigera? ;)

2

@pioz123 wczoraj miała być też ponoć manita...

8

Nie mogliby do tego studio zaprosić chociażby Wojtka Kowalczyka? ;)

4

Ale piękne studio. Szukają co tylko możliwe do chwalenia Madrytu :D

2

MVP Realu to Belingham?
Jurek! Przecież ten chłop wyglądał jak Gladiator po stoczeniu walk wielu ze zwierzętami.

3

Ja pierdziele!
Co oni gadają?
Dwie drużyny wychodzą zwycięsko:D

1

@Comfortable_ wiem, wiem. Ale wiesz...;)

0

@Culer9002 ale po co?

2

Może to nieodpowiedni moment, ale wbije szpile...
Sprzedałbym Raphinhe za jakieś niebotycznie wysokie pieniądze i wykorzystał tą kasę na solidne wzmocnienie/wzmocnienia.

13

O ja pierdziele...
O ile lepiej to smakuje po takim meczu.
Wy to czujecie?!

0

@APTAPT i to za taką kase. Co robote w naszym najgorszym okresie zrobił...no właśnie, przypomnijcie nazwisko proszę.

0

Jyda nawet się nie czepiam. Dla mnie chłop myśli, że jest Anthonym Joshuą i pomylił zawody.

1

Rudiger, rudigerem...wszyscy wiedzą i znają. Jednak to Vini powinien również ponieść spore konsekwencje. To jednak On, rozpoczął tą całą agresje, wybiegnieciem na murawę.

1

Bałem się tego meczu niesamowicie, a serducho waliło jak szalone od pierwszej minuty. Tym bardziej okazale doceniam to zwycięstwo, które powstało w bólach i zwrotach akcji! Ale Hansi, chłopie! To Ty sprawiłeś, że z taką radością, ale i stresem powracam do każdego meczu, mojej, naszej ukochanej Barcelony! Co by się nie wydarzyło do końca sezonu, tak jak i dzisiaj, nawet gdybyśmy przegrali. Hansi! Obudziłeś ponownie we mnie radość i miłość z oglądania tej drużyny. Dziękuję!

4

No i troszkę pokory dla wszystkich, którzy przed meczem przypisywali łatwe, gładkie i wysokie zwycięstwo. Vamos!!!

0

Ta drużyna jest nienormalna! Poraz kolejny pokazuje, że nie jeden by siadł mentalnie, a oni robią po prostu swoje i krok po kroku dążą do swojego, wymarzonego celu! Kocham Was wszystkich!!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?