Gaucho
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
29 obserwujących
18 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Madrycki...będzie sędziował nam rewanżowy mecz półfinałowy...
3
Przed meczem tak sobie pomyślałem...albo konkretna zaliczka przed rewanżem i jakieś 4-0 albo remis, żeby nas nie uśpić przed rewanżem. No i dostałem co chciałem ;)
1
Druga połowa niestety zawiodła po takim koncercie w pierwszej części. Pewnie sił zabrakło, jednak niepokojące jest tak łatwe przemieszczanie się rywala pod naszą bramke. O stałych fragmentach gry nie wspomne, mamy ŚO obrońców na boisku i tracimy bramke po rzucie rożnym...
0
@clyde wiara i pokora w parze iść powinny. Takie moje zdanie. Spokojnie.
1
Farciarze, farciarzami...zgadzam się. Ale co jest, że tracimy takie 3 bramki?!
0
@clyde jak ja kocham te pewności...
2
Nawet przy 4-0 z Dortmundem nie było aż takiej naszej dominacji. Nie przestawać i dalej po swoje! No i Hansi, daj tam chyba na to lewe wahadło Forta, niech tam puści tego Raphinhe ciut do środka dla dobra drużyny ;)
18
Ja pierdziele, ale ich miażdżymy! Te 2-2 to jakaś abstrakcja.
Oni już mają pełne gacie, oby ich dobić i nie podłączać do tlenu.
Ale u nas klasycznie, milion sytuacji i nie chce wpaść, a przeciwnik dwa strzały i cyk, dwie brameczki. Potrzeba nam mega konkretów pod bramką na przyszły sezon i w ogóle to będzie jazda.
0
@OrangeFcb ale piecze tyłeczek:D
2
Jeśliby ogarnął kartę na rękę przy stosunkowo niewielkiej tygodniówce, widziałbym go u nas.
Hansi wyciągnąłby z niego co najlepsze. Tym bardziej, że sam zaakceptował przyjście Marcusa w zimowym okienku transferowym. Niestety finanse nie pozwoliły...
5
We are Barca!
7
Nie, wcale tu nic nie śmierdzi...
0
@Szczepanbog1 2 in 1
0
Powie im ktoś w końcu, ze chłopu trzeba pod poprzeczke? ;)
0
No i wracają! A tu już PSG w finale ruskim targiem wstawiane na pewniaka było ;)
0
@adamek20151 no i kiedy PSG awansowało?
7
Najbardziej tam jeszcze skakał Vinicius. Może sędzia popierdzielił nazwiska...
Tego nie sprawdzą?
0
@Piotr777 jutro nie ma meczu. Canal Plus wyd...TVP bez mydła ;)
0
@lithotripter no to już lepiej.
2
@A4ron Braun wpadł podważać kompetencje? Może najpierw się proszę trochę doinformuj, zanim zaczniesz wypisywać takie bzdury.
5
Pięknie wybrałeś, a kontrakt na biurku leżał;)
2
Już wtedy Vinicius czuł potworne zmęczenie (raczej nie, bo z Tuczemanim pobiegł do narożnika)czy coś tam zgrzyta w relacji maszyny?
0
@lambard Alex Valle, Jefre Torrents, Fort, Eric Garcia w razie konieczności też może dać odpocząć Kounde. Gerard Martin również daje rade ze słabszymi rywalami, ale może by się udało sensownie sprzedać i zarobić.
Pokombinowałbym w tym kierunku, a jako priorytet wziął na tapete wzmocnienie przedniej formacji.
4
I to jeszcze u sterów z Belettim, jednym z bohaterów pamiętnego finału LM z Arsenalem :)
0
@Majczel97 w 2027 roku.
0
@Pomimo27 a to już nie mój problem ;)
5
A co to tu się wydarzyło? ;)
0
Powoli wchodzimy w transferową faze...
6
W ogóle warto wspomnieć świetne wejście Fermina, którego przyznam szczerze tak bardzo się obawiałem. To tylko po raz kolejny potwierdza, że Fermin najwięcej jakości daje po wejściu z ławki rezerwowych :)
4
A wtedy mówie do Niego - idź pod pole karne, a jak podadzą to lutuj w samo okno :)