1



Madrycki...będzie sędziował nam rewanżowy mecz półfinałowy...

3

Przed meczem tak sobie pomyślałem...albo konkretna zaliczka przed rewanżem i jakieś 4-0 albo remis, żeby nas nie uśpić przed rewanżem. No i dostałem co chciałem ;)

1

Druga połowa niestety zawiodła po takim koncercie w pierwszej części. Pewnie sił zabrakło, jednak niepokojące jest tak łatwe przemieszczanie się rywala pod naszą bramke. O stałych fragmentach gry nie wspomne, mamy ŚO obrońców na boisku i tracimy bramke po rzucie rożnym...

0

@clyde wiara i pokora w parze iść powinny. Takie moje zdanie. Spokojnie.

1

Farciarze, farciarzami...zgadzam się. Ale co jest, że tracimy takie 3 bramki?!

0

@clyde jak ja kocham te pewności...

2

Nawet przy 4-0 z Dortmundem nie było aż takiej naszej dominacji. Nie przestawać i dalej po swoje! No i Hansi, daj tam chyba na to lewe wahadło Forta, niech tam puści tego Raphinhe ciut do środka dla dobra drużyny ;)

18

Ja pierdziele, ale ich miażdżymy! Te 2-2 to jakaś abstrakcja.
Oni już mają pełne gacie, oby ich dobić i nie podłączać do tlenu.
Ale u nas klasycznie, milion sytuacji i nie chce wpaść, a przeciwnik dwa strzały i cyk, dwie brameczki. Potrzeba nam mega konkretów pod bramką na przyszły sezon i w ogóle to będzie jazda.

0

@OrangeFcb ale piecze tyłeczek:D

2



Jeśliby ogarnął kartę na rękę przy stosunkowo niewielkiej tygodniówce, widziałbym go u nas.
Hansi wyciągnąłby z niego co najlepsze. Tym bardziej, że sam zaakceptował przyjście Marcusa w zimowym okienku transferowym. Niestety finanse nie pozwoliły...

5



We are Barca!

7



Nie, wcale tu nic nie śmierdzi...

0

@Szczepanbog1 2 in 1

0

Powie im ktoś w końcu, ze chłopu trzeba pod poprzeczke? ;)

0

No i wracają! A tu już PSG w finale ruskim targiem wstawiane na pewniaka było ;)

0

@adamek20151 no i kiedy PSG awansowało?

7

Najbardziej tam jeszcze skakał Vinicius. Może sędzia popierdzielił nazwiska...
Tego nie sprawdzą?

0

@Piotr777 jutro nie ma meczu. Canal Plus wyd...TVP bez mydła ;)

0

@lithotripter no to już lepiej.

2

@A4ron Braun wpadł podważać kompetencje? Może najpierw się proszę trochę doinformuj, zanim zaczniesz wypisywać takie bzdury.

5



Pięknie wybrałeś, a kontrakt na biurku leżał;)

2



Już wtedy Vinicius czuł potworne zmęczenie (raczej nie, bo z Tuczemanim pobiegł do narożnika)czy coś tam zgrzyta w relacji maszyny?

0

@lambard Alex Valle, Jefre Torrents, Fort, Eric Garcia w razie konieczności też może dać odpocząć Kounde. Gerard Martin również daje rade ze słabszymi rywalami, ale może by się udało sensownie sprzedać i zarobić.
Pokombinowałbym w tym kierunku, a jako priorytet wziął na tapete wzmocnienie przedniej formacji.

4



I to jeszcze u sterów z Belettim, jednym z bohaterów pamiętnego finału LM z Arsenalem :)

0

@Majczel97 w 2027 roku.

0

@Pomimo27 a to już nie mój problem ;)

5



A co to tu się wydarzyło? ;)

0



Powoli wchodzimy w transferową faze...

6



W ogóle warto wspomnieć świetne wejście Fermina, którego przyznam szczerze tak bardzo się obawiałem. To tylko po raz kolejny potwierdza, że Fermin najwięcej jakości daje po wejściu z ławki rezerwowych :)

4



A wtedy mówie do Niego - idź pod pole karne, a jak podadzą to lutuj w samo okno :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?