1

Rudiger, rudigerem...wszyscy wiedzą i znają. Jednak to Vini powinien również ponieść spore konsekwencje. To jednak On, rozpoczął tą całą agresje, wybiegnieciem na murawę.

1

Bałem się tego meczu niesamowicie, a serducho waliło jak szalone od pierwszej minuty. Tym bardziej okazale doceniam to zwycięstwo, które powstało w bólach i zwrotach akcji! Ale Hansi, chłopie! To Ty sprawiłeś, że z taką radością, ale i stresem powracam do każdego meczu, mojej, naszej ukochanej Barcelony! Co by się nie wydarzyło do końca sezonu, tak jak i dzisiaj, nawet gdybyśmy przegrali. Hansi! Obudziłeś ponownie we mnie radość i miłość z oglądania tej drużyny. Dziękuję!

4

No i troszkę pokory dla wszystkich, którzy przed meczem przypisywali łatwe, gładkie i wysokie zwycięstwo. Vamos!!!

0

Ta drużyna jest nienormalna! Poraz kolejny pokazuje, że nie jeden by siadł mentalnie, a oni robią po prostu swoje i krok po kroku dążą do swojego, wymarzonego celu! Kocham Was wszystkich!!!

2

Co by nie było, ja jestem totalnie zakochany w tej drużynie! To co przywrócił w mojej radości kibicowania tej drużynie Hansi, to jest po prostu nieocenione!

3

Żewłakow Ty pajacu! Przecież pierwszy jyd faulował!

1

Ale co mnie na mdłości zbiera jak mówi Dudek.

4

I jak tam się po Realu rozjechaliśmy? Nigdy nie zrozumiem tego jak można lekceważyć taką drużynę jak większość tutaj przed meczem.

0

Nieźle Pedri odpieprzył.

1

Cieszcie się, że po tym faulu Ceballosa na Cubarsim i ręce Valverde, sędzia nie podyktował rzutów karnych dla prześcieradeł.

1

1:1 w kartkach na boisku to jest jakiś skandal po prostu! Masakra!

1

Jakoś dziwnie obawiam się tego meczu.

3



Rozpoczną prawdopodobnie bez Mekambe.

0

@Lucyffffer1922 ile to razy już kto z kogo miał zrobić pośmiewisko. Nie tak dawno chociażby z takiego Kiwiora...

2



Dojrzały ten smarkacz ;)

88



Dzień dobry z Panem Wojtkiem :D

3

@Kgorecki2500 dla mnie właśnie też kard. Robert Sarah, właśnie z tych samych względów, tradycjonalista z Bożym słowem i przekazem.
Niestety obawiam się, że Polaka nie znajdziemy wśród kandydatów o takich poglądach.

0

@lithotripter przesiew nastąpi, ba już następuje, kościół pewnie i przejdzie do katakumb, ale nie upadnie, powróci ten prawdziwy w Słowie Bożym. Obiecał to Pan Jezus.

0

@lambard Deco zrobi wszytko żeby ściągnąć Diaza. W sumie nie narzekałbym, brakuje nam konkretu i doświadczenia pod bramką rywala w ostatnim czasie, a i na 9 może zagrać w razie potrzeby. No ale wiadomo, wolałbym Nico.

0

@Kgorecki2500 więc wybierz imię takiego świętego, który jest Ci najbliższy, nie zważając na imię. Jeśli nie masz takiego to trochę poczytaj, mogę kilku podesłać ;)

1

Pytanie do zainteresowanych :)
Macie jakiegoś swojego kandydata na papieża i dlaczego akurat tego?

0

@Kgorecki2500 mam na myśli ogólnie bierzmowanie.

0

@Kgorecki2500 po co w ogóle to robisz, skoro to dla Ciebie przypał?

0



O proszę. Wtedy Tah odpada, a Garcia jako PO odciążający Kounde. No chyba, że odejdzie Araujo...

0

@karolszymek wszystko jest Twoim wyborem.

1



Ktoś tu martwił się o skuteczność i wspominał o zainteresowaniu 9 na nowy sezon.

0

@Eklerek tylko Isak :)

0

@Misiek22 jaki sens?

0

@Yoshi94 że dżem pod kiełbase?

0

@Misiek22 Hansi to Ty?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?