Gaucho
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
29 obserwujących
18 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Rudiger, rudigerem...wszyscy wiedzą i znają. Jednak to Vini powinien również ponieść spore konsekwencje. To jednak On, rozpoczął tą całą agresje, wybiegnieciem na murawę.
1
Bałem się tego meczu niesamowicie, a serducho waliło jak szalone od pierwszej minuty. Tym bardziej okazale doceniam to zwycięstwo, które powstało w bólach i zwrotach akcji! Ale Hansi, chłopie! To Ty sprawiłeś, że z taką radością, ale i stresem powracam do każdego meczu, mojej, naszej ukochanej Barcelony! Co by się nie wydarzyło do końca sezonu, tak jak i dzisiaj, nawet gdybyśmy przegrali. Hansi! Obudziłeś ponownie we mnie radość i miłość z oglądania tej drużyny. Dziękuję!
4
No i troszkę pokory dla wszystkich, którzy przed meczem przypisywali łatwe, gładkie i wysokie zwycięstwo. Vamos!!!
0
Ta drużyna jest nienormalna! Poraz kolejny pokazuje, że nie jeden by siadł mentalnie, a oni robią po prostu swoje i krok po kroku dążą do swojego, wymarzonego celu! Kocham Was wszystkich!!!
2
Co by nie było, ja jestem totalnie zakochany w tej drużynie! To co przywrócił w mojej radości kibicowania tej drużynie Hansi, to jest po prostu nieocenione!
3
Żewłakow Ty pajacu! Przecież pierwszy jyd faulował!
1
Ale co mnie na mdłości zbiera jak mówi Dudek.
4
I jak tam się po Realu rozjechaliśmy? Nigdy nie zrozumiem tego jak można lekceważyć taką drużynę jak większość tutaj przed meczem.
0
Nieźle Pedri odpieprzył.
1
Cieszcie się, że po tym faulu Ceballosa na Cubarsim i ręce Valverde, sędzia nie podyktował rzutów karnych dla prześcieradeł.
1
1:1 w kartkach na boisku to jest jakiś skandal po prostu! Masakra!
1
Jakoś dziwnie obawiam się tego meczu.
3
Rozpoczną prawdopodobnie bez Mekambe.
0
@Lucyffffer1922 ile to razy już kto z kogo miał zrobić pośmiewisko. Nie tak dawno chociażby z takiego Kiwiora...
2
Dojrzały ten smarkacz ;)
88
Dzień dobry z Panem Wojtkiem :D
3
@Kgorecki2500 dla mnie właśnie też kard. Robert Sarah, właśnie z tych samych względów, tradycjonalista z Bożym słowem i przekazem.
Niestety obawiam się, że Polaka nie znajdziemy wśród kandydatów o takich poglądach.
0
@lithotripter przesiew nastąpi, ba już następuje, kościół pewnie i przejdzie do katakumb, ale nie upadnie, powróci ten prawdziwy w Słowie Bożym. Obiecał to Pan Jezus.
0
@lambard Deco zrobi wszytko żeby ściągnąć Diaza. W sumie nie narzekałbym, brakuje nam konkretu i doświadczenia pod bramką rywala w ostatnim czasie, a i na 9 może zagrać w razie potrzeby. No ale wiadomo, wolałbym Nico.
0
@Kgorecki2500 więc wybierz imię takiego świętego, który jest Ci najbliższy, nie zważając na imię. Jeśli nie masz takiego to trochę poczytaj, mogę kilku podesłać ;)
1
Pytanie do zainteresowanych :)
Macie jakiegoś swojego kandydata na papieża i dlaczego akurat tego?
0
@Kgorecki2500 mam na myśli ogólnie bierzmowanie.
0
@Kgorecki2500 po co w ogóle to robisz, skoro to dla Ciebie przypał?
0
O proszę. Wtedy Tah odpada, a Garcia jako PO odciążający Kounde. No chyba, że odejdzie Araujo...
0
@karolszymek wszystko jest Twoim wyborem.
1
Ktoś tu martwił się o skuteczność i wspominał o zainteresowaniu 9 na nowy sezon.
0
@Eklerek tylko Isak :)
0
@Misiek22 jaki sens?
0
@Yoshi94 że dżem pod kiełbase?
0
@Misiek22 Hansi to Ty?