Gaucho
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
29 obserwujących
18 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@FcPortoFan1999 doskonale Cię rozumiem Bracie i odczuwam razem z Tobą i naszym Panem, Jezusem Chrystusem.
6
Oj spore by to było osłabienie dla Interu, jeśliby Thuram nie zagrał w meczach z nami.
1
@Alanooo no jasne, zapijam alkoholem ;)
0
@GTBTP no jasne! Ogłoszono u nas zrezygnowanie ze starań o Nico Williamsa...
Teraz wszystko się w całość układa ;)
0
@ACMaldini3 myślałem, że znajdzie się tu Saka :D
0
Oj tam pewnie iskry lecą.
1
Marc Casado wraca do treningów na boisku i ma zamiar wrócić do gry pod koniec sezonu!
2
Ale Alejandro musisz! :)
7
Ale o so chozi? :D
7
Nie mogę już się doczekać powrotu naszej drużyny na Camp Nou.
14
Śmiechów nie ma końca ;)
0
@Faro u Flicka to normalne, ma zapier...i koniec. Silniejsi wytrwają;)
Poza tym, chłop na kadre nie jeździ więc ma gdzie i kiedy złapać oddech ;)
35
Jak ja uwielbiam tego naszego trenera :)
6
Martin coraz to pewniej sobie poczyna ostatnio i coraz więcej takich ciekawych, uruchamiających podań z Jego strony obserwujemy.
3
Alejandro Balde został całkowicie wykluczony z finału Copa del Rey!
Sztab medyczny jest zaniepokojony powtarzającymi się urazami mięśniowymi zawodnika. W zeszłym sezonie przeszedł operację tego samego mięśnia drugiej nogi.
@fansjavimiguel
W ch... niedobrze! Oby tylko zasłona dymna.
1
Remontada odrzucona! :D
0
@Kasy dlaczego nie dziwi? Bo zajął się uporządkowaniem nienormalnie wywindowanej drabinki płacowej?
8
Chłop jest nam mega potrzebny teraz w tej finalnej części sezonu. Oby omijały Go kontuzje i pokazał nam swoją najlepszą wersje!
6
Już lubię gościa, a i umiejętności ma, no i konkurencji dla Balde brakuje ;)
0
@wojopancer Mordica też lubie, choć troszkę zdrażnił wypowiedzią, że to tylko Superpuchar po naszym zwycięstwie, to jednak jeden z nielicznych zawodników Realu, których widziałbym w naszych barwach przed przywdzianiem prześcieradła.
1
@wojopancer o właśnie, coś w ten deseń:D
No chyba, żeby ktoś krzywo spojrzał na jakąś gwiazdkę z Madrytu. O wtedy to wiesz, konserwator nawet pewnie by zeznawał i był brany pod uwagę.
1
Czy oni nie widzą swoich żenujących zachowań?
0
@mekston podwójne standardy jak widać.
1
@mrboom dziś bez jedzenia, tylko woda, yerba, ewentualnie kawa.
1
@Bykunn co by nie było z europejskich pucharów, polskie drużyny odpadły później od mocarnego Realu Madryt;)
1
Istnieje możliwość, że Dani Carvajal zostanie zawieszony na 4 mecze za incydent z Bukayo Saką.
UEFA może ukarać Carvajala tylko wtedy, gdy zdarzenie zostało uwzględnione w raporcie sędziego.
Poważnie? Nie no masakra i śmiech na sali. Opierać się w sytuacjach, nawet w tych boiskowych na raporcie sędziego, mając do dyspozycji monitoring i VAR :D
0
Teraz trzeba chuchać i dmuchać na Olmo, chłop może być mega kluczowy w tym dwumeczu.
1
Jaki jest w ogóle przewidziany termin powrotu na boisko Casado?
1
Oby Flick zestarzał się jak najpóźniej, ale po erze Hansa to chętnie bym u nas zobaczył kiedyś u sterów Artete.
0
@LeoMessiiBarcaPepa no my wcale sezonem zmęczeni nie jesteśmy ;)