1

@FcPortoFan1999 doskonale Cię rozumiem Bracie i odczuwam razem z Tobą i naszym Panem, Jezusem Chrystusem.

6



Oj spore by to było osłabienie dla Interu, jeśliby Thuram nie zagrał w meczach z nami.

1

@Alanooo no jasne, zapijam alkoholem ;)

0

@GTBTP no jasne! Ogłoszono u nas zrezygnowanie ze starań o Nico Williamsa...
Teraz wszystko się w całość układa ;)

0

@ACMaldini3 myślałem, że znajdzie się tu Saka :D

0



Oj tam pewnie iskry lecą.

1



Marc Casado wraca do treningów na boisku i ma zamiar wrócić do gry pod koniec sezonu!

2



Ale Alejandro musisz! :)

7



Ale o so chozi? :D

7



Nie mogę już się doczekać powrotu naszej drużyny na Camp Nou.

14



Śmiechów nie ma końca ;)

0

@Faro u Flicka to normalne, ma zapier...i koniec. Silniejsi wytrwają;)
Poza tym, chłop na kadre nie jeździ więc ma gdzie i kiedy złapać oddech ;)

35



Jak ja uwielbiam tego naszego trenera :)

6



Martin coraz to pewniej sobie poczyna ostatnio i coraz więcej takich ciekawych, uruchamiających podań z Jego strony obserwujemy.

3

Alejandro Balde został całkowicie wykluczony z finału Copa del Rey!

Sztab medyczny jest zaniepokojony powtarzającymi się urazami mięśniowymi zawodnika. W zeszłym sezonie przeszedł operację tego samego mięśnia drugiej nogi.

@fansjavimiguel

W ch... niedobrze! Oby tylko zasłona dymna.

1



Remontada odrzucona! :D

0

@Kasy dlaczego nie dziwi? Bo zajął się uporządkowaniem nienormalnie wywindowanej drabinki płacowej?

8



Chłop jest nam mega potrzebny teraz w tej finalnej części sezonu. Oby omijały Go kontuzje i pokazał nam swoją najlepszą wersje!

6



Już lubię gościa, a i umiejętności ma, no i konkurencji dla Balde brakuje ;)

0

@wojopancer Mordica też lubie, choć troszkę zdrażnił wypowiedzią, że to tylko Superpuchar po naszym zwycięstwie, to jednak jeden z nielicznych zawodników Realu, których widziałbym w naszych barwach przed przywdzianiem prześcieradła.

1

@wojopancer o właśnie, coś w ten deseń:D
No chyba, żeby ktoś krzywo spojrzał na jakąś gwiazdkę z Madrytu. O wtedy to wiesz, konserwator nawet pewnie by zeznawał i był brany pod uwagę.

1



Czy oni nie widzą swoich żenujących zachowań?

0

@mekston podwójne standardy jak widać.

1

@mrboom dziś bez jedzenia, tylko woda, yerba, ewentualnie kawa.

1

@Bykunn co by nie było z europejskich pucharów, polskie drużyny odpadły później od mocarnego Realu Madryt;)

1

Istnieje możliwość, że Dani Carvajal zostanie zawieszony na 4 mecze za incydent z Bukayo Saką.

UEFA może ukarać Carvajala tylko wtedy, gdy zdarzenie zostało uwzględnione w raporcie sędziego.

Poważnie? Nie no masakra i śmiech na sali. Opierać się w sytuacjach, nawet w tych boiskowych na raporcie sędziego, mając do dyspozycji monitoring i VAR :D

0

Teraz trzeba chuchać i dmuchać na Olmo, chłop może być mega kluczowy w tym dwumeczu.

1

Jaki jest w ogóle przewidziany termin powrotu na boisko Casado?

1

Oby Flick zestarzał się jak najpóźniej, ale po erze Hansa to chętnie bym u nas zobaczył kiedyś u sterów Artete.

0

@LeoMessiiBarcaPepa no my wcale sezonem zmęczeni nie jesteśmy ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?