48

Niektórzy to są niemożliwi, spłakani o wszystko się zamartwiają od kilku dni. Co to będzie z Interem, co to będzie z Realem, a do Interu powracają kontuzjowani, a do nas nie wracają, a zmęczenie takie, a odpoczynek taki. Ludzie! Gorzej niż baby! Pasy startowe na majdach jak za Xaviego normalnie. Ta drużyna przywróciła ponownie pasje oglądania tego sportu, pokazała już nam tyle jakości, powrotów i radzenia sobie w sytuacjach kryzysowych, a wręcz czasami niemożliwych do podniesienia z kolan. Więcej wiary w tych chłopaków, a przede wszystkim w tego trenera! A co by nie było, ta drużyna dla mnie już jest zwycięska! Z jasno określoną drogą w przyszłość. Visca el Barca!

0

@Zoker to jak gramy we wtorek to wygramy 2-0 tylko.

10



Coś tam Balde trenuje ;)

0

@fotohobby jak już to nie zniżajmy. Poza tym nie dziwie się reakcjom jak mecz będzie sędziował kibic odwiecznego rywala;)

0

Araujo z Interem musi zagrać na PO, miewał tam naprawdę świetne mecze wraz z chowaniem Viniciusa w kieszeń. Na środku obrony może narobić nam smrodu, chociażby z trzymaniem linii spalonego. Wczoraj Christensen po takim czasie bez gry, pokazał nam co znaczy rozumieć gre na pułapki offsidowe. Poza tym, Ronald pokazywał już nie raz, że uwielbia takie niestandardowe zadania.

0

Na przyszły sezon potrzebny klasowy lewy wahadłowy koniecznie. Balde jest świetne, ale Jego regeneracje zazwyczaj się przeciągają i trwają zbyt długo.

4



Jutro, a bardziej pewnie już dziś się wszystko okaże.

9



Może Robert na LO ;)

1

@Tomek_TF Araujo na prawej, Raphinha na lewej. Olmo na pozycji Raphinhi, a Gavi na pozycji Olmo.

10

@dafik85 Christensen.

0

@eMBeeR Nico prawdopodobnie zamknięty permanentnie przez nasz zarząd.

0

Jeśli ta nasza strona ma być wahadłowa to potrzebujemy koniecznie drugiego, równorzędnego grajka na tą pozycje. Samym Balde nie ujedziemy, zbyt bardzo podatny na kontuzje mięśniowe niestety. Zresztą co jest zrozumiałe, grając na takiej pozycji i intensywności.

0

@Lewangoooolsky ja licze, że po bezpośrednim meczu będzie 10 punktów :)

15



No i bardzo ładnie :)

0

@Beztroskii zamknął to on sobie kolejne minuty meczowe.

6

@Kapitan hawk dlaczego życzysz Celcie straty punktów?

0

@KamQiX nie mówie tylko o tym meczu. Te szalone remontady w końcówkach gdzieś się muszą odbić. Obyśmy złapali od wtorku drugi oddech.

0

Jedziemy na oparach i niestety nadal mało konkretni pod bramką rywala.

3

Jednak nie ma się co dziwić, że co niektórzy grają prawie wcale...

2



Poważnie porównują to co robił Vinicius w lidze brazylijskiej do tego co robi Yamal z najsilniejszymi rywalami? :D

0

@PatrykBarca a co tu jest sraczka o Marca?

1

@TR3YWAY no z Interem to nie dostanie, bo nie jest zarejestrowany ;)

3

@barcanawieki niezły wpis, nie ma co...

20



Świetna wiadomość!

0

@Czarny_ck wyszła wąska kadra i natłok spotkań, zarówno klubowych jak i reprezentacyjnych.

0

Ter Stegen - Fort, Araujo, Christensen, Martin - Fermin, Garcia, Gavi - Torres, Pau Victor, Fati
Całkiem nieźle to wygląda na papierze :)

1



Madrycki...będzie sędziował nam rewanżowy mecz półfinałowy...

3

Przed meczem tak sobie pomyślałem...albo konkretna zaliczka przed rewanżem i jakieś 4-0 albo remis, żeby nas nie uśpić przed rewanżem. No i dostałem co chciałem ;)

1

Druga połowa niestety zawiodła po takim koncercie w pierwszej części. Pewnie sił zabrakło, jednak niepokojące jest tak łatwe przemieszczanie się rywala pod naszą bramke. O stałych fragmentach gry nie wspomne, mamy ŚO obrońców na boisku i tracimy bramke po rzucie rożnym...

0

@clyde wiara i pokora w parze iść powinny. Takie moje zdanie. Spokojnie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?