0

Niech już zdejmie tego Lewego, niech nie przeszkadza dłużej...

0

To jest Smarkacz jeden!!!

0

Araujo, Araujem, ale co oni odwalili z kontraktem Lewego...

3

Ja pierdziele ale nam 9 potrzeba na nowy sezon.

0

To zobaczymy sobie dzisiaj też tego bramkarza, którym rzekomo jesteśmy zainteresowani :) A on w ogóle chciałby zasilić szeregi odwiecznego rywala?

0

@Faro rany...ja nie podaje tego meczu jako przykład...
Olmo w optymalnej formie gra zawsze niesamowicie na małej przestrzeni i takiego Olmo potrzebowaliśmy w tym meczu.

2

@Stinger_ musi pobić więc nie więcej niż 8 ;)

3

@Zip a ja czekam na to jak zagra zajeb... mecz i wspieram chłopa całym sercem.

0

@matirix20 Liroy;)

0

@4drian0 coś Ty, Hansi nie oda Garcii za nic. Wiem, że to teraz zabrzmi, ale...myślę, że bardziej może być coś na rzeczy z Inigo.

0

@Faro nie czytasz ze zrozumieniem. Piszę przecież, że potrzebowaliśmy zdrowego i w formie. A nie mieliśmy takiego w pełni Olmo, bo był po kontuzji i nie zdążył złapać odpowiedniego rytmu.

0

Coś mi mówi, że Flick będzie chciał zbudować Araujo i Urugwajczyk zostanie na kolejny sezon. Rozpatrywane jest jednak sprowadzenie stopera klasy światowej więc pytanie kto odejdzie...

2

@Faro chłopie! Właśnie jest zupełnie na odwrót. My zdrowego i w formie Olmo potrzebowaliśmy właśnie na obrone Interu, który fenomenalnie potrafi się odnaleźć na małych przestrzeniach właśnie.

0



Sprzedać Araujo, podpisać Taha i jesteśmy ładne kilkadziesiąt baniek do przodu. O ile ktoś tam da się nabrać na Ronalda...

0



Pięknie! Nie mogę się doczekać.
Ależ to będzie niesamowity atut :)

5



Widział ktoś w akcji i może się wypowiedzieć o tych GK?

0

@BORO_12 nie, no Ci bez kontraktów to oczywiście powinni być kontraktowani jeszcze przed rozpoczęciem okienka transferowego czy nawet przed końcem sezonu :)

0

@Comentateiro ja pierdziele, tu dogodzić :D

2

@FCB24 sarkazm, tak?

0



Myślę, że to rozsądne podejście. Nie ma co szaleć od początku i brać udziału w licytacjach z innymi drużynami. Niech się trochę rynek uspokoi, wtedy wejść i sprawdzić jakie są możliwości. Wydaje mi się, że spory udział w tym spokoju ma też osoba Flicka.

0



Laporta nie śpi. Prowadź Joan i daj tam jakiegoś grajka formatu klasy światowej Hansiemu na otwarcie nowego Camp Nou i gitara :)

0

@takisobiektos chodzi mi bardziej o to, że mamy czas na szukanie i kształtowanie kogoś w szkółce. Przykłady u nas młodych chłopaków pokazują, że warto :)

0



Może być pięknie, oby nie weszło jakieś rozprężenie:)

0



Za taką kasę to dziękujemy, znajdziemy kogoś w szkółce :)

0

@bartekvisca eee tam, ale po co?

0

@Eto'o9 R10 z naszymi 40 strzałami prawie dowieźli ;)

2



Torres odpadł, powołujemy? ;)

0

@Wossi61FCB to za to jest bardzo dojrzały komentarz ;)

2

@Faro cienki jest, a udaje, że mu się nie chce ;)

0

@Mokofacza nie ma takiego klubu jak Athletico, a bynajmniej Real na stadionie takiego klubu nigdy nie świętował ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?