Gaucho
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
29 obserwujących
18 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Niech już zdejmie tego Lewego, niech nie przeszkadza dłużej...
0
To jest Smarkacz jeden!!!
0
Araujo, Araujem, ale co oni odwalili z kontraktem Lewego...
3
Ja pierdziele ale nam 9 potrzeba na nowy sezon.
0
To zobaczymy sobie dzisiaj też tego bramkarza, którym rzekomo jesteśmy zainteresowani :) A on w ogóle chciałby zasilić szeregi odwiecznego rywala?
0
@Faro rany...ja nie podaje tego meczu jako przykład...
Olmo w optymalnej formie gra zawsze niesamowicie na małej przestrzeni i takiego Olmo potrzebowaliśmy w tym meczu.
2
@Stinger_ musi pobić więc nie więcej niż 8 ;)
3
@Zip a ja czekam na to jak zagra zajeb... mecz i wspieram chłopa całym sercem.
0
@matirix20 Liroy;)
0
@4drian0 coś Ty, Hansi nie oda Garcii za nic. Wiem, że to teraz zabrzmi, ale...myślę, że bardziej może być coś na rzeczy z Inigo.
0
@Faro nie czytasz ze zrozumieniem. Piszę przecież, że potrzebowaliśmy zdrowego i w formie. A nie mieliśmy takiego w pełni Olmo, bo był po kontuzji i nie zdążył złapać odpowiedniego rytmu.
0
Coś mi mówi, że Flick będzie chciał zbudować Araujo i Urugwajczyk zostanie na kolejny sezon. Rozpatrywane jest jednak sprowadzenie stopera klasy światowej więc pytanie kto odejdzie...
2
@Faro chłopie! Właśnie jest zupełnie na odwrót. My zdrowego i w formie Olmo potrzebowaliśmy właśnie na obrone Interu, który fenomenalnie potrafi się odnaleźć na małych przestrzeniach właśnie.
0
Sprzedać Araujo, podpisać Taha i jesteśmy ładne kilkadziesiąt baniek do przodu. O ile ktoś tam da się nabrać na Ronalda...
0
Pięknie! Nie mogę się doczekać.
Ależ to będzie niesamowity atut :)
5
Widział ktoś w akcji i może się wypowiedzieć o tych GK?
0
@BORO_12 nie, no Ci bez kontraktów to oczywiście powinni być kontraktowani jeszcze przed rozpoczęciem okienka transferowego czy nawet przed końcem sezonu :)
0
@Comentateiro ja pierdziele, tu dogodzić :D
2
@FCB24 sarkazm, tak?
0
Myślę, że to rozsądne podejście. Nie ma co szaleć od początku i brać udziału w licytacjach z innymi drużynami. Niech się trochę rynek uspokoi, wtedy wejść i sprawdzić jakie są możliwości. Wydaje mi się, że spory udział w tym spokoju ma też osoba Flicka.
0
Laporta nie śpi. Prowadź Joan i daj tam jakiegoś grajka formatu klasy światowej Hansiemu na otwarcie nowego Camp Nou i gitara :)
0
@takisobiektos chodzi mi bardziej o to, że mamy czas na szukanie i kształtowanie kogoś w szkółce. Przykłady u nas młodych chłopaków pokazują, że warto :)
0
Może być pięknie, oby nie weszło jakieś rozprężenie:)
0
Za taką kasę to dziękujemy, znajdziemy kogoś w szkółce :)
0
@bartekvisca eee tam, ale po co?
0
@Eto'o9 R10 z naszymi 40 strzałami prawie dowieźli ;)
2
Torres odpadł, powołujemy? ;)
0
@Wossi61FCB to za to jest bardzo dojrzały komentarz ;)
2
@Faro cienki jest, a udaje, że mu się nie chce ;)
0
@Mokofacza nie ma takiego klubu jak Athletico, a bynajmniej Real na stadionie takiego klubu nigdy nie świętował ;)