Gaucho
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
29 obserwujących
18 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Amen.
2
@Eto'o9 R10 Nico Williams i Alexander Isak :D
1
@Roobo jak to się umówić - "lepiej iść na ustawkę z Nawrockim, niż na paradę z Trzaskowskim" ;)
0
@A4ron to w drugiej turze kto?
0
@Eklerek a do pracy to co?
0
@Faro 45 mln i pierwszy sezon przesiedział na ławie.
1
@Matt_i1992 to nawet nie powrót, to prawdziwy transfer do pierwszej drużyny. Oby zdrowie dopisywało i rozwój przebiegał jak przed kontuzją.
2
@ACMaldini3 mógłby to już być ten obecny, ostatnim sezonem...
1
@Andi18
LS to konieczność, ale na równi priorytetem powinna być klasy światowej 9 (jednak zapewne będzie trzeba zaczekać do kolejnego sezonu, chyba że Robert zdecyduje się przenieść do Arabii albo innego MLS). 37 letnim Robertem nic nie zwojujemy, a Ferran jest świetnym zmiennikiem, który wchodzi na podmęczonego rywala, dając drużynie jakże potrzebny impuls.
LS - Nico, Lookman, Diaz (ktoś z nich, kolejność chyba nieprzypadkowa;)
9 - Isak, Julian Alvarez, może Osimhen (choć tu się ciut charakteru obawiam)
No i zostały 2 pozycje, ale to w zależności od ewentualnych odejść - GK i ŚO, a bardziej LŚO.
1
@Andi18 Grimaldo to gadał, że drugi raz rodzice nie dałoby go do Barcelony, a po zainteresowaniu Realu powiedział, że chce grać w wielkim klubie ;)
Wzmocnień na boki obrony nie będzie. Garcia pokazał, że świetnie sobie radzi na PO, Hansi ufa Martinowi jako zmiennikowi Balde, a do tego do pierwszej drużyny mocno puka Torrents.
Co do Diaza, kasa trochę przeraża, ale jestem przekonany, że to gość skrojony pod potrzeby Flicka i pokochalibyśmy chłopa prędzej niż później.
7
Widać, że Rapha żyje tym klubem :)
2
@MesQueUnClub96 widzę, że Ty w ogóle zmanipulowany nie jesteś :D
1
@Andi18 myślę, że stać i do tego jeszcze będziemy sprzedawać. Mamy naprawdę świetny sezon również pod względem finansowym. Ktoś klasy światowej napewno przyjdzie, wierzę w to. W czarnej d... to byliśmy przed rozpoczęciem sezonu, a jednak Olmo udało się sprowadzić.
0
@LOPEZ16 był też ten tramwajarz z kanalarzem;)
1
@Andi18 oj na Nico, podsumowując wszystkie koszta + podatek od opłaty klauzuli to uwierz, że nawet połowa jeszcze nie jest ;)
3
Ja to widzę przyszłość Raphinhi podobnie jak pewnego, jego rodaka. Kojarzycie jak Ze Roberto śmigał na skrzydle, aby pod koniec kariery być świetnym środkowym, ba nawet defensywnym pomocnikiem? Jak dla mnie Raphinha ma wszystkie cechy do tego aby tak się stało. Ale to moja opinia i zobaczymy jak to wszystko się potoczy :)
1
@Andi18 o właśnie i mamy 53 mln do wydania jeszcze przed rozpoczęciem okienka transferowego;)
3
@Andi18 troszkę mi się wydaje, że woda sodowa do głowy zaczęła uderzać. Ale nabrał pewności, zaczął być decyzyjny, nawet w czasie słabszej formy, nie bał się brania odpowiedzialności na siebie. Zdecydowanie wolę takiego Raphinhe, niż tego potulnego i asekuracyjnego jak we współpracy z Xavim.
Fakt jest jednak, że źle zaczęło się dziać po tym nieszczęsnym spotkaniu i całą otoczką meczu z Argentyną. Jedna sprawa to zmęczenie, a drugie zaprzątnięta konkretnie głowa, miał moment gdzie ewidentnie tego nie dźwigał. Dlatego tak ważnym jest sprowadzenie klasy światowej konkurenta, nawet nie tylko do dawania odpoczynku skrzydłowym ale i jak kolega wyżej pisze, ustawieniem Raphinhi na 10 np. Im więcej alternatyw i rozwiązań tym lepiej.
1
Ostatnio pytałem na kim już zarobiliśmy kase w zimowym i letnim, zaraz zaczynającym się okienku transferowym. I to zawodnicy których wymieniłem:
1) % z transferu Nico - 8 mln
2) % z transferu Todibo - 8,5 mln
3) Valle - 6 mln
4) przypomniano mi o Roque - 25 mln!
5) i teraz przypomniał mi się transfer z Barcelony B do jednego z klubów Arabii... Kto to był?
Był jeszcze ktoś?
8
Oby od nowego sezonu na świeżości zamiatał rywali jak w pierwszej części obecnego sezonu.
0
@joloskyy in vitro też nie pomoże każdej z par. Natomiast pewne co zrobi, to rozwali totalnie organizm kobiety. Wszystko ok jak się uda za pierwszym razem, ale uwierz, że znam takie pary co naprawdę przeszły bardzo wiele podczas prób, a kobiety to już nie te kobiety, którymi były przed. I nie mówię tylko fizycznie, ale głównie psychicznie...
Poza tym ta hodowla poza ciałem kobiety, ale wypowiadam się za siebie i nie godzi mi się to z moimi wartościami. Jako para również sporo przeszliśmy, szans nie było...
A obecnie jesteśmy rodzicami dwóch wspaniałych córeczek :)
Oj dużo by opowiadać, ale trochę wiem co mówię z tej i tej strony.
0
@kuz ciekawe kto na tych pieniążkach by skorzystał ;)
0
@joloskyy chociażby takie ładowanie hormonów, że to się w głowie nie mieści.
Tutaj masz jeden z wywiadów doktora, który pracował w in vitro, a teraz w naprotechnologii.
https://pl.aleteia.org/2022/02/28/dr-wasilewski-juz-nigdy-nie-zrobie-programu-in-vitro-bo-to-uderzenie-w-zycie-wybralem-naprotechnologie-wywiad
Jeśli Cię zainteresuje to możesz poszukać tego więcej i poznać więcej szczegółów.
Uwierz mi, fikcją jest, że metoda naprotechnologii to strata czasu ;)
Dodatkowo to metoda, która na pierwszym miejscu dba o Twój organizm i przywraca go do stanu prawidłowego funkcjonowania, np. po wcześniejszym przeładowaniu i rozregulowaniu organizmu przez hormony i innego typu leczenia.
2
Chciałem poznać poglądy kandydatów na prezydenta, którzy będą się starać o to stanowisko w drugiej turze wyborów. Wiarygodna ta strona? ;)
0
@Roobo in vitro, zanim ktokolwiek zacznie mówić i promować trn program, powinien poznać dokładne szczegóły i być zobligowanym do mówienia o tym co się dzieje podczas całego procesu zdrowotnego u kobiety, jak i co z resztą, odrzuconych, hodowanych zarodków.
0
@ViscaelBarca2007 może faktycznie Deco powinien zatrudnić stąd kilku ekspertów? ;)
3
Deco czyta La Ramble! ;)
0
@damian16161212 Kobbie Mainoo
0
@Stinger_ faktycznie! I to 25 baniek, tak?! :)
0
@Popitek12 Kękę, Tau...