9



Moja również.

3



Widział ktoś chłopaka w akcji, chociażby w LM?

4



A co to tam się dzieje? ;)

1



To może być piękne okienko. Nie chcę być zbyt bardzo wybredny, ale po zakontraktowaniu Garcii i Williamsa, zamiast Grimaldo i Perisica wolałbym Carrerasa i Sona :D
A tak na serio to będę mega zadowolony jak już domkniemy te dwa pierwsze transfery:)

1

@vangoor obsesja jakaś?

1

@jacobFCB Carreras, to by było coś! No ale nie będę zachłanny aż tak ;)

0

@patrykzmc2000 jeszcze niejedno ponoć ;)

9



Pierwsze znajomości ;)

5



Wątpiłem w Deco przyznam, ale chłop co ma cojones! ;)

4



Yamal i Kounde ;)

5



Takie nie powiem, nawet cieszy ;)

1



Ktoś zna? :)

3



Po chudych latach, nastają te tłuste. Gdzie możemy wyławiać nasze perełki La Masii do pierwszej drużyny :)

0

@jacobFCB do dziś zastanawiam się co odwalił Real...

0

@SelloutCrowd gra kombinacyjna, technika, strzał z dystansu, wykończenie, mobilność to wszystko przemawia na korzyść Isaka.

1



Jeśli o mnie chodzi, to postawiłbym na Isaka :)

0

@blakkudium czytałem, że 36...

0

@jacobFCB nieeee! Biały Makelele to już Casado, tyle że z lepszym podaniem ;)

0

@lj89 obecnie Neymar napewno ;)

2

Tak sobie myśle...jeśli faktycznie Nico trafi do nas, to taki Lewy będzie dopiero wyglądał jak kij w szprychy w tym całym mechaniźmie.
Swoją drogą, te ponad 30 baniek kontraktu Roberta to jakiś śmiech na sali.

5



Żadne Arabie czy MLS-y nawet?

25

0

@konrad1661 otóż ma, nawet same komentarze pod postem czasem warto poczytać ;)

0

@konrad1661 jest funkcja tłumaczenia.

3



Oby, oby...

1



Tymczasem Luis Diaz jeszcze się nie poddaje ;)

4



Wodzu prowadź! :)

1

@fart pamiętam ten film, wymiatał chłop trochę.

1

@Bandit myślę, że ewentualnie powinniśmy rozważyć wyciągnięcie ręki w kierunku potrzebujących i zaakceptować w ramach wyjątku na dobrej drodze rozpoczęcia zakopywania wojennego toporu międzyklubowego ;)

2



Ten co tam kombinuje? ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?