Gaucho
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
29 obserwujących
18 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
Moja również.
3
Widział ktoś chłopaka w akcji, chociażby w LM?
4
A co to tam się dzieje? ;)
1
To może być piękne okienko. Nie chcę być zbyt bardzo wybredny, ale po zakontraktowaniu Garcii i Williamsa, zamiast Grimaldo i Perisica wolałbym Carrerasa i Sona :D
A tak na serio to będę mega zadowolony jak już domkniemy te dwa pierwsze transfery:)
1
@vangoor obsesja jakaś?
1
@jacobFCB Carreras, to by było coś! No ale nie będę zachłanny aż tak ;)
0
@patrykzmc2000 jeszcze niejedno ponoć ;)
9
Pierwsze znajomości ;)
5
Wątpiłem w Deco przyznam, ale chłop co ma cojones! ;)
4
Yamal i Kounde ;)
5
Takie nie powiem, nawet cieszy ;)
1
Ktoś zna? :)
3
Po chudych latach, nastają te tłuste. Gdzie możemy wyławiać nasze perełki La Masii do pierwszej drużyny :)
0
@jacobFCB do dziś zastanawiam się co odwalił Real...
0
@SelloutCrowd gra kombinacyjna, technika, strzał z dystansu, wykończenie, mobilność to wszystko przemawia na korzyść Isaka.
1
Jeśli o mnie chodzi, to postawiłbym na Isaka :)
0
@blakkudium czytałem, że 36...
0
@jacobFCB nieeee! Biały Makelele to już Casado, tyle że z lepszym podaniem ;)
0
@lj89 obecnie Neymar napewno ;)
2
Tak sobie myśle...jeśli faktycznie Nico trafi do nas, to taki Lewy będzie dopiero wyglądał jak kij w szprychy w tym całym mechaniźmie.
Swoją drogą, te ponad 30 baniek kontraktu Roberta to jakiś śmiech na sali.
5
Żadne Arabie czy MLS-y nawet?
25
https://x.com/FcbLaura/status/1935473249296568802
Niezłe :D
0
@konrad1661 otóż ma, nawet same komentarze pod postem czasem warto poczytać ;)
0
@konrad1661 jest funkcja tłumaczenia.
3
Oby, oby...
1
Tymczasem Luis Diaz jeszcze się nie poddaje ;)
4
Wodzu prowadź! :)
1
@fart pamiętam ten film, wymiatał chłop trochę.
1
@Bandit myślę, że ewentualnie powinniśmy rozważyć wyciągnięcie ręki w kierunku potrzebujących i zaakceptować w ramach wyjątku na dobrej drodze rozpoczęcia zakopywania wojennego toporu międzyklubowego ;)
2
Ten co tam kombinuje? ;)