1

@ornung do piwnicy się ukryj.

1

@Andi18 przeciwnie, właśnie opłaca się tym bardziej :)

13



Jakie to piękne :)

6



Rudiger! Mistrzu Ty mój! To Ci się po prostu należało jak psu buda! Oby najczęściej takie mistrzowskie akcje w Twoim wykonaniu! :D

0

@esem91 ten co sędziuje?

0

@MirusAmisz taaa, będzie jeszcze bardziej niż potłuczony pierniczył niż ostatnimi czasy...

5



Zarządzanie tą ligą to jest po prostu jakiś dramat! Przecież ten Tebas sabotuje po całości, robiąc wszystko, żeby inne ligi nam odjeżdżały jakościowo, sportowo, finansowo i kto tam wie w czym jeszcze. I nie obchodzi mnie to, że robi to Realowi Madryt w tym przypadku akurat.

0

@A4ron Xavi właśnie jak najbardziej pasuje.

2

@Faro przypomnij mi proszę, Faye za ile? ;)

1

@paweldunajecfcb płynie z wolna.

0



Kolejny szybszy powrót z wakacji:)

0



Piękna sprawa! Chwali się takie podejście.

4



Jak przy tak obrzydliwie wspierających narzędziach, Real Madryt nie zdominował jeszcze tej ligi? ;)

1

@ArcziArtt dlaczego więcej? Przy wypożyczeniu można ustalić kwote wykupu.

1



Poszlibyście na układ, gdybyśmy po odejściu Araujo zakontraktowali Konate z Liverpoolu, któremu został rok kontraktu? ;)

0

@Barca_Big_Moment przecież Diaz to przykład tytanicznej pracy, haruje na boisku jak mało kto z ofensywnych zawodników, coś jak Raphinha. Moim zdaniem Luis jest idealnie skrojony pod to, czego wymaga i potrzebuje Hansi właśnie.

0

@Gohan93 dlaczego lepiej?

0



OJO! Nieźle;)
Paradoksalnie to chyba bardziej sugeruje transfer do nas, niż te wszystkie zapowiedzi Williamsa. Dlaczego? Przypomniał mi się taki Kounde i Raphinha przed transferem do nas ;)

0



Trzeba było się nie ociągać i brać Torre. Teraz to Pau Victorem ewentualnie możemy poratować;)

2

@Popitek12 Peter Schmeichel i Edwin van der Sar

1

@Faro najlepszy transfer to Bernal.

6

A może sprowadźmy Ousmane'a Dembele? ;)

25

@maroon jego nie interesowała żadna rejestracja. Wykorzystał moment i wytarł sobie nami pysk;)

43



Ale zestawienie Wojciecha z Johanem to jest to! ;)

0

@xvcWinterSoldier ale ja z tym nie dyskutuje. Z tym, że po prostu szkoda tygodniówki na chłopa. Chyba, że dochodzi Christensen i Garcia przechodzi jako 4 środkowy obrońca.

0

@PatrychoO w ogóle jak kibice Bilbao odebrali te jego przedłużenie kontraktu po całym tym cyrku?

1

@Hasszz od czasów Alvesa to my teraz mamy prawdziwego prawego obrońce :)
Popełniane błędy przez Cubarsiego...Inigo ich nie popełniał? Cubarsi będzie eliminował błędy tylko i wyłącznie przez gre, a nie jako zmiennik. To zbyt duży diament, który nie może siedzieć na ławce. Chłopak ma 18 lat, a wygląda jak prawdziwy profesor na środku obrony.

1



Temu orczykowi marzy się co okienko transferowe nagrywanie przygłupawych filmików? Widać, że dzieciak lubi jak go ktoś na okrągło ubóstwia i nie musi zbyt dużo dawać od siebie. Ciekawe czy u Flicka nie obsrałby zbroi po kilku intensywnych treningach...

0

@xvcWinterSoldier z całym szacunkiem do jego umiejętności, ale wyjaśniło to nas niezdecydowanie Wojtka w tym dwumeczu niestety i zbyt słaby na mocnych rywali, zmiennik Balde i to właśnie na tą stronę bloku defensywnego jak już, szukałbym wzmocnień.

0

@Hasszz tą prawą stronę to Kounde już tak u nas ogarnął,cze nie wiem czy chciałby wracać na środek obrony. Poza tym, gdzie i jak mogłeś o Cubarsim zapomnieć? ;)
Dumfries no ok, zagrał bardzo dobre zawody z nami, ale to jednak 25 baniek i kolejna tygodniówka do opłacenia, a zaufanie mam pełne do Garcii jednak :) Nas zwyczajnie w tym danym momencie na to nie stać, bo nie wyobrażam sobie odpuścić transfer kogoś konkretnego do przedniej formacji.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?