Gaucho
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
29 obserwujących
18 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@ornung do piwnicy się ukryj.
1
@Andi18 przeciwnie, właśnie opłaca się tym bardziej :)
13
Jakie to piękne :)
6
Rudiger! Mistrzu Ty mój! To Ci się po prostu należało jak psu buda! Oby najczęściej takie mistrzowskie akcje w Twoim wykonaniu! :D
0
@esem91 ten co sędziuje?
0
@MirusAmisz taaa, będzie jeszcze bardziej niż potłuczony pierniczył niż ostatnimi czasy...
5
Zarządzanie tą ligą to jest po prostu jakiś dramat! Przecież ten Tebas sabotuje po całości, robiąc wszystko, żeby inne ligi nam odjeżdżały jakościowo, sportowo, finansowo i kto tam wie w czym jeszcze. I nie obchodzi mnie to, że robi to Realowi Madryt w tym przypadku akurat.
0
@A4ron Xavi właśnie jak najbardziej pasuje.
2
@Faro przypomnij mi proszę, Faye za ile? ;)
1
@paweldunajecfcb płynie z wolna.
0
Kolejny szybszy powrót z wakacji:)
0
Piękna sprawa! Chwali się takie podejście.
4
Jak przy tak obrzydliwie wspierających narzędziach, Real Madryt nie zdominował jeszcze tej ligi? ;)
1
@ArcziArtt dlaczego więcej? Przy wypożyczeniu można ustalić kwote wykupu.
1
Poszlibyście na układ, gdybyśmy po odejściu Araujo zakontraktowali Konate z Liverpoolu, któremu został rok kontraktu? ;)
0
@Barca_Big_Moment przecież Diaz to przykład tytanicznej pracy, haruje na boisku jak mało kto z ofensywnych zawodników, coś jak Raphinha. Moim zdaniem Luis jest idealnie skrojony pod to, czego wymaga i potrzebuje Hansi właśnie.
0
@Gohan93 dlaczego lepiej?
0
OJO! Nieźle;)
Paradoksalnie to chyba bardziej sugeruje transfer do nas, niż te wszystkie zapowiedzi Williamsa. Dlaczego? Przypomniał mi się taki Kounde i Raphinha przed transferem do nas ;)
0
Trzeba było się nie ociągać i brać Torre. Teraz to Pau Victorem ewentualnie możemy poratować;)
2
@Popitek12 Peter Schmeichel i Edwin van der Sar
1
@Faro najlepszy transfer to Bernal.
6
A może sprowadźmy Ousmane'a Dembele? ;)
25
@maroon jego nie interesowała żadna rejestracja. Wykorzystał moment i wytarł sobie nami pysk;)
43
Ale zestawienie Wojciecha z Johanem to jest to! ;)
0
@xvcWinterSoldier ale ja z tym nie dyskutuje. Z tym, że po prostu szkoda tygodniówki na chłopa. Chyba, że dochodzi Christensen i Garcia przechodzi jako 4 środkowy obrońca.
0
@PatrychoO w ogóle jak kibice Bilbao odebrali te jego przedłużenie kontraktu po całym tym cyrku?
1
@Hasszz od czasów Alvesa to my teraz mamy prawdziwego prawego obrońce :)
Popełniane błędy przez Cubarsiego...Inigo ich nie popełniał? Cubarsi będzie eliminował błędy tylko i wyłącznie przez gre, a nie jako zmiennik. To zbyt duży diament, który nie może siedzieć na ławce. Chłopak ma 18 lat, a wygląda jak prawdziwy profesor na środku obrony.
1
Temu orczykowi marzy się co okienko transferowe nagrywanie przygłupawych filmików? Widać, że dzieciak lubi jak go ktoś na okrągło ubóstwia i nie musi zbyt dużo dawać od siebie. Ciekawe czy u Flicka nie obsrałby zbroi po kilku intensywnych treningach...
0
@xvcWinterSoldier z całym szacunkiem do jego umiejętności, ale wyjaśniło to nas niezdecydowanie Wojtka w tym dwumeczu niestety i zbyt słaby na mocnych rywali, zmiennik Balde i to właśnie na tą stronę bloku defensywnego jak już, szukałbym wzmocnień.
0
@Hasszz tą prawą stronę to Kounde już tak u nas ogarnął,cze nie wiem czy chciałby wracać na środek obrony. Poza tym, gdzie i jak mogłeś o Cubarsim zapomnieć? ;)
Dumfries no ok, zagrał bardzo dobre zawody z nami, ale to jednak 25 baniek i kolejna tygodniówka do opłacenia, a zaufanie mam pełne do Garcii jednak :) Nas zwyczajnie w tym danym momencie na to nie stać, bo nie wyobrażam sobie odpuścić transfer kogoś konkretnego do przedniej formacji.