1

@lucca87 jeśli o LS chodzi to warto w tym sezonie obserwować takiego Nuse z Lipska czy Fofane z Lyonu. Bardzo młodzi skrzydłowi z ogromnym potencjałem, oby zostali jeszcze na ten sezon tam gdzie są :)
Co do 9 to najbardziej widziałbym Isaka u nas. Mam nadzieje, że nie dojdzie jednak do jego przeprowadzki do Liverpoolu. Nie przekonuje mnie Gyokeres więc nie ubolewam, że już jest niedostępny. Alvarez to drugi wybór, ale wyciągnięcie z Atletico może być o wiele trudniejsze nawet niż Isaka z Newcastle.

0

@PatrykBarca ale zarabiać też jakoś trzeba...

0

@Azazel_Pazuzu z lekka dziadosko...

1



No trudno. Na młodych wychowankach nie tylko trzeba opierać pierwszą drużynę, ale też umieć zarabiać i zabezpieczać się na przyszłość w razie odpalenia talentu.

0

Teraz jak już mamy kolejną perełkę z La Masii w postaci Dro, chyba trzeba się tym bardziej zastanowić nad konkretnym zarobkiem na Ferminie. Mógłby to być naprawdę spory zastrzyk gotówki dla klubu.

16



Dawaj Rooney, zrobisz to! :)

27



Jakie to było mega zachowanie to jest poezja po prostu!

2



Pięknie by było :)

2



Jakby ten chłop nam odpalił za te dwie bańki... :)

16



Świetna decyzja. Oby tylko kontuzje omijały i to jest dosłownie BESTIA środka bloku defensywnego.

4



Koszulki są piękne. Tylko spodenki mogłyby być fioletowe i getry w kolorze koszulki albo też fioletowe.

1



Ale mamy akademie! W przyszłości opanujemy i zalejemy Japonie, bordowo granatowymi koszulkami :)

1

@Arden wspomnę jeszcze o słupku dla nas przy tym rezultacie.

1

@TaughtMule mówi to ktoś, kto z biciem kobiet nie miał zapewne nic wspólnego...

5



Uwielbiałem Davida. Zawsze zostanie pytanie, jakie wykręciłby u nas liczby gdyby grał na 9...

0



Czuje w kościach, że będzie niezła pociecha z tego chłopaka.

0



Czas łączyć przyjemne z pożytecznym;)

2

@betonito trenuje i coś minut na tournee zapewne złapie.

2

@Hadziuk tosz jestem ;)

1

@Ignareks co do serducha to myślę jednak, że Gaviego właśnie nikt nie przebija. Doceniam Fermina naprawdę i to bardzo, ale to jednak mimo wszystko półka niżej, a teraz to świetna okazja do zarobku.
Jednak jak mówisz, ufam w pełni Hansiemu :)

4



Wylądowali:)

1

@Hadziuk no i to mi się podoba, grzeczny pracuś. W nagrodę zgubie alkomat :D

0

@Ignareks sam Hansi mówił, że Gavi będzie w nadchodzącym sezonie niezwykle ważny.
Z Gaviego można zrobić pewnie zawodnika bardziej defensywnego, ale póki co takim nie jest. A jeśli o ŚPD chodzi to na te moment mamy tak naprawdę Casado, de Jonga, który aż takim kozakiem na tej pozycji nie jest i młodziutkiego Bernala po bardzo poważnej kontuzji. Do ofensywnym pomocników należy jeszcze powoli dodawać DRO ;)

1

@Hadziuk w sobote to odpracować nierobie jeden, to co żeś w tygodniu przesiedział!

3



Z jednej strony można by się wkurzyć, ale z drugiej cieszy realne podejście do sytuacji i należy też korzystać z La Masii, którą obradza nam w piękne talenty obecnych, złotych roczników.

2

@Hadziuk tu Kierownik Złoty.

0



Osobiście, gdyby przyszła świetna oferta, wybrałbym z bólem serca, ale jednak Fermina.

0

@Rifek a czy kolega wstawiający ten post pisał ile zarobiliśmy czy za ile sprzedaliśmy?

3

@Rifek 30% na konto Girony, a nie 50.
Poza tym, wynegocjowane nadal 12.

5

@Roobo najlepsze materace i prześcieradła w Madrycie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?