Gaucho
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
29 obserwujących
18 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@lucca87 jeśli o LS chodzi to warto w tym sezonie obserwować takiego Nuse z Lipska czy Fofane z Lyonu. Bardzo młodzi skrzydłowi z ogromnym potencjałem, oby zostali jeszcze na ten sezon tam gdzie są :)
Co do 9 to najbardziej widziałbym Isaka u nas. Mam nadzieje, że nie dojdzie jednak do jego przeprowadzki do Liverpoolu. Nie przekonuje mnie Gyokeres więc nie ubolewam, że już jest niedostępny. Alvarez to drugi wybór, ale wyciągnięcie z Atletico może być o wiele trudniejsze nawet niż Isaka z Newcastle.
0
@PatrykBarca ale zarabiać też jakoś trzeba...
0
@Azazel_Pazuzu z lekka dziadosko...
1
No trudno. Na młodych wychowankach nie tylko trzeba opierać pierwszą drużynę, ale też umieć zarabiać i zabezpieczać się na przyszłość w razie odpalenia talentu.
0
Teraz jak już mamy kolejną perełkę z La Masii w postaci Dro, chyba trzeba się tym bardziej zastanowić nad konkretnym zarobkiem na Ferminie. Mógłby to być naprawdę spory zastrzyk gotówki dla klubu.
16
Dawaj Rooney, zrobisz to! :)
27
Jakie to było mega zachowanie to jest poezja po prostu!
2
Pięknie by było :)
2
Jakby ten chłop nam odpalił za te dwie bańki... :)
16
Świetna decyzja. Oby tylko kontuzje omijały i to jest dosłownie BESTIA środka bloku defensywnego.
4
Koszulki są piękne. Tylko spodenki mogłyby być fioletowe i getry w kolorze koszulki albo też fioletowe.
1
Ale mamy akademie! W przyszłości opanujemy i zalejemy Japonie, bordowo granatowymi koszulkami :)
1
@Arden wspomnę jeszcze o słupku dla nas przy tym rezultacie.
1
@TaughtMule mówi to ktoś, kto z biciem kobiet nie miał zapewne nic wspólnego...
5
Uwielbiałem Davida. Zawsze zostanie pytanie, jakie wykręciłby u nas liczby gdyby grał na 9...
0
Czuje w kościach, że będzie niezła pociecha z tego chłopaka.
0
Czas łączyć przyjemne z pożytecznym;)
2
@betonito trenuje i coś minut na tournee zapewne złapie.
2
@Hadziuk tosz jestem ;)
1
@Ignareks co do serducha to myślę jednak, że Gaviego właśnie nikt nie przebija. Doceniam Fermina naprawdę i to bardzo, ale to jednak mimo wszystko półka niżej, a teraz to świetna okazja do zarobku.
Jednak jak mówisz, ufam w pełni Hansiemu :)
4
Wylądowali:)
1
@Hadziuk no i to mi się podoba, grzeczny pracuś. W nagrodę zgubie alkomat :D
0
@Ignareks sam Hansi mówił, że Gavi będzie w nadchodzącym sezonie niezwykle ważny.
Z Gaviego można zrobić pewnie zawodnika bardziej defensywnego, ale póki co takim nie jest. A jeśli o ŚPD chodzi to na te moment mamy tak naprawdę Casado, de Jonga, który aż takim kozakiem na tej pozycji nie jest i młodziutkiego Bernala po bardzo poważnej kontuzji. Do ofensywnym pomocników należy jeszcze powoli dodawać DRO ;)
1
@Hadziuk w sobote to odpracować nierobie jeden, to co żeś w tygodniu przesiedział!
3
Z jednej strony można by się wkurzyć, ale z drugiej cieszy realne podejście do sytuacji i należy też korzystać z La Masii, którą obradza nam w piękne talenty obecnych, złotych roczników.
2
@Hadziuk tu Kierownik Złoty.
0
Osobiście, gdyby przyszła świetna oferta, wybrałbym z bólem serca, ale jednak Fermina.
0
@Rifek a czy kolega wstawiający ten post pisał ile zarobiliśmy czy za ile sprzedaliśmy?
3
@Rifek 30% na konto Girony, a nie 50.
Poza tym, wynegocjowane nadal 12.
5
@Roobo najlepsze materace i prześcieradła w Madrycie.