3



Rany co za ciołek i sprzedawczyk.

1

@KrwawiaceoczyVEB kto powiedział, że szukamy kogoś do rotacji?

4

https://x.com/LamineYamaII9/status/1941071697505124583

To chyba nie jest prawdziwe konto Yamala na X, co? ;)

3

I cyk, Gerard Romero odobserwowany:)

1

Ciekawe ile tym razem dostaniemy od Realu...
Może lepiej zaprzestać budowę tego Camp Nou, żeby kompromitacji nie było :D
Dajcie spokój, ja tam się cieszę, że tak wyszło i nie będzie takiego zgniłego jaja na pokładzie.
Zabierać się do roboty, zaginać parol na innego LS i jedziemy! Vamos!

0

@Pomimo27 tak, masz Ty pojęcie...
Ty rozumiesz w ogóle w jakiej sytuacji ten klub był jak przychodził Deco?

6

Co trzeba mieć w głowie, żeby jechać teraz po Deco? On jako pierwszy ostrzegał przed Williamsem i nie widział go u nas. Przecież chłop wiedział od dawna czego chce i nic by tego nie zmieniło, a nie jakieś pierniczenie o gwarancji rejestracji.

0

@[Oli] no odwagi to trzeba mieć co niemiara, żeby zrobić tego typu zagrywkę na wyciągnięcie kasy od klubu, który jemu i jego rodzinie dał wszystko ;)

0

Czy tak naprawdę kibice Bilbao mają się z czego cieszyć?

0

@Bogan Deco? Deco był tym, który przestrzegał przed Williamsem, jako pierwszy właśnie.

2

Ja pierdziele, co za szczęście, że ten gość wraz ze swoimi agentami do nas nie trafił. Gorsza mieszanka od Neymara i Dembele ze swoimi ludźmi razem wziętych. Szkoda tylko, że daliśmy się wciągnąć w ten kupy gów... cyrk. Teraz trzeba przyznać wszystkim ludziom z klubu wraz z Deco, że nie mylili się co do zamiarów gościa. Zabierać się do roboty i sprowadzać Lookmana z Rashfordem na pokład, bo w Diaza i Isaka to nie wierzę niestety ;)

0

@Who_you_mam nie zapomniałem, wymieniam przednią formacje tylko ;)

3



Proszę, skończcie już te kocopoły...
Kupujmy Lookmana, wypożyczajmy Rashforda i jedziemy ;)

5



Ależ to będzie transfer! Oby kontuzje omijały!

1

@Faro a jak gość kopiuj/wklej był na La Rambli i ktoś wrzucił post szybciej od niego, to chłop się sadził, że informacje to należy filtrować, a nie wrzucać dech mech z gów... byle źródeł :D

3



Pchamy i robimy kolejne miejsce FFP.

1

Dumfries kompletnie niepotrzebny. Kounde za dużo mu pograć nie da, mamy inne priorytety jak solidny zmiennik na LO chociażby, a poza tym Garcia pokazał, że może być świetnym zmiennikiem na PO.

40



O ja pierdziele! Jota zginął w wypadku samochodem...
Spoczywaj w pokoju [*]

3



Właśnie dzisiaj o nim pomyślałem, że jeszcze cicho...

5



No ciekawe czy faktycznie będzie to ten piątek :)

2

@pioz123 tak, nic tylko się cieszyć. W zasadzie spokojnie mogą zostać wszyscy środkowi obrońcy. Przy przesunięciu Garcii na prawą stronę, będziemy mieli czterech centralnych - Cubarsi/Araujo, Martinez/Christensen.

13



Bierze się chłop ostro do roboty :)

9



Nadchodzi? ;)

2



Mamy to!

7



Jest piękna! Przypominająca bramkę Ronaldinho z czubka buta w meczu z Chelsea. Ależ to był majstersztyk z odrobiną szczyptą poezji. Szkoda, że odpadliśmy wtedy...

2

@mr Barca mają chociaż jakiś puchar pocieszenia? Jak Real Madryt - trofeum wyeliminowania Barcelony w półfinale LM.

0



Fati opuszcza Bracelone wściekły.
Oby ta wściekłość przełożyła się na prace :)

0



Dobry chłopak, naprawdę Go cenie. Ale to dla nas mógłby być bardzo duży zastrzyk gotówki. Jeśli Jego transfer wiązałby się z potrzebą do przyjścia klasowego skrzydłowego czy środkowego napastnika, to jestem na tak. W przedniej formacji mamy największe potrzeby obecnie.

0



Różne standardy po prostu w zależności od punktu siedzenia;)

2



Mądrego to i dobrze by było posłuchać. No właśnie, mądrego...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?